Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy S7 Edge

Nowy produkt

Naprawę uszkodzonego wyświetlacza przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu. Cena zawiera usługę serwisową i oryginalny wyświetlacz.

Więcej szczegółów

830 zł brutto

 • Oryginał

Więcej informacji

Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy S7 Edge

W urządzeniu Samsung Galaxy S7 Edge wymieniamy wyświetlacz wraz z szybką dotyku. Naprawy wykonujemy przy użyciu części oryginalnych, które pochodzą od sprawdzonych hurtowni. Największym atutem wymiany wyświetlacza na częściach oryginalnych jest pewność, że telefon po wykonanej naprawie będzie działał identycznie jak przed uszkodzeniem. Po wcześniejszym umówieniu się z doradcą serwisowym wymiana wyświetlacza w naszym serwisie nie zajmie więcej niż dwie godziny. Twoje dane w telefonie są bezpieczne. Nie wgrywamy oprogramowania, nie resetujemy telefonu bez Twojej wiedzy. Jeżeli zajdzie potrzeba ingerowania w oprogramowanie, poinformujemy Cię o tym i zrobimy kopie zapasową Twoich danych.

Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy S7 Edge – naprawa wysyłkowa

Jeżeli zakupisz usługę w naszym sklepie, to naprawimy Twoje urządzenie w przeciągu 24 godzin od otrzymania i rejestracji urządzenia. Szczegółowy opis serwisu online. Jeżeli w Twoim urządzeniu zostanie zdiagnozowana dodatkowa usterka, to nasz doradca techniczny przedstawi indywidualnie czas i kosztorys naprawy, rabatując kompleksowo całą usługę. Na co warto zwrócić uwagę przed wymianą wyświetlacza? Smartfony po upadku często mają uszkodzoną ramkę czy klapkę baterii. Wtedy konieczna jest wymiana tych elementów, aby naprawa została przeprowadzona profesjonalnie. Doradca techniczny na bieżąco informuje o przebiegu naprawy. Zapewniamy pełne wsparcie podczas przebiegu naprawy oraz doboru akcesoria. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie do Twojego smartfona akcesoria, które pozwolą uniknąć kolejnego uszkodzenia. Podstawą wykonania dobrej i szybkiej usługi jest profesjonalna diagnoza. Każda usługa wymiany wyświetlacza w naszym serwisie jest objęta 3-miesięczna gwarancją, która obejmuje naprawę i wymienione części.

Opinie

Ocena 
11-07-2018

Samsung Galaxy S7 edge

Wymiana wyświetlacza dosyć dotknęła mnie po kieszeni, ale serwis zrobił to tak szybko, że zapomniałem o całym zdarzeniu i cieszę się znów telefonem :) . Polecam serwis .

  Ocena 
  09-07-2018

  Samsung Galaxy S7

  Polecam serwis! Jestem bardzo zadowolona z wymiany wyświetlacza jak i kontaktu telefonicznego z punktem.

   Napisz opinię

   Napisz opinię

   Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy S7 Edge

   Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy S7 Edge

   9 innych produktów w tej samej kategorii: