Galaxy S7

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy S7 Jest 13 produktów.

  Posiadamy części oryginalne i zamienne. Wgrywamy oprogramowanie, ściągamy blokady Google FRP, wymieniamy zbite szybki przednie i tylne, uszkodzone wyświetlacze AMOLED, niesprawne baterie, złącza micro USB itd. Naprawy realizowane są w naszym punkcie w Chorzowie. Klient może skorzystać z usługi door to door.
  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
  • Samsung Galaxy S7 diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po wykonanej diagnozie urządzenia skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzor

   0 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S7 diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urządzenia. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Waru

   50 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S7 usunięcie blokady Google
   70 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która aktywuje się, gdy zresetujemy urządzenie (poprzez ustawienia fabryczne), bez usunięcia kont e-mail lub haseł. Blokadę usuwamy na miejscu w naszym serwisie lub w 24 godziny od otrzymania przesyłki.

   70 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S7 wymiana baterii
   130 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę uszkodzonej baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt ogniwa oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach za

   130 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S7 wymiana buzzera
   140 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   140 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S7 wymiana głośnika rozmów
   130 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego głośnika rozmów wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku przesłania urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   130 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S7 wymiana klapki baterii
   90 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Naprawę potłuczonej klapki baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi oraz klapki. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach zamiennych l

   90 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S7 wymiana mikrofonu
   150 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego mikrofonu wykonujemy na miejscu, w naszym punkcie serwisowym lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   150 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S7 wymiana portu USB
   150 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego gniazda USB wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   150 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S7 wymiana slotu sim
   170 zł Dostępny

   Naprawę czytnika kart SIM wykonujemy w 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu w serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   170 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S7 wymiana szkła aparatu
   70 zł Dostępny

   Wymianę szkiełka aparatu wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   70 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S7 wymiana szybki
   210 zł Dostępny

   Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej. Naprawę pękniętej szybki wyświetlacza wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu.

   210 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów

  Serwis telefonów komórkowych Samsung - zbita szybka, pęknięty wyświetlacz, uszkodzona klapka baterii, napuchnięta bateria, wymiana portu USB czy trzeszczący głośnik/buzzer to naprawy w serwisie telefonów komórkowych SmartSerwis24, których jest najwięcej.

  Każdy rodzaj naprawy to nowe wyzwanie. Mimo faktu, że większość smartfonów wygląda bardzo zawsze zaskoczyć nas może niespodziewana forma rozbiórki telefonu. Dla serwisu smartfonów Samsung nowe wyzwania to codzienność. Właśnie taką codziennością są smartfony Samsung S7 oraz Samsung S7 Edge. Urządzenia mimo Gorilla Glass 4 często trafiają do serwisu na wymianę ekranu. O ile wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung S7 nie różni się niczym od modelu Edge, to same wyświetlacze wyróżnia zgięcie ekranu na bokach. Jest ono zwane EDGE.

  Serwis przykłada największą staranność do wymiany wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy S7. Oczywiście przy wzmocnieniu ekranów przez Gorilla Glass 4 nie każdy wyświetlacz pęka od razu. Czasem pęka tylko i wyłącznie szybka. SmartSerwis24 dokonuje wymiany szybek w telefonie Samsung Galaxy S7 z niezwykłą precyzją. Serwis telefonów GSM wykorzystuje do tego urządzenie zwane separatorem, który pozwala oddzielić szybkę w telefonie Samsung Galaxy S7. Większy brat modelu S7, czyli Samsung Galaxy S7 Edge jest również popularnym smartfonem firmy Samsung. W serwisie smartfonów komórkowych wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy S7 Edge jest „bardzo szybka”. Na LCD obu urządzeń znajdziemy również przycisk home. Pełni on rolę czytnika linii papilarnych w telefonie Samsung Galaxy S7 oraz Samsung Galaxy S7 Edge.

  Samsung Galaxy S7, dalsze omówienie

  Oprócz powierzchni wyświetlacza w telefonach firmy Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge mamy także szklaną pokrywę baterii. Przy upadku serwis Samsunga dokona wymiany klapki baterii zarówno w telefonie Samsung Galaxy S7, jak i Galaxy S7 Edge. Powierzchnia robocza, czyli ekran obu Samsungów idealnie komponuje się z aluminiową ramką. Dokładnie to samo jest w przypadku pokrywy baterii w telefonie Samsung Galaxy S7. Warto dodać, że pierwotna klapka telefonu Samsung Galaxy S7 Edge oraz Galaxy S7 posiada wygrawerowany numer imei. W przypadku wymiany pokrywy baterii w telefonie Samsung S7 Edge serwis smartfonów wymienia pokrywę na nową. Nowa pokrywa jest już bez widocznego numer imei.

  {products:5164,5172,5167,5173}

  Przechodząc dalej warto zwrócić uwagę na środkową zawartość telefonu. Po pierwsze jak każdy smartfon firmy Samsung, model Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge posiada wiele innych mniejszych podzespołów. Poczynając od górnej części znajdziemy tam głośnik od rozmów. Serwis telefonów SmartSerwis24 często boryka się z takimi problemami, wymieniając górny głośnik w telefonie Samsung S7. Niestety wielu klientów często próbując „oczyścić” zapchany głośnik próbuje go przebijać szpilką lub agrafką, co powoduje uszkodzenie mechaniczne. Takich elementów nie da się naprawić, głośnik w telefonie Samsung S7 i S7 Edge można jedynie wymienić.

  W całej górnej linii urządzenia Samsung Galaxy S7 i S7 Edge znajdziemy również wskaźnik LED oraz czujnik zbliżeniowy, zwany również light sensor Samsung. W sytuacji, gdy ekran telefonu podczas połączenia nie blokuje się automatycznie lub jasność zmienia się bez przyczyny czujnik zbliżeniowy w telefonie jest do wymiany. Tuż obok light sensora znajdziemy kamerę do selfie. Serwis smartfonów GSM wymienia przedni moduł kamery w telefonie Samsung S7 i S7 Edge, w sytuacji kiedy kamera robi zamazane zdjęcie selfie. Równie podobnie jest w przypadku tylnego aparatu fotograficznego (modułu kamery) w telefonie Samsung Galaxy S7 i S7 Edge.

  Samsung Galaxy S7 - co znajdziemy wewnątrz?

  W środku urządzenia po odłączeniu wszystkich konektorów (wczepek) łączących drobne podzespoły z płytą główną możemy ją swobodnie podnieść. Wymiana płyty głównej w telefonie Samsung S7 czy S7 Edge nie zawsze będzie konieczna. PCB można również naprawić, co wykonuje serwis. Wymiana płyty głównej w Samsung S7 lub S7 Edge nie należy do najtrudniejszych czynności. W każdym serwisie telefonów GSM takie czynności to codzienność.

  Czas przejść na dolną część urządzenia. Znajdziemy tam taśmę USB, którą wymieniamy w telefonie Samsung S7 w sytuacji kiedy nasz telefon będzie miał uszkodzone złącze ładowania microUSB. Jest to operacja bardzo trudna i wykonywana tylko, gdy trzeba w urządzeniu wymienić wyświetlacz lub szybkę. SmartSerwis24 w przypadku usterki ładowania w Samsung S7 i S7 Edge, może wymienić same złącze microUSB bez konieczności rozklejania ekranu. Ten mały element w telefonach Samsung to dla serwisu SmartSerwis24 bardzo znany podzespół.

  Całą płytę główną w telefonie Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge okrywa cewka ładowania bezprzewodowego, antena NFC, antena MST. Wymiana anteny NFC wraz z cewką ładowania to całościowy element w obu modelach. Serwis telefonów marki Samsung we wszystkich modelach dokonuje wymian modułów, których najczęściej nie ma potrzeby naprawiać. Jest to zbyt czasochłonne. W nowoczesnych telefonach demontaż akumulatora może sprawić problem. W serwisie telefonów Samsung, firmie SmartSerwis24 wymiana baterii w telefonie Samsung Galaxy S7 i Samsung Galaxy S7 Edge nie sprawi najmniejszego problemu.

  Podsumowanie

  W dolnej części telefonów Samsung Galaxy S7 i S7 Edge znajdziemy osłonkę taśmy sub usb, która zawiera również głośnik (od dzwonków). Wymiana tego elementu wymaga tylko zdjęcia pokrywy baterii zarówno w telefonie Samsung Galaxy S7 i S7 Edge. Na koniec warto dodać, że nowoczesne smartfony swoje mikrofony mają wbudowane w osobnych elementach, a nie tak jak to miało miejsce kiedyś na płycie głównej. Mikrofon górny to malutki element, zaś mikrofon dolny znajduje się na taśmie sub USB w telefonie Samsung Galaxy S7 i S7 Edge. Serwisanci SmartSerwis24 bez problemu mogą wymienić sam mikrofon, bez potrzeby rozklejania wyświetlacza w celu podmiany taśmy sub USB. Nie możemy zapomnieć o tym, czego firma Apple zatraciła w swoich telefonach. Samsung Galaxy S7, jak Samsung Galaxy S7 Edge posiadają złącza gniazda słuchawkowego. Wymiana popularnego gniazda jack w tych telefonach zajmuje tylko chwilkę.

  Globalny system Android bardzo często zaskakuje nas różnymi nowościami. Nie inaczej jest w przypadku telefonu Samsung Galaxy S7. W telefonach z systemem od Lollipop 5.0 i nowszych smartfony po resecie fabryczny zostawiają w telefonie tzw. Factory Reset Protection. Blokada ta uniemożliwia zalogowanie się do telefonu do momentu niepodania prawidłowego hasła. Czy taką blokadę konta Google (FRP) można zdjąć w telefonie Samsung S7 lub S7 Edge? Przekonajcie się odwiedzając punkt serwisowy telefonów Samsung w Chorzowie przy ulicy Truchana 30/1.
  Naprawa i serwis telefonów Samsung