Galaxy S8 Plus

Filtrowanie

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Galaxy S8 Plus Jest 11 produktów.

Wymieniamy uszkodzone baterie, złącza ładowania, niesprawne moduły wyświetlacza (LCD + ramka), pęknięte tylne klapki itd. Serwis realizowany jest na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • Samsung Galaxy S8 plus diagnoza telefonu
  0 zł Dostępny

  Diagnozę zepsutego telefonu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie urządzenia skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzor

  0 zł
  Dostępny
 • Samsung Galaxy S8 plus diagnoza telefonu po zalaniu
  50 zł Dostępny

  Samsung Galaxy S8 plus diagnoza telefonu po zalaniu Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po wykonanej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzeni

  50 zł
  Dostępny
 • Samsung Galaxy S8 plus usunięcie blokady Google
  80 zł Dostępny

  Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która aktywuje się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne), bez usunięcia kont e-mail lub haseł. Blokadę usuwamy w 24 godziny od otrzymania przesyłki lub w naszym serwisie na miejscu.

  80 zł
  Dostępny
 • Samsung Galaxy S8 plus wymiana baterii
  150 zł Dostępny

  Jakość części: Zamiennik Wymianę baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt ogniwa oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub

  150 zł
  Dostępny
 • Samsung Galaxy S8 plus wymiana buzzera
  160 zł Dostępny

  Wymianę uszkodzonego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

  160 zł
  Dostępny
 • Samsung Galaxy S8 plus wymiana głośnika rozmów
  140 zł Dostępny

  Wymianę uszkodzonego głośnika rozmów wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku przesłania urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

  140 zł
  Dostępny
 • Samsung Galaxy S8 plus wymiana klapki baterii
  120 zł Dostępny

  Jakość części: Zamiennik Wymianę potłuczonej klapki baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt klapki oraz usługi. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach oryginalnych

  120 zł
  Dostępny
 • Samsung Galaxy S8 plus wymiana mikrofonu
  170 zł Dostępny

  Usługę wymiany niesprawnego mikrofonu wykonujemy na miejscu, w naszym punkcie serwisowym lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

  170 zł
  Dostępny
 • Samsung Galaxy S8 plus wymiana portu USB
  220 zł Dostępny

  Wymianę niesprawnego złącza USB wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

  220 zł
  Dostępny
 • Samsung Galaxy S8 plus wymiana slotu sim
  200 zł Dostępny

  Naprawę czytnika kart SIM robimy na miejscu w serwisie lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

  200 zł
  Dostępny
 • Samsung Galaxy S8 plus wymiana wyświetlacza
  880 zł Dostępny
  1 Opinie

  Jakość części: Oryginał, Kolor: Arctic Silver Wymianę zepsutego wyświetlacza przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu. Cena zawiera oryginalny wyświetlacz i usługę serwisową.

  880 zł
  Dostępny
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów