Galaxy S8 Plus

Filtrowanie

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Galaxy S8 Plus Jest 9 produktów.

Wymieniamy uszkodzone baterie, złącza ładowania, niesprawne moduły wyświetlacza (LCD + ramka), pęknięte tylne klapki itd. Serwis realizowany jest na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne.
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • Diagnoza Po Zalaniu Samsung Galaxy S8 Plus
  50 zł Dostępny

  Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po wykonanej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzenia. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzorów/kodów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

  50 zł
  Dostępny
 • Diagnoza Urządzenia Samsung Galaxy S8 Plus
  0 zł Dostępny

  Diagnozę zepsutego telefonu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie urządzenia skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzorów/kodów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

  0 zł
  Dostępny
 • Usunięcie Blokady Google (FRP) Samsung Galaxy S8 Plus
  80 zł Dostępny

  Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która aktywuje się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne), bez usunięcia kont e-mail lub haseł. Blokadę usuwamy w 24 godziny od otrzymania przesyłki lub w naszym serwisie na miejscu.

  80 zł
  Dostępny
 • Wymiana Baterii Samsung Galaxy S8 Plus
  140 zł Dostępny

  Wymianę baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt ogniwa oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

  140 zł
  Dostępny
 • Wymiana Klapki Baterii Samsung Galaxy S8 Plus
  190 zł Dostępny

  Wymianę potłuczonej klapki baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt klapki oraz usługi. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach oryginalnych lub zamiennych.

  190 zł
  Dostępny
 • Wymiana Mikrofonu Samsung Galaxy S8 Plus
  170 zł Dostępny

  Usługę wymiany niesprawnego mikrofonu wykonujemy na miejscu, w naszym punkcie serwisowym lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

  170 zł
  Dostępny
 • Wymiana Portu USB Samsung Galaxy S8 Plus
  220 zł Dostępny

  Wymianę niesprawnego złącza USB wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

  220 zł
  Dostępny
 • Wymiana Slotu SIM Samsung Galaxy S8 Plus
  200 zł Dostępny

  Naprawę czytnika kart SIM robimy na miejscu w serwisie lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

  200 zł
  Dostępny
 • Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy S8 Plus
  860 zł Dostępny
  1 Opinie

  Wymianę zepsutego wyświetlacza przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu. Cena zawiera oryginalny wyświetlacz i usługę serwisową.

  860 zł
  Dostępny
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów