Galaxy S8

Filtrowanie

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Galaxy S8 Jest 11 produktów.

Wymieniamy tylne klapki, wyświetlacze superAMOLED, baterie, płytki ładowania itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Oferujemy także pełne odnowienie telefonu (tzw. refabrykacja). Usługi wykonujemy na miejscu w naszym lokalu w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • Samsung Galaxy S8 diagnoza telefonu
  0 zł Dostępny

  Diagnozę zepsutego urządzenia wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie urządzenia skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wz

  0 zł
  Dostępny
 • Samsung Galaxy S8 diagnoza telefonu po zalaniu
  50 zł Dostępny

  Diagnozę po zalaniu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po wykonanej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzenia. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Warunkiem wykona

  50 zł
  Dostępny
 • Samsung Galaxy S8 usunięcie blokady Google
  80 zł Dostępny

  Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która aktywuje się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne), bez usunięcia kont e-mail lub haseł. Blokadę usuwamy w 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie.

  80 zł
  Dostępny
 • Samsung Galaxy S8 wymiana baterii
  160 zł Dostępny

  Jakość części: Zamiennik Wymianę niesprawnej baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt ogniwa oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach za

  160 zł
  Dostępny
 • Samsung Galaxy S8 wymiana buzzera
  160 zł Dostępny

  Wymianę uszkodzonego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

  160 zł
  Dostępny
 • Samsung Galaxy S8 wymiana głośnika rozmów
  140 zł Dostępny

  Wymianę uszkodzonego głośnika rozmów wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku przesłania urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

  140 zł
  Dostępny
 • Samsung Galaxy S8 wymiana klapki baterii
  110 zł Dostępny

  Jakość części: Zamiennik Wymianę zbitej klapki baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt klapki oraz usługi. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach oryginalnych lub

  110 zł
  Dostępny
 • Samsung Galaxy S8 wymiana mikrofonu
  170 zł Dostępny

  Wymianę zepsutego mikrofonu wykonujemy na miejscu, w naszym punkcie serwisowym lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

  170 zł
  Dostępny
 • Samsung Galaxy S8 wymiana portu USB
  200 zł Dostępny

  Wymianę niesprawnego gniazda USB wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

  200 zł
  Dostępny
 • Samsung Galaxy S8 wymiana slotu sim
  200 zł Dostępny

  Wymianę czytnika kart SIM robimy w serwisie na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

  200 zł
  Dostępny
 • Samsung Galaxy S8 wymiana wyświetlacza
  870 zł Dostępny
  7 Opinie

  Jakość części: Oryginał, Kolor: Arctic Silver Naprawę uszkodzonego wyświetlacza przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej i oryginalnego wyświetlacza.

  870 zł
  Dostępny
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów