Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy S8

Nowy produkt

Naprawę uszkodzonego wyświetlacza przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej i oryginalnego wyświetlacza.

Więcej szczegółów

870 zł brutto

 • Oryginał

Więcej informacji

Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy S8

W telefonie Samsung Galaxy S8 wymieniamy wyświetlacz wraz z szybką dotyku. Naprawy wykonujemy przy użyciu części oryginalnych, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Największym atutem wymiany wyświetlacza na częściach oryginalnych jest pewność, że telefon po wykonanej naprawie będzie działał identycznie jak przed uszkodzeniem. Po wcześniejszym umówieniu się z doradcą serwisowym wymiana wyświetlacza w naszym serwisie nie zajmie więcej niż dwie godziny. Twoje dane w telefonie są bezpieczne. Nie wgrywamy oprogramowania, nie resetujemy telefonu bez Twojej wiedzy. Jeżeli zajdzie potrzeba ingerowania w oprogramowanie, poinformujemy Cię o tym i zrobimy kopie zapasową Twoich danych.

Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy S8 – naprawa wysyłkowa

Jeżeli zakupisz usługę w naszym sklepie, to naprawimy Twój telefon w przeciągu 24 godzin od otrzymania i rejestracji urządzenia. Szczegółowy opis serwisu online. Jeżeli w Twoim urządzeniu zostanie zdiagnozowana dodatkowa usterka, to nasz doradca techniczny przedstawi indywidualnie czas i kosztorys naprawy, rabatując kompleksowo całą usługę. Na co warto zwrócić uwagę przed wymianą wyświetlacza? Smartfony po upadku często mają uszkodzoną ramkę czy klapkę baterii. W takiej sytuacji, konieczna jest wymiana tych elementów, aby naprawa została przeprowadzona profesjonalnie. Doradca techniczny na bieżąco informuje o przebiegu naprawy. Zapewniamy pełne wsparcie podczas przebiegu naprawy oraz doboru akcesoria. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie do Twojego smartfona akcesoria, które pozwolą uniknąć kolejnego uszkodzenia. Podstawą wykonania dobrej i szybkiej usługi jest profesjonalna diagnoza. Każda usługa wymiany wyświetlacza w naszym serwisie jest objęta 3-miesięczna gwarancją, która obejmuje naprawę i wymienione części.

Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy S8

Najnowsze smartfony są niezwykle rozwinięte technologiczne, ale też bardzo delikatne i wymiana wyświetlacza w Samsung Galaxy S8 jest częsta. Wystarczy upadek z niewielkiej wysokości albo lekkie uderzenie, a wyświetlacz pokrywa co najmniej pajęczyna. Czy zawsze trzeba oddać smartfon do serwisu? Flagowy Samsung Galaxy S8 można naprawić w domu.Wymiana wyświetlacza w domowych warunkach wcale nie należy do skomplikowanych rzeczy. Wystarczy trochę cierpliwości i zdolności manualnych, i można zabrać się do pracy. Trzeba przygotować dobrze oświetlone miejsce pracy i kilka narzędzi. Potrzebne będą: zestaw otwieraków GSM, precyzyjnych śrubokrętów, plastikowa szpatułka, pęseta, przyssawka do ekranu, nagrzewnica lub zwykła suszarka do włosów. Nie zapomnijcie też o nowym module wyświetlacza do Samsung Galaxy S8.

Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy s8 - początek naprawy

W pierwszej kolejności należy równomiernie podgrzać plecki smartfona, a następnie do jednej z powstałych szczelin włożyć cienki otwierak. Uważajcie na taśmę z czytnika linii papilarnych. Przesuńcie otwierakiem dookoła tylnej obudowy, dzięki temu oddzielicie ją od korpusu i dostaniecie się do wnętrza smartfona. Teraz nadszedł czas na wyjęcie szuflad z kartą sim i SD. Kiedy karty zostaną odłożone na bok, można wrócić do korpusu. Zdjęta klapka odsłoniła wnętrze i śrubki, które należy odkręcić i zdjąć czarne panele ochronne. Teraz dostaliśmy się do złącz, które należy odłączyć, a następnie wypiąć antenę i wyjąć płytę główną. Można zabrać się za odklejenie baterii. W tym celu należy użyć cienkiego otwieraka. Wystarczy włożyć go między ramkę smartfona, a baterię i lekko ją podważyć. Może stanowić opór, ponieważ jest przyklejona, jednak bez większych problemów operacja powinna się powieść. Następnie można wymontować głośnik, kamerę, element wibrujący, taśmę ładowania, gniazdo jack oraz przyciski funkcyjne.

Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy s8 - końcowy etap naprawy

Kiedy wszystkie elementy udało się wymontować, należy przenieść je w odwrotnej kolejności do nowego modułu wyświetlacza. Pamiętajcie, żeby nie pomylić śrubek; każda z nich musi wrócić na swoje miejsce. Tylna klapka może być przyklejona na klej T7000 lub taśmę dwustronną. Przed wklejeniem należy podłączyć czytnik linii papilarnych. Na końcu wystarczy ją lekko docisnąć.W ten sposób udało nam się wymienić wyświetlacz w Samsung Galaxy S8. Jednak jeśli jest to dla was zbyt ciężkie zadanie, warto oddać swój smartfon do sprawdzonego serwisu.

Opinie

Ocena 
23-10-2018

serwis Samsung Chorzów

bardzo dobra cena i czas oczekiwania na wymianę wyniósł tylko godzinę!

  Ocena 
  23-10-2018

  wymiana ekranu

  W autoryzowanym serwisie było zdecydowanie drożej. Dobrze, że znalazłam ofertę SmartSerwisu! Profesjonaliści pełną gębą

   Ocena 
   09-07-2018

   Samsung Galaxy S8

   Polecam wymianę w tym serwisie. Cała transakcja przeszła bardzo sprawnie i profesjonalnie ;-) .

    Ocena 
    11-05-2018

    Opinia

    Szybki sprawnie i na temat. Polecam.

     Ocena 
     21-03-2018

     Wymiana wyświetlacza

     Bardzo przyjazny serwis, umówiłam się na wymianę szybki i po godzinie miałam telefon do odbioru. Polecam!

      Ocena 
      04-03-2018

      s8

      Naprawa w przeciągu godziny. Polecam serwis.

       Ocena 
       25-02-2018

       Wymiana

       Jestem zadowolony, naprawa na miejscu. Wszystkie części oryginalne. Chłopaki znają się na rzeczy.

        Napisz opinię

        Napisz opinię

        Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy S8

        Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy S8

        8 innych produktów w tej samej kategorii: