Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy S9 Plus

Nowy produkt

Naprawa uszkodzonego wyświetlacza LCD może trwać w naszym serwisie do 24 godzin, jednak po wcześniejszym kontakcie z nami, nasi technicy wymienią wyświetlacz w ciągu dwóch godzin. Zapraszamy do kontaktu. Urządzenie można dostarczyć do naszego serwisu osobiście lub wybrać opcję kuriera, który odbierze od Ciebie telefon i dostarczy do nas w ciągu 24 godzin.

Więcej szczegółów

1 050 zł brutto

 • Oryginał

Więcej informacji

Wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy S9 Plus

Jest to rodzaj usługi, w którym technicy naszego serwisu dokonają wymiany ekranu wraz z całą ramką. Firma Samsung również zaczyna zmieniać podejście oraz procedury serwisowe przy niektórych swoich produktach. Wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy S9+ wygląda bardzo podobnie do usługi wymiany ekranu w telefonie Huawei P20 Lite. Nasza firma dokłada należytej staranności, aby naprawiać wszystkie urządzenia nie tylko przy użyciu oryginalnych części, ale również korzystając z profesjonalnych narzędzi. To wszystko wspierane jest wiedzą oraz doświadczeniem naszych pracowników.

Jak wygląda wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy S9 Plus?

Szklane smartfony coraz częściej zyskują spore zainteresowanie wśród klientów. Niestety wraz z zainteresowaniem wystawiamy takie telefony na różnego rodzaju uszkodzenia, które mogą uszkodzić nie tylko nasz wyświetlacz, ale również inne elementy np. ramkę. Na szczęście proces wymiany wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy S9+ sprawia, że nasz telefon zostaje nie tylko naprawiony, ale również odświeżony o fabrycznie nową ramkę. Proces wymiany takiego ekranu jest bardzo prosty.Zacznijmy od tego, że każdy telefon po przyjęciu (etap rejestracji) trafia do technika, który bez zbędnej zwłoki od razu zabiera się za demontaż pokrywy baterii (ewentualnie wyświetlacza, jeśli montowany jest od góry). Do takich czynności używamy separatora, którego płyta grzewcza umożliwia nam zmiękczenie kleju na ramkach korpusu. Ta czynność w połączeniu z ciepłem i przy użyciu cienkich otwieraków lub openerów pozwala nam na swobodny demontaż klapki baterii w telefonie Samsung Galaxy S9 Plus. Po otworzeniu każdego urządzenia przychodzi czas na wyciągnięcie wszystkich elementów, które później będziemy musieli przełożyć bezpośrednio do drugiego modułu wyświetlacza wraz z ramką. Używając plastikowego openera, pęsęty oraz odpowiedniego śrubokręta powoli demontujemy każdy element odkładając go na bok.Przekładanie podzespołów dla naszych techników to chleb powszedni. Dlatego tego typu naprawy wykonujemy szybko, sprawnie i co najważniejsze profesjonalnie. Po przełożeniu wszystkich elementów czas na złożenie telefonu, kończąc tym samym naprawę urządzenia. Przyklejenie klapki baterii w telefonie Samsung Galaxy S9 + to już tylko formalność, bowiem używając do tego oryginalnej uszczelki klejącej mamy pewność, że smartfon nie będzie się nam rozklejał.

Zakończenie wymiany wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy S9+ z gwarancją

Po złożeniu telefonu i spasowaniu go z całością zaczynamy sprawdzać czy telefon nie ma jakiś wycieków kleju lub nierówności. Dbamy o szczegóły i zawsze dokładamy należytej staranności, aby nasze usługi były wykonywane pierwszorzędnie. Gdy urządzenie jest już naprawione, czas na testy, które są bardzo ważne. Warto pamiętać, że nie ingerujemy w dane naszych klientów więc, żaden konsument przy wymianie wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy S9 + nie straci swoich zdjęć, plików, kontaktów lub innych zapisanych dokumentów. Po pełnym sprawdzeniu telefonu zabezpieczamy go przygotowując tym samym do transportu i odsyłki do klienta zgodnie z danymi podanymi podczas rejestracji. Oczywiście każdy naprawiony przez nas telefon otrzymuje 3 miesięczną gwarancję.

Opinie

Oceń 
30-10-2018

Wymiana wyświetlacza

Szybko i sprawnie. Polecam.

  Oceń 
  23-10-2018

  zbita szybka

  miła obsługa, profesjonalny serwis, z całym sercem polecam

   Oceń 
   23-10-2018

   zbity wyświetlacz g965

   Serwis wystawił ekspertyzę do ubezpieczalni, a potem bezproblemowo wymienił w moim telefonie wyświetlacz. Dziękuje za fachową obsługę!

    Oceń 
    23-10-2018

    s9 plus

    szybka i profesjonalna wymiana

     Oceń 
     02-08-2018

     Wymiana

     Bardzo dobry kontakt z serwisem polecam, naprawa przebiegła bardzo sprawnie telefon dostałem po 3 dniach z wysyłką!!

      Oceń 
      07-07-2018

      Wyamiana LCD

      Jestem z serwisu zadowolony wymienili mi wyświetlacz na miejscu. Polecam SmartSerwis

       Oceń 
       18-06-2018

       Wymiana

       Polecam, bardzo szybko.

        Napisz opinię

        Napisz opinię

        Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy S9 Plus

        Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy S9 Plus