Galaxy S9

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy S9 Jest 11 produktów.

  Wymieniamy uszkodzone wyświetlacze super AMOLED wraz z ramką, taśmy ze złączem USB, baterie, tylne klapki itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne. Naprawy realizowane są w naszym punkcie w Chorzowie. Klient może skorzystać z usługi door to door.
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
  • Samsung Galaxy S9 diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie urządzenia skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkic

   0 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S9 diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzenia. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Warunkiem

   50 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S9 usunięcie blokady Google
   80 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która aktywuje się, gdy zresetujemy urządzenie (poprzez ustawienia fabryczne), bez usunięcia kont e-mail lub haseł. Blokadę usuwamy w 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie.

   80 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S9 wymiana baterii
   160 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę uszkodzonego ogniwa wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt ogniwa oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach za

   160 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S9 wymiana buzzera
   160 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   160 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S9 wymiana głośnika rozmów
   150 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego głośnika rozmów wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku przesłania urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   150 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S9 wymiana klapki baterii
   120 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Naprawę uszkodzonej klapki baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt klapki oraz usługi. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach oryginalnych

   120 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S9 wymiana mikrofonu
   180 zł Dostępny

   Wymianę niesprawnego mikrofonu wykonujemy na miejscu, w naszym punkcie serwisowym lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   180 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S9 wymiana portu USB
   210 zł Dostępny
   1 Opinie

   Naprawę uszkodzonego gniazda USB wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   210 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S9 wymiana slotu sim
   210 zł Dostępny

   Naprawę czytnika kart SIM robimy w serwisie na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   210 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S9 wymiana wyświetlacza
   1 000 zł Dostępny
   2 Opinie

   Jakość części: Oryginał, Kolor: Coral Blue Wymianę zepsutego wyświetlacza przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu. Cena zawiera koszt oryginalnego wyświetlacza i usługi serwisowej.

   1 000 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów