Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy S9

Nowy produkt

Wymianę zepsutego wyświetlacza przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu. Cena zawiera koszt oryginalnego wyświetlacza i usługi serwisowej.

Więcej szczegółów

960 zł brutto

 • Oryginał

Więcej informacji

Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy S9

W telefonie Samsung Galaxy S9 wymieniamy wyświetlacz wraz z szybką dotyku. Naprawy wykonujemy przy użyciu części oryginalnych, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Największym atutem wymiany wyświetlacza na częściach oryginalnych jest pewność, że telefon po wykonanej naprawie będzie działał identycznie jak przed uszkodzeniem. Po wcześniejszym umówieniu się z doradcą serwisowym wymiana wyświetlacza w naszym serwisie nie zajmie więcej niż dwie godziny. Twoje dane w telefonie są bezpieczne. Nie wgrywamy oprogramowania, nie resetujemy telefonu bez Twojej wiedzy. Jeżeli zajdzie potrzeba ingerowania w oprogramowanie, poinformujemy Cię o tym i zrobimy kopie zapasową Twoich danych.

Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy S9 – naprawa wysyłkowa

Jeżeli zakupisz usługę w naszym sklepie, to naprawimy Twój telefon w przeciągu 24 godzin od otrzymania i rejestracji urządzenia. Szczegółowy opis serwisu online. Jeżeli w Twoim urządzeniu zostanie zdiagnozowana dodatkowa usterka, to nasz doradca techniczny przedstawi indywidualnie czas i kosztorys naprawy, rabatując kompleksowo całą usługę. Na co warto zwrócić uwagę przed wymianą wyświetlacza? Smartfony po upadku często mają uszkodzoną ramkę czy klapkę baterii. W takiej sytuacji, konieczna jest wymiana tych elementów, aby naprawa została przeprowadzona profesjonalnie. Doradca techniczny na bieżąco informuje o przebiegu naprawy. Zapewniamy pełne wsparcie podczas przebiegu naprawy oraz doboru akcesoria. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie do Twojego smartfona akcesoria, które pozwolą uniknąć kolejnego uszkodzenia. Podstawą wykonania dobrej i szybkiej usługi jest profesjonalna diagnoza. Każda usługa wymiany wyświetlacza w naszym serwisie jest objęta 3-miesięczna gwarancją, która obejmuje naprawę i wymienione części.

Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy S9

Jesteś szczęśliwym posiadaczem flagowego smartfona Samsung Galaxy S9? Pamiętaj jednak, że musisz na niego uważać. Już nawet upadek z niedużej wysokości może doprowadzić do uszkodzenia wyświetlacza. Na szczęście w takim wypadku nie trzeba oddawać go do serwisu, naprawę można wykonać samodzielnie.

Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy S9 - samodzielna naprawa

Pamiętajmy, że wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy S9 nie należy do najłatwiejszych, będziecie musieli też poświęcić na tę czynność nawet do 90 minut. Wszystkie naprawy, które wykonujecie samodzielnie, wykonujecie na własną odpowiedzialność. Nietrudno tutaj o uszkodzenie smartfona i utratę gwarancji. Do wymiany wyświetlacza w tym modelu potrzeby jest przede wszystkim nowy moduł ekranu, komplet narzędzi i otwieraków do naprawy smartfona, nagrzewnica albo suszarka do włosów, może też przydać się przyssawka do szyb. Pamiętajcie też o przygotowaniu wygodnego i dobrze oświetlonego miejsca pracy.

Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy S9 - początek naprawy samodzielnej

Najważniejsze, by smartfon przed podjęciem pracy został wyłączony. Następnie równomiernie nagrzewamy tylną część obudowy, by zmiękczyć klej. Można posłużyć się tutaj przyssawką do szyb w celu utworzenia szczeliny między pleckami a ramką. Kiedy to się już uda, wkładamy do niej bardzo cienki, plastikowy otwierak i przesuwamy dookoła. Musicie tutaj uważać, ponieważ klapka baterii ma w sobie taśmę czytnika linii papilarnych, który należy wypiąć. Teraz należy wykręcić śrubki, które mocują czarny panel ochronny. Kiedy dostaniemy się do środka, po pierwsze wypinamy konektor baterii. Teraz wykręcamy śrubki w dolnej części smartfona i wymontowujemy głośnik. Z górnej części wyjmujemy baterię. Jeśli nie wyjęliście szufladki z kartą sim i SD, to jest to ostatni moment. Teraz jest też czas na wypięcie pozostałych konektorów oraz kabli antenowych. Po wymontowaniu płyty głównej można też wyjąć słuchawkę i wibrator, a także port jack oraz panel USB.Teraz możemy zabrać się za wyjęcie z panelu baterii. Z powodu, że jest bardzo mocno przyklejona, należy jeszcze raz podgrzać smartfon. Powoli i uważnie należy ją wyjąć za pomocą cienkiego otwieraka. Uważajcie, żeby nie uszkodzić baterii. Tak przygotowane części, można przenieść do nowego modułu wyświetlacza, który jest już z ramką. Montażu dokonujemy w odwrotnej kolejności, niż robiliśmy to przed chwilą. Tylną klapkę przyklejamy taśmą 3M lub klejem T7000 i pozostawiamy do wyschnięcia. Przed wklejeniem należy podłączyć czytnik linii papilarnych.Naprawa Samsung Galaxy S9 jest dość skomplikowana. Jeśli nie wierzycie własnym umiejętnościom, zalecamy oddanie smartfona do profesjonalnego serwisu.

Opinie

Ocena 
11-07-2018

Samsung Galaxy

Profesjonalny serwis w każdym calu. Polecam :)

  Ocena 
  09-07-2018

  Samsung Galaxy A9

  Jestem zaskoczony szybkością wymiany mojego wyświetlacza. Godny polecenia serwis !

   Napisz opinię

   Napisz opinię

   Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy S9

   Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy S9

   8 innych produktów w tej samej kategorii: