Huawei Honor Play serwis telefonu

Przedstawiamy kompleksowy serwis telefonu Huawei Honor Play. Na rozwijanej liście znajdują się naprawy smartfona. Oferujemy darmową wysyłkę. Czas realizacji usługi wraz z wysyłką urządzenia, po dostarczeniu telefonu do serwisu wynosi 24 godziny. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Więcej informacji na temat usług znajdziesz poniżej.

0,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Indeks:

Producent:

Więcej informacji

Zakres naprawy telefonu Huawei Honor 10 Play w naszym serwisie

SmartSerwis24 powstał, by pokazywać, że nawet mocno zniszczonym urządzeniom możemy dać drugie życie. W poniższym opisie poszczególnych napraw telefonów, znajdziesz te, które są najczęściej poszukiwane w naszym serwisie. Chcemy jednak wciąż poszerzać zakres naszych prac, więc oferujemy o wiele więcej. Jeśli poszukujesz nietypowej naprawy, wybierz diagnozę telefonu, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą. Dlaczego warto wybrać nasz serwis telefonów? Odpowiedź nie jest skomplikowana. Nasza oferta jest przejrzysta cenowo, a każda naprawa jest objęta gwarancją, zarówno na montaż, jak i użyte części. Zapewniamy, że oprogramowanie, dane, pliki, aktualizacje w Twoim telefonie są nienaruszalne bez zgody właściciela. Oznacza to, że nie ingerujemy w żadne ustawienia, a naprawy dokonujemy w sposób bezpieczny, zgodny z obowiązującymi przepisami.

Dane katalogowe

Model smartfona Honor Play
Gwarancja z usługą i częściami oryginalnymi 6 miesięcy
Gwarancja z usługą i częściami zamiennymi 3 miesiące

Akcesoria

  • 50,00 zł Dostępne

    FlexibleGlass to ultranowoczesne, niepękające szkło hybrydowe. To połączenie folii i szkła. Jest niewidoczne na ekranie - 0,3mm grubości. Wysokiej jakości polski produkt, odznaczający się dużą odpornością na zarysowania: 7H. Umożliwia optymalne korzystanie z ... Zobacz więcej

    50,00 zł
    Dostępne

Recenzje

Napisz recenzję