Huawei P40 Lite E serwis telefonu

Przedstawiamy kompleksowy serwis telefonu Huawei P40 Lite E. Na rozwijanej liście znajdują się naprawy smartfona. Oferujemy darmową wysyłkę. Czas realizacji usługi wraz z wysyłką urządzenia, po dostarczeniu telefonu do serwisu wynosi 24 godziny. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Więcej informacji na temat usług znajdziesz poniżej.

Zapytanie o produkt

Zapytanie o produkt

Huawei P40 Lite E serwis telefonu

Huawei P40 Lite E serwis telefonu

* - Pola wymagane

Anuluj

0,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Indeks:

Producent:

Więcej informacji

Kompleksowy serwis telefonu Huawei P40 Lite E

SmartSerwis24 specjalizuje się w naprawach telefonów Huawei i sprzedaży akcesoriów służących ich ochronie. Jesteśmy serwisem stacjonarnym, ale też obecnym w internecie, w którego ofercie znajduje się intuicyjna obsługa sklepu zawierająca listę rozwijaną wszystkich dostępnych usług, liczne poradniki, blogi i wciąż rozwijająca się sfera usług dodatkowych, tj. naprawa innych urządzeń elektronicznych. Nieustannie wprowadzamy kolejne innowacje, a jedną z nich jest przedstawienie kosztorysu i określenie rodzaju reperacji – bez zobowiązań! Jeśli uznasz, że cena usługi nie jest zaplanowana w Twoim budżecie, możesz wycofać się bez podawania przyczyny. Klienci, którzy zdecydowali się wybrać nasz serwis, mają pewność, że zarówno montaż, jak i użyte przez nas części są objęte gwarancją.

Dane katalogowe

Model smartfona P40 Lite E
Gwarancja z usługą i częściami oryginalnymi 6 miesięcy
Gwarancja z usługą i częściami zamiennymi 3 miesiące

Akcesoria

  • 40,00 zł Dostępne

    Doskonale amortyzuje, jest precyzyjnie dopasowane do telefonu, posiada elastyczne i cienkie tworzywo. Mattt Case dzięki innowacyjnej technologii jest łatwy w czyszczeniu, co oznacza, że możesz wyprać je w pralce wraz z ubraniami. Struktura etui jest kompatybilna z ... Zobacz więcej

    40,00 zł
    Dostępne

Recenzje

Napisz recenzję