iPhone 11 pro max

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  iPhone 11 pro max Jest 8 produktów.

  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • iPhone 11 pro max diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę urządzenia przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu w serwisie telefonów. Po wykonanej diagnozie skontaktujemy się, aby przedstawić kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie zabezpieczeń smartfona.

   0 zł
   Dostępny
  • iPhone 11 pro max diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę telefonu po zalaniu wykonujemy w naszym serwisie telefonów. Cena zawiera koszt diagnozy.Doradca techniczny skontaktuje się w celu przedstawienia pełnych kosztów naprawy.Warunkiem wykonania usługi, jest podanie zabezpieczeń smartfona.

   50 zł
   Dostępny
  • IPhone 11 pro max wymiana baterii
   500 zł Dostępny

   Wymianę baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie telefonów. W cenę wliczony jest koszt usługi oraz baterii. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   500 zł
   Dostępny
  • IPhone 11 pro max wymiana buzzera
   500 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   500 zł
   Dostępny
  • IPhone 11 pro max wymiana głośnika rozmów
   500 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego głośnika rozmów wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku przesłania urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   500 zł
   Dostępny
  • IPhone 11 pro max wymiana mikrofonu
   500 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego mikrofonu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym serwisie telefonów lub na miejscu. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   500 zł
   Dostępny
  • IPhone 11 pro max wymiana portu ładowania
   500 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego gniazda ładowania wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie telefonów. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   500 zł
   Dostępny
  • IPhone 11 pro max wymiana wyświetlacza
   2 000 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie telefonów. Cena zawiera wyświetlacz i usługę. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach.

   2 000 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów