iPhone 11 Pro Max wymiana baterii

Jeśli iPhone 11 Pro Max bardzo szybko się rozładowuje, koniecznie sprawdź w ustawieniach telefonu informację na temat kondycji baterii. Jeśli telefon wskazuje wynik mniejszy niż 90%, powinieneś rozważyć możliwość wymiany baterii na nową. Pamiętaj, że tego typu naprawy telefonów powinny być wykonywane w profesjonalnych serwisach Apple. Wymiana baterii na nową sprawi, że telefon będzie dłużej pracować.

Indeks: 7777100001185

Stan: Nowy produkt

Producent:

500,00 zł brutto

szt

Dane katalogowe

Model iPhone 11 pro max
Usługa Wymiana baterii
Producent Apple

Więcej informacji

Wymiana baterii w telefonie Apple iPhone

Zdecydowana większość właścicieli smartfonów musi ładować swoje urządzenia co najmniej raz dziennie. Wiele osób bardzo często podpina telefony do ładowania w każdej wolnej chwili tylko po to, by zyskać kilka dodatkowych minut działania urządzenia na baterii. Często jednak zapominamy o tym, że każda bateria ma swoją żywotność, przez co z czasem będzie tracić swoją wytrzymałość. Dlatego jeśli podczas użytkowania Twojego telefonu zauważysz, że telefon nie działa już tak długo, jak kiedyś, to będzie to czas na rozważenie wymiany baterii w telefonie Apple iPhone. Jeśli decydujesz się na zakup tej usługi w naszym sklepie internetowym, otrzymasz od nas nową baterię i usługę serwisowej wymiany baterii w telefonie Apple iPhone na nową.

Dlaczego warto wykonać wymianę baterii w sprawdzonym serwisie?

Nowoczesne urządzenia takie, jak smartfony wykonywane są przy użyciu precyzyjnych maszyn, które potrafią połączyć ze sobą każdy najmniejszy i delikatny element. Dodatkowo w nowych modelach telefonów bardzo często baterię wkleja się w konstrukcję telefonu. To sprawia, że nieumiejętne wykonanie naprawy baterii mogłoby doprowadzić do przerwania jej powierzchni, a nawet do samozapłonu. W trakcie wykonywania naprawy przez osobę bez doświadczenia lub odpowiedniego sprzętu może dojść do uszkodzenia innych elementów, co ostatecznie przełoży się na znacznie wyższe koszty wymiany baterii i naprawy urządzenia.

Serwis iPhone

Serwis iPhone

Ile potrwa wymiana baterii w telefonie?

Niezależnie od tego, na jaką naprawę się decydujesz, nawet jeśli jest tak prosta, jak wymiana baterii w telefonie, powinna być ona wykonana z największą dokładnością. Wiemy jednak, że nie lubisz rozstawać się ze swoim telefonem Apple iPhone. Dlatego zrobimy wszystko, aby naprawić Twój telefon tak szybko, jak to tylko możliwe. Większość tego typu napraw jesteśmy w stanie stacjonarnie wykonać nawet w ciągu godziny. Jeśli korzystasz z usług online, naprawę wykonamy jeszcze tego samego dnia. Po zakończeniu prac serwisowych telefon przejdzie dokładne testy, które potwierdzą, że naprawa przebiegła właściwie.

Czy wymiana baterii w telefonie Apple iPhone jest konieczna?

W przypadku nowoczesnych telefonów na pracę baterii wpływ ma wiele różnych podzespołów. Przy wadliwym działaniu mogą one doprowadzać do szybkiego rozładowywania telefonu pomimo posiadania sprawnej baterii. Przed wymianą baterii możesz też sprawdzić, jaka jest jej kondycja. Apple umożliwia sprawdzenie takich danych w ustawieniach telefonu. Jeśli ocena wynosi powyżej 90%, zapewne przyczyną szybkiego rozładowania telefonu będzie inna usterka. Dlatego też, zanim zdecydujesz się na naprawę telefonu, warto upewnić się co może być przyczyną usterki. Jeśli chcesz upewnić się, czy wymiana baterii na nową jest konieczna, przekaż nam telefon na pełną diagnozę, która potrwa do 3 dni roboczych. Jeśli zdecydujesz się później na naprawę w naszym serwisie, diagnozę oraz nowe oprogramowanie otrzymasz gratis. W innym przypadku będzie to koszt 30 zł. Jeśli chcesz, możemy też wykonać dla Ciebie kopię danych z telefonu w cenie 40 zł.

Recenzje

Napisz recenzję

7 innych produktów w tej samej kategorii: