iPhone 4S

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  iPhone 4S Jest 9 produktów.

  Usługi realizowane są w centrum Chorzowa. Wymieniamy uszkodzone wyświetlacze LCD, taśmy flex ze złączem systemowym, baterie, stłuczone klapki itd. Większość napraw wykonujemy na miejscu lub usługą kurierską door-to-door.
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
  • iPhone 4s diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzorów blokad ekranu i dostępu do telefonu. Po wykonanej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby prz

   0 zł
   Dostępny
  • iPhone 4s diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania urządzenia. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po wykonanej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy telefonu. Warunkiem wy

   50 zł
   Dostępny
  • iPhone 4s wymiana baterii
   90 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonej baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych

   90 zł
   Dostępny
  • iPhone 4s wymiana buzzera
   60 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   60 zł
   Dostępny
  • iPhone 4s wymiana głośnika rozmów
   80 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego głośnika wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   80 zł
   Dostępny
  • iPhone 4s wymiana jacka
   80 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego gniazda Jack wykonujemy na miejscu, w naszym punkcie serwisowym. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki. Cena obejmuje koszt części wraz z usługą serwisową.

   80 zł
   Dostępny
  • iPhone 4s wymiana mikrofonu
   70 zł Dostępny

   Usługę wymiany uszkodzonego mikrofonu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   70 zł
   Dostępny
  • iPhone 4s wymiana portu ładowania
   70 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego gniazda ładowania wykonujemy na miejscu w naszym serwisie lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   70 zł
   Dostępny
  • iPhone 4s wymiana wyświetlacza
   120 zł Dostępny
   1 Opinie

   Jakość części: Oryginał Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy na miejscu w punkcie lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera wyświetlacz i usługę serwisową. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częścia

   120 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów