iPhone 4S

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  iPhone 4S Jest 9 produktów.

  Usługi realizowane są w centrum Chorzowa. Wymieniamy uszkodzone wyświetlacze LCD, taśmy flex ze złączem systemowym, baterie, stłuczone klapki itd. Większość napraw wykonujemy na miejscu lub usługą kurierską door-to-door.
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
  • Diagnoza Po Zalaniu Apple iPhone 4S
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania urządzenia. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po wykonanej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy telefonu. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzorów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

   50 zł
   Dostępny
  • Diagnoza Urządzenia Apple iPhone 4S
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzorów blokad ekranu i dostępu do telefonu. Po wykonanej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy.

   0 zł
   Dostępny
  • Wymiana Baterii Apple iPhone 4S
   80 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonej baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   80 zł
   Dostępny
  • Wymiana Buzzera Apple iPhone 4S
   60 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   60 zł
   Dostępny
  • Wymiana Głośnika Rozmów Apple iPhone 4S
   60 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego głośnika wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   60 zł
   Dostępny
  • Wymiana Jacka Apple iPhone 4S
   80 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego gniazda Jack wykonujemy na miejscu, w naszym punkcie serwisowym. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki. Cena obejmuje koszt części wraz z usługą serwisową.

   80 zł
   Dostępny
  • Wymiana Mikrofonu Apple iPhone 4S
   70 zł Dostępny

   Usługę wymiany uszkodzonego mikrofonu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   70 zł
   Dostępny
  • Wymiana Portu Ładowania Apple iPhone 4S
   70 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego gniazda ładowania wykonujemy na miejscu w naszym serwisie lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   70 zł
   Dostępny
  • Wymiana Wyświetlacza Apple iPhone 4S
   130 zł Dostępny
   1 Opinie

   Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy na miejscu w punkcie lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera wyświetlacz i usługę serwisową. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach.

   130 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów