iPhone 5C

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  iPhone 5C Jest 11 produktów.

  Wizualnie odnawiamy (wymiana szybki/LCD i obudowy), wymieniamy wyświetlacze LCD, szybki, akumulatory, taśmy flex z portem lightning itd. Korzystamy z części zamiennych oraz oryginalnych. Naprawy realizujemy w naszym lokalu w Chorzowie. Oferujemy także odbiór uszkodzonego urządzenia, a następnie dostarczenie go naprawionego.
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
  • iPhone 5c diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po wykonanej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzorów

   0 zł
   Dostępny
  • iPhone 5c diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po wykonanej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urządzenia. Warunki

   50 zł
   Dostępny
  • iPhone 5c wymiana baterii
   100 zł Dostępny

   Wymianę niesprawnej baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych

   100 zł
   Dostępny
  • iPhone 5c wymiana buzzera
   70 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   70 zł
   Dostępny
  • iPhone 5c wymiana głośnika rozmów
   70 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego głośnika wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   70 zł
   Dostępny
  • iPhone 5c wymiana jacka
   90 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego gniazda Jack wykonujemy na miejscu, w naszym punkcie serwisowym. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki. Cena obejmuje koszt usługi serwisowej wraz z kosztem części.

   90 zł
   Dostępny
  • iPhone 5c wymiana mikrofonu
   90 zł Dostępny

   Usługę wymiany zepsutego mikrofonu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   90 zł
   Dostępny
  • iPhone 5c wymiana obudowy
   160 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonej obudowy wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od momentu zarejestrowania przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz nowej obudowy.

   160 zł
   Dostępny
  • iPhone 5c wymiana portu ładowania
   90 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego gniazda ładowania wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   90 zł
   Dostępny
  • iPhone 5c wymiana szybki
   150 zł Dostępny

   Wymianę zbitej szybki wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   150 zł
   Dostępny
  • iPhone 5c wymiana wyświetlacza
   160 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy w punkcie na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera wyświetlacz i usługę serwisową. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych części

   160 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów