iPhone 5S

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  iPhone 5S Jest 11 produktów.

  Wymieniamy zniszczone obudowy, potłuczone szybki wyświetlacza, ekrany LCD, taśmy flex z portem ładowania, baterie itd. Zachęcamy do skorzystania z odnowy telefonu (wymiana szybki/LCD + obudowy). Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby w Chorzowie lub do skorzystania z przesyłek kurierskich door to door.
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
  • iPhone 5s diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po wykonanej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/

   0 zł
   Dostępny
  • iPhone 5s diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urządzenia. Warun

   50 zł
   Dostępny
  • iPhone 5s wymiana baterii
   100 zł Dostępny

   Wymianę baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   100 zł
   Dostępny
  • iPhone 5s wymiana buzzera
   80 zł Dostępny

   Naprawę zepsutego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   80 zł
   Dostępny
  • iPhone 5s wymiana głośnika rozmów
   80 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego głośnika wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   80 zł
   Dostępny
  • iPhone 5s wymiana jacka
   100 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego gniazda Jack wykonujemy w naszym punkcie serwisowym, na miejscu. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki. Cena obejmuje koszt usługi serwisowej wraz z kosztem części.

   100 zł
   Dostępny
  • iPhone 5s wymiana mikrofonu
   100 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego mikrofonu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   100 zł
   Dostępny
  • iPhone 5s wymiana obudowy
   160 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonej obudowy wykonujemy do 24 godziny od momentu zarejestrowania przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt nowej obudowy oraz usługi serwisowej.

   160 zł
   Dostępny
  • iPhone 5s wymiana portu ładowania
   100 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego gniazda ładowania wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   100 zł
   Dostępny
  • iPhone 5s wymiana szybki
   150 zł Dostępny

   Wymianę pękniętej szybki wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   150 zł
   Dostępny
  • iPhone 5s wymiana wyświetlacza
   160 zł Dostępny
   1 Opinie

   Jakość części: Zamiennik Naprawę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy w punkcie na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera wyświetlacz i usługę serwisową. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych części

   160 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

  SmartSerwis24 - serwis iPhone 5S, naprawa telefonów Apple. Wymiana zbitej szybki, pęknięty wyświetlacz, wymiana baterii, trzeszczący głośnik/buzzer. Wymiana taśmy ładowania lightning, buzzery. Zapoznaj się z całą ofertą serwisu telefonów iPhone 5S.

  Starsze małe konstrukcje - serwis iPhone 5S

  Większość iPhone’ów to niemalże identyczne kopie, których struktura serwisowych napraw jest bardzo podobna. Weźmy na początek model iPhone 5s i iPhone SE, gdzie na przodzie urządzenia znajdziemy 4 calowy wyświetlacz Retina charakteryzujący się wysoką gęstością pikseli na cal. SmartSerwis24 jako pogwarancyjny serwis telefonów Apple codziennie boryka się z pękniętymi szybkami czy całym wyświetlaczem. O ile wymiana samego ekranu wyświetlacza w telefonach iPhone SE czy iPhone 5s nie sprawi żadnych problemów w każdym serwisie smartfonów, to już popularne uszkodzenie, a właściwe pęknięcie szybki w iPhone SE czy iPhone 5s wymaga specjalistycznych urządzeń, wiedzy i wyszkolenia techników. Od modelu iPhone 5s każdy serwis telefonów komórkowych musi pamiętać, że wraz z wyświetlaczem trzeba dokonać przekładki przycisku home. Brak takiego działania skutkuje pojawieniem się błędu Error 53, czyli znanej usterki spowodowanej z winy producenta.

  Baterie i zasilanie - serwis iPhone 5S

  Oprócz pęknięć szybek lub całych wyświetlaczy w telefonach iPhone SE czy iPhone 5s mamy jeszcze częste usterki związane z baterią, która po prostu puchnie wypychając wyświetlacze wspomnianych wyżej telefonów. Wymiana baterii w telefonie iPhone 5s i iPhone SE nie jest już tak prosta. Wykręcenie i wyczepienie konektora łączącego akumulator to tylko połowa sukcesu, w drugiej części do wymiany baterii będziemy musieli użyć ciepłego powietrza. Dla przeciętnego Kowalskiego może to być trudne działanie, ale dla serwisu smartfonów Apple nie. To wszystko za sprawą separatora i wyszkolonych serwisantów serwisu. Tam, gdzie bateria jest też ładowanie. Nie możemy zapominać o układzie ładowania, którego wady wychodzą najczęściej po dłuższym czasie. Zarówno w modelu iPhone 5s, jak i iPhone SE złącza uszkadzają się rzadziej niż kable lightning. Mimo faktu, że nowoczesne iPhone’y nie są rozbieralne, to dla serwisu SmartSerwis24, który naprawia również inne telefony, wymiana złącza lightning nie jest żadnym problemem. Można napisać, że jest to wręcz chleb powszedni serwisu smartfonów. Częstym uszkodzeniem w telefonach iPhone 5s i iPhone SE są awarie zacinających się przycisków głośności (volume down i volume up) oraz przycisku power. Zacinające się elementy w obudowie wymagają korekty w przez techników serwisu Apple. Wielu klientów często zadaje nam pytanie: Jak naprawić telefon iPhone 5 SE, który gubi zasięg? Cóż, za taką wadę odpowiadać może płyta główna lub antena. Serwis smartfonów Apple, zanim przystąpi do naprawy dokonuje wnikliwej weryfikacji sprawdzając telefonów iPhone.

  Naprawa i serwis pozostałych modeli Apple iPhone 5S

  Jeżeli są Państwo zainteresowani naprawą lub serwisem innych modeli Apple iPhone proponujemy naprawy telefonów tej marki według niżej podanych odnośników:

  SmartSerwis24 jest to serwis iPhone 5S.
  Serwis i naprawa Apple iPhone 5S, to ulubione usługi firmy.

  Zasięg, gdzie działa serwis iPhone 5S

  Brak sygnału lub głosu w telefonie serwis iPhone 5s czy iPhone SE to wada, która może mieć różne uszkodzenia. Klienci podając opis usterki najczęściej sugerują, że w ich iPhone do wymiany jest głośnik lub mikrofon, jednak czy są to trafne diagnozy? W przypadku uszkodzenia mechanicznego ekranu sprawa jest oczywista, ale brak fonii (wymiana głośnika, wymiana mikrofonu) będzie wymagało chwili weryfikacji, w każdym serwisie smartfonów. Każdy telefon komórkowych, w szczególności ten nowy, typu smart miewa problemy z zawieszeniem się systemu. Mówi się, że system iOS jest bardzo stabilnym systemem jednak serwis iPhone 5s oraz iPhone SE potrafią się zawiesić na logo Apple, czyli popularnym i nadgryzionym jabłku. Czy wgranie nowego oprogramowania poprzez iTunes’a rozwiąże problem?

  Soft i płyta główna - serwis iPhone 5S

  Być może – niestety zawieszenie się systemu może być również usterką PCB, czyli płyty głównej modelu iPhone. Producentowi z Cupertino bardzo często zdarzają się różnego rodzaju wpadki serwisowe, które później firma Apple próbuje „łatać” bezpłatnymi programami wymian konkretnych elementów. Jednym z nich jest niedawno ogłoszony program wymian płyt głównych w telefonach iPhone 8. W raz z błędami oprogramowania dość często możecie się spotkać z problemem kamery i robieniem zdjęć. Jeśli softowanie serwisu iPhone 5s czy iPhone SE w SmartSerwis24 nie pomoże, będziemy musieli wymienić cały moduł kamery. Nie da się ukryć, że serwis iPhone 5s oraz bliźniacze wersje iPhone SE to wciąż najpopularniejsze modele w serwisie iPhone 5s.