iPhone 6 Plus

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  iPhone 6 Plus Jest 11 produktów.

  Wszystkie naprawy realizujemy w naszym punkcie w centrum Chorzowa. Wymieniamy ekrany LCD, pęknięte szybki, zniszczone obudowy, porty ładowania, baterie itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Oferujemy również pełne odnowienie telefonu. Dostępna jest usługa door to door.
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
  • Diagnoza Po Zalaniu Apple iPhone 6 Plus
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po wykonanej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urządzenia. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzorów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

   50 zł
   Dostępny
  • Diagnoza Urządzenia Apple iPhone 6 Plus
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po wykonanej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzorów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

   0 zł
   Dostępny
  • Wymiana Baterii Apple iPhone 6 Plus
   100 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego ogniwa wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   100 zł
   Dostępny
  • Wymiana Buzzera Apple iPhone 6 Plus
   80 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego buzzera wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   80 zł
   Dostępny
  • Wymiana Głośnika Rozmów Apple iPhone 6 Plus
   70 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego głośnika wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   70 zł
   Dostępny
  • Wymiana Jacka Apple iPhone 6 Plus
   110 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego gniazda Jack wykonujemy w naszym punkcie serwisowym, na miejscu. Cena obejmuje koszt części wraz z usługą serwisową. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki.

   110 zł
   Dostępny
  • Wymiana Mikrofonu Apple iPhone 6 Plus
   110 zł Dostępny

   Wymianę niesprawnego mikrofonu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   110 zł
   Dostępny
  • Wymiana Obudowy Apple iPhone 6 Plus
   200 zł Dostępny

   Wymianę zniszczonej obudowy wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od momentu zarejestrowania przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt nowej obudowy oraz usługi serwisowej.

   200 zł
   Dostępny
  • Wymiana Portu Ładowania Apple iPhone 6 Plus
   110 zł Dostępny

   Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części. Wymianę uszkodzonego gniazda ładowania wykonujemy na miejscu w naszym serwisie lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki.

   110 zł
   Dostępny
  • Wymiana Szybki Apple iPhone 6 Plus
   180 zł Dostępny

   Naprawę zbitej szybki wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   180 zł
   Dostępny
  • Wymiana Wyświetlacza Apple iPhone 6 Plus
   200 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu w punkcie. Cena zawiera wyświetlacz i usługę serwisową. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach.

   200 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów