iPhone 6 Plus

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  iPhone 6 Plus Jest 11 produktów.

  Wszystkie naprawy realizujemy w naszym punkcie w centrum Chorzowa. Wymieniamy ekrany LCD, pęknięte szybki, zniszczone obudowy, porty ładowania, baterie itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Oferujemy również pełne odnowienie telefonu. Dostępna jest usługa door to door.
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
  • iPhone 6 plus diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po wykonanej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzor

   0 zł
   Dostępny
  • iPhone 6 plus diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po wykonanej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urządzenia. Warunkiem

   50 zł
   Dostępny
  • iPhone 6 plus wymiana baterii
   150 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego ogniwa wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   150 zł
   Dostępny
  • iPhone 6 plus wymiana buzzera
   90 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego buzzera wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   90 zł
   Dostępny
  • iPhone 6 plus wymiana głośnika rozmów
   90 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego głośnika wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   90 zł
   Dostępny
  • iPhone 6 plus wymiana jacka
   120 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego gniazda Jack wykonujemy w naszym punkcie serwisowym, na miejscu. Cena obejmuje koszt części wraz z usługą serwisową. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki.

   120 zł
   Dostępny
  • iPhone 6 plus wymiana mikrofonu
   120 zł Dostępny

   Wymianę niesprawnego mikrofonu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   120 zł
   Dostępny
  • iPhone 6 plus wymiana obudowy
   200 zł Dostępny

   Wymianę zniszczonej obudowy wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od momentu zarejestrowania przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt nowej obudowy oraz usługi serwisowej.

   200 zł
   Dostępny
  • iPhone 6 plus wymiana portu ładowania
   120 zł Dostępny

   Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części. Wymianę uszkodzonego gniazda ładowania wykonujemy na miejscu w naszym serwisie lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki.

   120 zł
   Dostępny
  • iPhone 6 plus wymiana szybki
   170 zł Dostępny

   Naprawę zbitej szybki wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   170 zł
   Dostępny
  • iPhone 6 plus wymiana wyświetlacza
   210 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Naprawę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu w punkcie. Cena zawiera wyświetlacz i usługę serwisową. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych części

   210 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów