iPhone 6

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  iPhone 6 Jest 11 produktów.

  Serwis iPhone 6 - wymieniamy niesprawne wyświetlacze LCD, zbite szybki, taśmy ze złączem lightning, baterie, obudowy itd. W naszej ofercie znajdą Państwo wyświetlacze oryginalne i zamienne. Oferujemy także pełne refabrykację telefonu (odnowienie). Dostępna jest usługa door to door, ale zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu w centrum Chorzowa.

  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
  • Diagnoza Po Zalaniu Apple iPhone 6
   50 zł Dostępny
   Wyprzedaż!

   Diagnozę po zalaniu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera usługę serwisową. Po wykonanej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urządzenia. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzorów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

   50 zł
   Dostępny
  • Diagnoza Urządzenia Apple iPhone 6
   0 zł Dostępny
   Wyprzedaż!

   Diagnozę zepsutego urządzenia wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po wykonanej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzorów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

   0 zł
   Dostępny
  • Wymiana Baterii Apple iPhone 6
   100 zł Dostępny

   Wymianę baterii wykonujemy na miejscu lub do 24 godzin od rejestracji przesyłki naszym salonie serwisowym. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa.

   100 zł
   Dostępny
  • Wymiana Buzzera Apple iPhone 6
   90 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   90 zł
   Dostępny
  • Wymiana Głośnika Rozmów Apple iPhone 6
   80 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego głośnika wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   80 zł
   Dostępny
  • Wymiana Jacka Apple iPhone 6
   120 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego gniazda Jack wykonujemy na miejscu w naszym punkcie serwisowym. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki. Cena obejmuje koszt części wraz z usługą serwisową.

   120 zł
   Dostępny
  • Wymiana Mikrofonu Apple iPhone 6
   120 zł Dostępny

   Usługę wymiany uszkodzonego mikrofonu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   120 zł
   Dostępny
  • Wymiana Obudowy Apple iPhone 6
   210 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonej obudowy wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od momentu zarejestrowania przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt nowej obudowy oraz usługi serwisowej.

   210 zł
   Dostępny
  • Wymiana Portu Ładowania Apple iPhone 6
   120 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego gniazda ładowania wykonujemy na miejscu w naszym serwisie lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   120 zł
   Dostępny
  • Wymiana Szybki Apple iPhone 6
   150 zł 200 zł -25% Dostępny
   Promocja!
   1 Opinie

   Wymianę uszkodzonej szybki wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   150 zł 200 zł -25%
   Obniżka!
   Dostępny
  • Wymiana Wyświetlacza Apple iPhone 6
   200 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera wyświetlacz i usługę serwisową. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach.

   200 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

  Serwis iPhone 6 SmartSerwis24. Wymiana uszkodzonego wyświetlacza, pęknięta szybka, napuchnięta bateria, zepsuty głośnik/ buzzer brak ładowania, to popularne naprawa serwisu telefonów komórkowych- SmartSerwis24. Zapoznaj się z całą ofertą serwisu iPhone 6, który naprawi Twoje jabłuszko.

  Co naprawia serwis iPhone 6?

  Oprócz modeli iPhone 5s i iPhone SE firma Apple stale rozwijała swoje portfolio telefonów. Nie musieliśmy długo czekać na kolejną dawkę urządzeń, które tym razem były większe od swoich poprzedników. Z pewnością znany jest Wam wszystkim model iPhone 6, którego serwisu Apple oraz wszystkie serwisu smartfonów wręcz kochają. Serwis iPhone 6 wraz ze swoim większym bratem iPhone 6 Plus tuż po premierze pokazały swoje pierwsze usterki fabryczne. Określane były mianem „problemów wieku dziecięcego”. Zarówno serwis iPhone 6, jak i serwis iPhone 6 Plus stwierdziło wadę fabryczną. Ta pokazała się w postaci szarych pasów w górnej części ekranu. Problemu nie rozwiązuje zwykła wymiana wyświetlacza w obu iPhone’ach.

  Serwisy smartfonów Apple wiedzą, jaka jestprzyczyna tej nietypowej usterki na wyświetlaczach. Polega ona na wadliwych chipach znajdujących się na płycie głównej w serwisie iPhone 6, jak i iPhone 6 Plus. Był to pierwszy znak, że światowe jabłkofony firmy Apple będą miewać różnego rodzaju usterki. Oprócz wad fabrycznych serwisu iPhone 6 coraz częściej trafia do serwisu smartfonów na wymianę wyświetlacza. Bardzo fajnym rozwiązaniem dla klienta końcowego jest możliwość wymiany samej szybki w serwisie iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus. Oczywiście taką możliwość oferują tylko serwisy smartfonów, takich jak firma SmartSerwis24 mieszcząca się w Chorzowie.

  Wyświetlacz - serwis iPhone 6

  Wymiany wyświetlacza w telefonie iPhone 6 Plus to bardzo prosta czynność, oczywiście nie dla każdego. Firma SmartSerwis24 naprawiająca smartfony Apple boryka się z tym codziennie, na przemian z wymianą szybki w serwisie iPhone 6 czy jego starszym bracie - serwisie iPhone 6 Plus. Przy wymianie modułów wyświetlaczy trzeba pamiętać, żeby uważać na przycisk home. Jego uszkodzenie podczas demontażu wyświetlacza w serwisie iPhone 6 może wiązać się z dodatkowymi kosztami. Niestety firma z Apple, gigant z Cupertino „zobligował” każdy serwis telefonów.

  O czym musi pamiętać serwis iPhone 6?

  Serwis musi pamiętać, że wraz z wyświetlaczem trzeba dokonać przekładki przycisku home. Brak takiego działania skutkuje pojawieniem się błędu Error 53, czyli znanej usterki spowodowanej z winy producenta. Segment wyświetlacza w serwisie iPhone 6 i iPhone 6 Plus to tylko początek usterek, z jaką codziennie boryka się firma SmartSerwis24. Wraz z nieoficjalnymi informacjami o postarzaniu modeli serwis iPhone 6, iPhone 6 Plus ma jeszcze więcej pracy. Dla większość smartfonów Apple, producent uruchomił pogwarancyjny program wymiany baterii. Dlatego oprócz standardowych spuchnięć akumulatora wypychającego wyświetlacz, pojawił się jeszcze pogwarancyjny program naprawy telefonów iPhone. Tam, gdzie bateria jest też ładowanie.

  Nie możemy zapominać o układzie ładowania, którego wady wychodzą najczęściej po dłuższym czasie. Zarówno w serwisie iPhone 6, jak i serwisie iPhone 6 Plus złącza ładowania uszkadzają się rzadziej niż kable lightning. Mimo faktu, że nowoczesne iPhone’y nie są rozbieralne, to dla serwisu SmartSerwis24, który naprawia również inne telefony, wymiana złącza lightning nie jest żadnym problemem. Można napisać, że jest to wręcz chleb powszedni tego serwisu smartfonów. Częstym uszkodzeniem w serwisach iPhone 6 i iPhone 6 Plus są awarie zacinających się przycisków głośności (volume down i volume up) oraz przycisku power.

  Zawieszenia i przycięcia - serwis iPhone 6

  Zacinające się elementy w obudowie wymagają korekty przez techników serwisu Apple. Wielu klientów często zadaje nam pytanie: Jak naprawić telefon iPhone 6, który samoczynnie się resetuje? Cóż, za taką wadę odpowiadać może płyta główna, czego przykładem może być aktualnie uruchomiony program naprawczy dla serwisu iPhone 6. Każdy serwis smartfonów Apple, zanim przystąpi do naprawy, dokonuje wnikliwej weryfikacji sprawdzając telefony iPhone. Grzebanie w każdym „jabłkofonie” wymaga nie tylko profesjonalizmu, ale również i spokoju. Wszystkie urządzenia marki Apple mają niezwykle małe podzespoły i części. Ich pogubienie może skutkować znanymi kosztami z racji zakupu dodatkowych ciężko dostępnych elementów do modeli iPhone. W serwisie smartfonów Apple każdy technik mimo ogromnego doświadczenia zwraca uwagę na każdy etap naprawy, rutyna może spowodować pomyłkę.

  Podsumowanie - serwis iPhone 6

  Brak sygnału lub głosu w serwisie iPhone 6 czy iPhone 6 Plus to wada, która może mieć różne uszkodzenia. Klienci podając opis usterki najczęściej sugerują, że w oddawanym do reklamacji iPhone uszkodzony jest głośnik lub mikrofon, jednak czy są to trafne diagnozy? W przypadku uszkodzenia mechanicznego ekranu sprawa jest oczywista, ale brak fonii (wymiana głośnika, wymiana mikrofonu) będzie wymagało chwili weryfikacji, w każdym serwisie smartfonów.

  Inny aspekt, gdzie serwis iPhone 6 działa

  Dużym plusem jest fakt, że do diagnozy wszystkich modeli iPhone nie będzie potrzebne zdjęcie blokady Find My iPhone, której zdjęcie wymagane jest w Autoryzowanych Serwisach Apple. Każdy telefon komórkowych, w szczególności ten nowy typu smart miewa problemy z zawieszeniem się systemu. Mówi się, że system iOS jest bardzo stabilnym systemem jednak modele iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus potrafią się zawiesić na logo Apple, czyli popularnym i nadgryzionym jabłku. Czy wgranie nowego oprogramowania poprzez iTunes’a rozwiąże problem? Być może – niestety zawieszenie się systemu może być również usterką PCB, czyli pł