Promocja! Wymiana Szybki Apple iPhone 6

Wymiana Szybki Apple iPhone 6

7777000000002

Nowy produkt

Wymianę uszkodzonej szybki wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

Więcej szczegółów

150 zł brutto

-50 zł

200 zł brutto

Więcej informacji

Wymiana szybki iPhone 6

W telefonie zostaje wymieniona sama szybka, która nie wpływa na czułość dotyku i jakość obrazu. Element wymiany szybka nie posiada żadnej elektroniki. Warunkiem przeprowadzanej naprawy jest sprawny wyświetlacz, który dodatkowo zweryfikujemy w serwisie. Wymiana szybki jest to usługa, w której jest zastosowana technologia OCA. Technologia ta jest stosowana u producentów telefonów. Po wykonaniu usługi cieszysz się dalej oryginalnym wyświetlaczem a przede wszystkich telefon wygląda jak przed uszkodzeniem szybki. Naprawę w naszym serwisie możemy wykonać na miejscu po wcześniejszym umówieniu. Dla klientów, którzy nie przyjeżdżają osobiście do naszego serwisu zapewniamy naprawę w 24 godziny od otrzymania przesyłki. Usługa objęta jest 6- miesięczną gwarancją. Szczegółowy opis serwisu online.

Wymiana szybki technologią OCA

Po sprawdzeniu i weryfikacji urządzenia zostaje oddzielona szybka od warstwy wyświetlacza. Następnie wyświetlacz zostaje wyczyszczony i naniesiony plaster OCA na wyświetlacz. Kolejnym krokiem jest przyklejenie szybki wyświetlacza. Każdy element prac jest zmechanizowany i do każdej czynności jest odpowiednia maszyna

Opinie

Ocena 
16-11-2018

Stały klient.

Jestem stałym klientem. Za każdym razem gdy telefon szwankuje przychodzę tutaj.

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Wymiana Szybki Apple iPhone 6

    Wymiana Szybki Apple iPhone 6

    10 innych produktów w tej samej kategorii: