iPhone 6S Plus

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  iPhone 6S Plus Jest 10 produktów.

  W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Wymieniamy uszkodzone wyświetlacze LCD, zbite szybki, korpusy, niesprawne taśmy ładowania ze złączem lightning, baterie itd. Oferujemy również pełne odnowienie telefonu. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
  • iPhone 6s plus diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po przeprowadzonej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urządzenia. Waru

   50 zł
   Dostępny
  • iPhone 6s plus wymiana baterii
   160 zł Dostępny

   Wymianę ogniwa wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   160 zł
   Dostępny
  • iPhone 6s plus wymiana buzzera
   100 zł Dostępny

   Naprawę zepsutego buzzera wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   100 zł
   Dostępny
  • iPhone 6s plus wymiana głośnika rozmów
   100 zł Dostępny

   Naprawę zepsutego głośnika wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   100 zł
   Dostępny
  • iPhone 6s plus wymiana jacka
   130 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego gniazda Jack wykonujemy w naszym punkcie serwisowym, na miejscu. Cena obejmuje koszt usługi serwisowej wraz z kosztem części. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki.

   130 zł
   Dostępny
  • iPhone 6s plus wymiana mikrofonu
   130 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego mikrofonu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   130 zł
   Dostępny
  • iPhone 6s plus wymiana obudowy
   220 zł Dostępny

   Wymianę zniszczonej obudowy wykonujemy do 24 godziny od momentu zarejestrowania przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt nowej obudowy oraz usługi serwisowej.

   220 zł
   Dostępny
  • iPhone 6s plus wymiana portu ładowania
   130 zł Dostępny

   Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części. Wymianę uszkodzonego gniazda ładowania wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie.

   130 zł
   Dostępny
  • iPhone 6s plus wymiana szybki
   190 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonej szybki wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   190 zł
   Dostępny
  • iPhone 6s plus wymiana wyświetlacza
   230 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Naprawę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki w punkcie lub na miejscu. Cena zawiera wyświetlacz i usługę serwisową. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych części

   230 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów