iPhone 6S

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  iPhone 6S Jest 12 produktów.

  Naprawy realizowane są w naszym lokalu w centrum Chorzowa. Wymieniamy zniszczone obudowy, uszkodzone ekrany LCD, pęknięte szybki, taśmy ładowania, baterie itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Oferujemy także pełne odnowienie telefonu (tzw. refabrykacja) oraz usługę door to door.
  Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
  • iPhone 6s diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po wykonanej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzorów

   0 zł
   Dostępny
  • iPhone 6s diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po wykonanej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/

   0 zł
   Dostępny
  • iPhone 6s diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po wykonanej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urządzenia. Warunk

   50 zł
   Dostępny
  • iPhone 6s wymiana baterii
   140 zł Dostępny

   Wymianę niesprawnego ogniwa wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych

   140 zł
   Dostępny
  • iPhone 6s wymiana buzzera
   90 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego buzzera wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   90 zł
   Dostępny
  • iPhone 6s wymiana głośnika rozmów
   90 zł Dostępny

   Naprawę zepsutego głośnika wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   90 zł
   Dostępny
  • iPhone 6s wymiana jacka
   130 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego gniazda Jack wykonujemy na miejscu, w naszym punkcie serwisowym. Cena obejmuje koszt usługi serwisowej wraz z kosztem części. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki.

   130 zł
   Dostępny
  • iPhone 6s wymiana mikrofonu
   130 zł Dostępny

   Usługę wymiany uszkodzonego mikrofonu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   130 zł
   Dostępny
  • iPhone 6s wymiana obudowy
   210 zł Dostępny

   Wymianę zniszczonej obudowy wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od momentu zarejestrowania przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz nowej obudowy.

   210 zł
   Dostępny
  • iPhone 6s wymiana portu ładowania
   130 zł Dostępny

   Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej. Wymianę uszkodzonego gniazda ładowania wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie.

   130 zł
   Dostępny
  • iPhone 6s wymiana szybki
   180 zł Dostępny
   5 Opinie

   Naprawę pękniętej szybki wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   180 zł
   Dostępny
  • iPhone 6s wymiana wyświetlacza
   210 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki w punkcie lub na miejscu. Cena zawiera wyświetlacz i usługę serwisową. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych części

   210 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

  Serwis smartfonów iPhone. Wymiana uszkodzonych wyświetlaczy, pęknięta szybka, napuchnięta bateria, brak ładowania, charczący głośniki i wymiana obudowy. Są to bardzo częste naprawy w serwisie telefonów komórkowych SmartSerwis24, zapoznaj się z całą ofertą serwisu iPhone Apple.

  Serwis iPhone 6S jest spoko!

  Oprócz modeli iPhone 5s i iPhone SE firma Apple stale rozwijała swoje portfolio telefonów. Nie musieliśmy długo czekać na kolejną dawkę urządzeń, które tym razem były większe od swoich poprzedników. Z pewnością znany jest Wam wszystkim model iPhone 6s, którego serwisu Apple oraz wszystkie serwisy smartfonów wręcz kochają. Apple iPhone 6 wraz ze swoim większym bratem iPhone 6 Plus tuż po premierze pokazały swoje pierwsze usterki fabryczne, określane mianem „problemów wieku dziecięcego”. Zarówno w serwisie iPhone 6s, jak i serwisie iPhone 6s Plus stwierdzono wadę fabryczną w postaci szarych pasów w górnej części ekranu. Problemu nie rozwiązuje zwykła wymiana wyświetlacza w obu iPhone’ach.

  Wpadka Apple - serwis iPhone 6S

  Serwisy smartfonów Apple wiedzą, że przyczyna tej nietypowej usterki na wyświetlaczach polega na wadliwych chipach znajdujących się na płycie głównej w serwisie iPhone 6s, jak i serwisie iPhone 6s Plus. Był to pierwszy znak, że światowe jabłkofony firmy Apple będą miewać różnego rodzaju usterki. Oprócz wad fabrycznych serwis iPhone 6s coraz częściej trafia na wymianę wyświetlacza. Bardzo fajnym rozwiązaniem dla klienta końcowego jest możliwość wymiany samej szybki w serwisie iPhone 6s oraz serwisie iPhone 6s Plus. Oczywiście taką możliwość oferują tylko serwisy smartfonów, takich jak SmartSerwis24 mieszcząca się w Chorzowie.

  Wymiana wyświetlacza - falgowa usługa serwisu iPhone 6S

  Wymiany wyświetlacza w serwisie iPhone 6s Plus to bardzo prosta czynność, oczywiście nie dla każdego. Serwis naprawiająca smartfony Apple wymienia codziennie, na przemian wyświetlacze czy szybki. W serwisie iPhone 6s czy jego starszym bracie, serwisie iPhone 6s Plus, fajnie się pracuje. Przy wymianie modułów wyświetlaczy trzeba pamiętać, żeby uważać na przycisk home. Jego uszkodzenie podczas demontażu wyświetlacza w serwisie iPhone 6s może wiązać się z dodatkowymi kosztami. Niestety firma z Apple, gigant z Cupertino „zobligował” każdy serwis telefonów Apple musi pamiętać, że wraz z wyświetlaczem trzeba dokonać przekładki przycisku home. Brak takiego działania skutkuje pojawieniem się błędu Error 53, czyli znanej usterki spowodowanej z winy producenta.

  Usługi baterii - serwis iPhone 6S

  Segment wyświetlacza w serwisie iPhone 6s i serwisie iPhone 6s Plus to tylko początek usterek, z jaką codziennie boryka się serwisant. Wraz z nieoficjalnymi informacjami o postarzaniu serwisu iPhone 6s, iPhone 6s Plus każdy serwis smartfonów ma jeszcze więcej pracy. Dla większości telefonów Apple, producent uruchomił pogwarancyjny program wymiany baterii. Dlatego oprócz standardowych spuchnięć akumulatora wypychającego wyświetlacz, pojawił się jeszcze pogwarancyjny program naprawy telefonów iPhone. Tam, gdzie bateria jest też ładowanie.

  Układ zasilania - serwis iPhone 6S

  Nie możemy zapominać o układzie ładowania, którego wady wychodzą najczęściej po dłuższym czasie. Zarówno w serwisie iPhone 6s, jak i iPhone 6s Plus złącza ładowania uszkadzają się rzadziej niż kable lightning. Mimo faktu, że nowoczesne iPhone’y nie są rozbieralne, to dla serwisu SmartSerwis24, który naprawia również inne telefony, wymiana złącza lightning nie jest żadnym problemem. Można napisać, że jest to wręcz chleb powszedni tego serwisu smartfonów. Częstym uszkodzeniem w telefonach iPhone 6s i iPhone 6s Plus są awarie zacinających się przycisków głośności (volume down i volume up) oraz przycisku power.
  Naprawa i serwis pozostałych modeli Apple iPhone

  Jeżeli są Państwo zainteresowani naprawą lub serwisem innych modeli Apple iPhone proponujemy naprawy telefonów tej marki według niżej podanych odnośników:

  SmartSerwis24, to najlepszy serwis iPhone 6S.
  Serwis telefonów iPhone 6S, jest tani i dobry.

  Kiedy inny serwis narozrabia - serwis iPhone 6S

  Zacinające się elementy w obudowie wymagają korekty w przez techników serwisu Apple. Wielu klientów często zadaje nam pytanie: Jak naprawić telefon iPhone 6s, który samoczynnie się resetuje? Cóż, za taką wadę odpowiadać może płyta główna, czego przykładem może być aktualnie uruchomiony program naprawczy dla modelu iPhone 8. Każdy serwis smartfonów Apple, zanim przystąpi do naprawy, dokonuje wnikliwej weryfikacji sprawdzając telefony iPhone. Grzebanie w każdym „jabłkofonie” wymaga nie tylko profesjonalizmu, ale również i spokoju. Wszystkie urządzenia marki Apple mają niezwykle małe podzespoły i części. Ich pogubienie może skutkować znanymi kosztami z racji zakupu dodatkowych ciężko dostępnych elementów do modeli iPhone. W serwisie smartfonów Apple każdy technik mimo ogromnego doświadczenia zwraca uwagę na każdy etap naprawy, rutyna może spowodować pomyłkę.

  Audio serwis iPhone 6S

  Brak sygnału lub głosu w telefonie iPhone 6s czy iPhone 6s Plus to wada, która może mieć różne uszkodzenia. Klienci podając opis usterki najczęściej sugerują, że w oddawanym do reklamacji iPhone uszkodzony jest głośnik lub mikrofon. Czy jednak są to trafne diagnozy? W przypadku uszkodzenia mechanicznego ekranu sprawa jest oczywista, ale brak fonii (wymiana głośnika, wymiana mikrofonu) będzie wymagało chwili weryfikacji, w każdym serwisie smartfonów.

  Oprogramowanie serwis iPhone 6S

  Dużym plusem jest fakt, że do diagnozy wszystkich modeli iPhone nie będzie potrzebne zdjęcie blokady Find My iPhone, której zdjęcie wymagane jest w Autoryzowanych Serwisach Apple. Każdy telefon komórkowych, w szczególności ten nowy typu smart miewa problemy z zawieszeniem się systemu. Mówi się, że system iOS jest bardzo stabilnym systemem. Jednak serwis iPhone 6s oraz serwis iPhone 6s Plus potrafią się zawiesić na logo Apple, czyli popularnym i nadgryzionym jabłku. Czy wgranie nowego oprogramowania poprzez iTunes’a rozwiąże problem? Być może – jednak, niestety zawieszenie systemu może być również usterką PCB, czyli płyty głównej modelu iPhone.

  Problemy wideo - serwis iPhone 6S

  Producentowi z Cupertino bardzo często zdarzają się różnego rodzaju wpadki serwisowe. Później firma Apple próbuje „łatać” bezpłatnymi programami wymian konkretnych elementów. W raz z błędami oprogramowania dość często możecie się spotkać z problemem kamery i robieniem zdjęć. Jeśli softowanie iPhone 6s czy iPhone 6s Plus w serwisie smartfonów nie pomoże, będziemy musieli wymienić cały moduł kamery. Nie da się ukryć, że wszystkie iPhone’y są do siebie bliźniaczo podobne.
  Gdzie serwisować i naprawiać telefony Apple iPhone?

  Firma SmartSerwis24 zaprasza do punktu przy ulicy Truchana 30/1 w Chorzowie z każdym uszkodzonym telefonem komórkowym, nie tylko smartfonem Apple.