Wymiana Szybki Apple iPhone 6S

7777000000003

Nowy produkt

Naprawę pękniętej szybki wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

Więcej szczegółów

200 zł brutto

Płatności

Więcej informacji

Wymiana szybki iPhone 6s

W telefonie zostaje wymieniona tylko szybka, która nie wpływa na jakość obrazu i czułość dotyku. Element wymiany szybka nie posiada żadnej elektroniki. Warunkiem przeprowadzanej naprawy jest sprawny wyświetlacz, który dodatkowo zweryfikujemy w serwisie. Wymiana szybki jest to usługa, w której jest zastosowana technologia OCA. Technologia ta jest stosowana u producentów telefonów. Po wykonaniu usługi cieszysz się dalej oryginalnym wyświetlaczem a przede wszystkich telefon wygląda jak przed uszkodzeniem szybki. Naprawę w naszym serwisie możemy wykonać na miejscu po wcześniejszym umówieniu. Dla klientów, którzy nie przyjeżdżają osobiście do naszego serwisu zapewniamy naprawę w 24 godziny od otrzymania przesyłki. Usługa objęta jest 6- miesięczną gwarancją. Szczegółowy opis serwisu online.

Wymiana szybki technologią OCA

Po sprawdzeniu i weryfikacji urządzenia zostaje oddzielona szybka od warstwy wyświetlacza. Następnie wyświetlacz zostaje wyczyszczony i naniesiony plaster OCA na wyświetlacz. Kolejnym krokiem jest przyklejenie szybki wyświetlacza. Każdy element prac jest zmechanizowany i do każdej czynności jest odpowiednia maszyna

Wymiana szybki w telefonie iPhone 6S

Jest to rodzaj usługi polegającej na wymianie modułu wyświetlacza z jego regeneracją. W każdym telefonie podczas wymiany ekranu, głośnika czy innych części trzeba zwrócić uwagę na szczegóły. Natomiast urządzenia firmy Apple wymagają szczególnej uwagi, bo ich części oraz elementy w środku są naprawdę małe i dość delikatne. Nasi technicy dokonując wymiany szybki wyświetlacza w telefonie iPhone 6S zawsze korzystają z profesjonalnych narzędzi, wiedzy, oryginalnych części lub na życzenie klienta wysokiej jakości zamienników. Przedstawiamy jak wygląda wymiana szybki w iPhone 6s.

Jak wygląda wymiana szybki iPhone 6S?

Rozpoczęcie każdej naprawy to również przygotowanie stanowiska pracy. Przede wszystkim bardzo ważny jest blat, na którym możemy położyć mate antystatyczną, która ułatwia pracę wielu technikom. Drugim aspektem jest kwestia przygotowania przed naprawą odpowiednich narzędzi. Gdy będziemy gotowi możemy zacząć pracę. W pierwszej kolejności musimy odkręcić dwie śrubki wkrętakiem pentabole. Ułatwi nam to przejście do dalszej części, czyli demontażu wyświetlacza w telefonie iPhone 6S. Aby to uczynić musimy podważyć ekran LCD np. przy użyciu przyssawki. Każdy serwis ma swoje własne sposoby na podnoszenie ekranu w telefonie iPhone 6S. Nasz działa zgodnie z obowiązującymi procedurami trzymając się określonych i wewnętrznych zasad. Podczas podnoszenia wyświetlacza w telefonie iPhone 6s musimy pamiętać o cienkich openerach lub kostkach. Nie należy używać cienkich i aluminiowych elementów, gdyż mogą one uszkodzić wnętrze urządzenia. Dlatego przy podnoszeniu wyświetlacza w telefonie iPhone 6S należy uważać robiąc to delikatnie i bez niepotrzebnego ciągnięcia ekranu do góry.

Wymiana szybki iPhone 6s - Co dalej?

Gdy uda się nam już zdemontować całość zaczynamy powoli demontować inne elementy, w tym również przycisk home, zwany również Touch ID. Wszystkie podzespoły przekładamy na zregenerowany moduł wyświetlacza telefonu iPhone 6S. Do tych czynności będziemy potrzebować głównie pęsety oraz śrubokręta z grotem krzyżowym. Po przełożeniu możemy przygotować moduł do ponownego montażu w telefonie iPhone 6S. Na tym etapie możemy nasi technicy weryfikują czy podłączony ekran (bez całkowitego montażu) uruchamia się bez większych problemów. Całkowita weryfikacja będzie na końcu, tuż po złożeniu telefonu.

Zakończenie Wymiana szybki w smartfonie iPhone 6S

Na koniec pozostaje nam już tylko lekko wcisnąć ekran tak w korpus, aby wszystkie zaczepy wskoczyły w odpowiednie miejsca. Zmierzając wielkimi krokami do testów końcowych wkręcamy dwie śrubki z pięcioramiennym grotem (pentabole). w ten sposób wymiana szybki w iPhone 6s dobiega końca. I tak zamontowany ekran wraz za całym telefonem poddajemy dokładnym testom sprawdzając poprawność działania ekranu oraz jego funkcjonalności. Gdy testy zostają zakończone prawidłowo, telefon przekazujemy do odsyłki zgodnie z danymi, jakie zapisaliśmy podczas rejestracji. Pamiętajcie, że w dowolnym momencie możecie zmienić adres odsyłki lub odebrać sprzęt bezpośrednio w naszym punkcie znajdującym się w Chorzowie przy ulicy Truchana. Wystarczy poinformować nas o zmianie telefonicznie lub drogą e-mail, a nasz pracownik zmieni adres lub skontaktuje się z Wami informując, że urządzenie jest już gotowe do odbioru. Oczywiście na usługę wymiany szybki w telefonie iPhone 6S otrzymujecie od nas 3 miesięczną gwarancję.

Opinie

Ocena 
23-10-2018

potłuczona szybka

Pełny profesjonalizm - szybka naprawa, fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny.

  Ocena 
  29-04-2018

  Wymiana szybki

  Nic się nie dokleja jak w innym serwisie jak wymieniałem i naprawdę wymienili szybkę. Polecam

   Ocena 
   01-04-2018

   Naprawa

   Polecam SmartSerwis24, serwis naprawdę robi dobrą robotę. Wymieniałem już kilka razy szybkę w moich iphonach i jestem zadowolony. Polecam

    Ocena 
    27-01-2018

    Wymiana szybki

    Polecam, po wymianie działa jak i przed!

     Ocena 
     01-06-2017

     Serwis iphone

     Wymiana szybki w moim iphonie została naprawiona bez zarzutu. Jeszcze raz dziękuje. Pozdrawiam.

      Napisz opinię

      Napisz opinię

      Wymiana Szybki Apple iPhone 6S

      Wymiana Szybki Apple iPhone 6S

      10 innych produktów w tej samej kategorii: