Promocja! Wymiana Wyświetlacza Apple iPhone 6S

Wymiana Wyświetlacza Apple iPhone 6S

Nowy produkt

Naprawa uszkodzonego wyświetlacza LCD może trwać w naszym serwisie do 24 godzin, jednak po wcześniejszym kontakcie z nami, nasi technicy wymienią wyświetlacz w ciągu dwóch godzin. Zapraszamy do kontaktu!

Więcej szczegółów

200 zł brutto

-50 zł

250 zł brutto

  • Oryginał
  • Zamiennik

Więcej informacji

Wymiana wyświetlacza w telefonie iPhone 6S

Jest to rodzaj usługi polegającej na wymianie modułu wyświetlacza. W każdym telefonie podczas wymiany ekranu, głośnika czy innych części trzeba zwrócić uwagę na szczegóły. Natomiast urządzenia firmy Apple wymagają szczególnej uwagi, bo ich części oraz elementy w środku są naprawdę małe i dość delikatne. Nasi technicy dokonując wymiany wyświetlacza w telefonie iPhone 6S zawsze korzystają z profesjonalnych narzędzi, wiedzy, oryginalnych części lub na życzenie klienta wysokiej jakości zamienników.

Jak wygląda wymiana wyświetlacza w telefonie iPhone 6S?

Rozpoczęcie każdej naprawy to również przygotowanie stanowiska pracy. Przede wszystkim bardzo ważny jest blat, na którym możemy położyć mate antystatyczną, która ułatwia pracę wielu technikom. Drugim aspektem jest kwestia przygotowania przed naprawą odpowiednich narzędzi. Gdy będziemy gotowi możemy zacząć pracę. W pierwszej kolejności musimy odkręcić dwie śrubki wkrętakiem pentabole. Ułatwi nam to przejście do dalszej części, czyli demontażu wyświetlacza w telefonie iPhone 6S. Aby to uczynić musimy podważyć ekran LCD np. przy użyciu przyssawki. Każdy serwis ma swoje własne sposoby na podnoszenie ekranu w telefonie iPhone 6S, nasz działa zgodnie z obowiązującymi procedurami trzymając się określonych i wewnętrznych zasad. Podczas podnoszenia wyświetlacza w telefonie iPhone 6s musimy pamiętać o cienkich openerach lub kostkach. Nie należy używać cienkich i aluminiowych elementów, gdyż mogą one uszkodzić wnętrze urządzenia. Dlatego przy podnoszeniu wyświetlacza w telefonie iPhone 6S należy uważać robiąc to delikatnie i bez niepotrzebnego ciągnięcia ekranu do góry. Gdy uda się nam już zdemontować całość zaczynamy powoli demontować inne elementy, w tym również przycisk home, zwany również Touch ID. Wszystkie podzespoły przekładamy na nowy moduł wyświetlacza telefonu iPhone 6S. Do tych czynności będziemy potrzebować głównie pęsety oraz śrubokręta z grotem krzyżowym. Po przełożeniu możemy przygotować moduł do ponownego montażu w telefonie iPhone 6S. Na tym etapie możemy nasi technicy weryfikują czy podłączony ekran (bez całkowitego montażu) uruchamia się bez większych problemów. Całkowita weryfikacja będzie na końcu, tuż po złożeniu telefonu.

Zakończenie wymiany wyświetlacza w telefonie iPhone 6S z gwarancją

Na koniec pozostaje nam już tylko lekko wcisnąć ekran tak w korpus, aby wszystkie zaczepy wskoczyły w odpowiednie miejsca. Zmierzając wielkimi krokami do testów końcowych wkręcamy dwie śrubki z pięcioramiennym grotem (pentabole). I tak zamontowany ekran wraz za całym telefonem poddajemy dokładnym testom sprawdzając poprawność działania ekranu oraz jego funkcjonalności. Gdy testy zostają zakończone prawidłowo, telefon przekazujemy do odsyłki zgodnie z danymi, jakie zapisaliśmy podczas rejestracji. Pamiętajcie, że w dowolnym momencie możecie zmienić adres odsyłki lub odebrać sprzęt bezpośrednio w naszym punkcie znajdującym się w Chorzowie przy ulicy Truchana. Wystarczy poinformować nas o zmianie telefonicznie lub drogą e-mail, a nasz pracownik zmieni adres lub skontaktuje się z Wami informując, że urządzenie jest już gotowe do odbioru. Oczywiście na usługę wymiany wyświetlacza w telefonie iPhone 6S otrzymujecie od nas 3 miesięczną gwarancję.

Opinie

Napisz opinię

Wymiana Wyświetlacza Apple iPhone 6S

Wymiana Wyświetlacza Apple iPhone 6S

8 innych produktów w tej samej kategorii: