iPhone 7

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  iPhone 7 Jest 10 produktów.

  Wymieniamy popękane szybki, pęknięte wyświetlacze LCD, obudowy, porty ładowania lightning, baterie itd. Oferujemy również pełne odnowienie telefonu. Serwis wykonujemy na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door. Klient ma możliwość wyboru wyświetlacza oryginalnego lub zamiennego.
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
  • iPhone 7 diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po wykonanej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wz

   0 zł
   Dostępny
  • iPhone 7 diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po przeprowadzonej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urządzenia.

   50 zł
   Dostępny
  • iPhone 7 wymiana baterii
   160 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonej baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych

   160 zł
   Dostępny
  • iPhone 7 wymiana buzzera
   120 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   120 zł
   Dostępny
  • iPhone 7 wymiana głośnika rozmów
   110 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego głośnika wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku przesłania urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   110 zł
   Dostępny
  • iPhone 7 wymiana mikrofonu
   140 zł Dostępny

   Usługę wymiany zepsutego mikrofonu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   140 zł
   Dostępny
  • iPhone 7 wymiana obudowy
   230 zł Dostępny

   Wymianę zniszczonej obudowy wykonujemy do 24 godziny od momentu zarejestrowania przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz nowej obudowy.

   230 zł
   Dostępny
  • iPhone 7 wymiana portu ładowania
   140 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego gniazda ładowania wykonujemy na miejscu w naszym serwisie lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   140 zł
   Dostępny
  • iPhone 7 wymiana szybki
   200 zł Dostępny
   8 Opinie

   Wymianę zbitej szybki wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   200 zł
   Dostępny
  • iPhone 7 wymiana wyświetlacza
   230 zł Dostępny
   1 Opinie

   Jakość części: Zamiennik Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub w punkcie na miejscu. Cena zawiera wyświetlacz i usługę serwisową. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych części

   230 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów