iPhone 7

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent
  Jakość części

  iPhone 7 Jest 8 produktów.

  Serwis iPhone 7 - wymieniamy popękane szybki, pęknięte wyświetlacze LCD, obudowy, porty ładowania lightning, baterie itd. Oferujemy również pełne odnowienie telefonu. Serwis wykonujemy na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door. Klient ma możliwość wyboru wyświetlacza oryginalnego lub zamiennego.

  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • Wymiana Baterii Apple iPhone 7
   140 zł Dostępny

   Wymiana baterii następuje do 24 godzin po dostarczeniu zamówienia do naszego serwisu. Można skrócić czas oczekiwania, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą mediów społecznościowych i umówić się na dowolny termin. Technicy dokonają wtedy wymiany baterii na poczekaniu, w ciągu godziny.

   140 zł
   Dostępny
  • Wymiana Buzzera Apple iPhone 7
   120 zł Dostępny

   Naprawa buzzera w Twoim telefonie zajmie nam maksymalnie do 24 godzin, jednak po wcześniejszym kontakcie nasi technicy są w stanie wymienić głośnik nawet w ciągu godziny. By czas naprawy skrócić do minimum, zapraszamy do kontaktu.

   120 zł
   Dostępny
  • Wymiana Głośnika Rozmów Apple iPhone 7
   150 zł Dostępny

   Niedziałający głośnik rozmów nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Naprawa urządzenia wynosi do maksymalnie 24 godzin, jednak zachęcamy do uprzedniego kontaktu, wtedy umówimy się na konkretny termin i naprawę wykonamy w ciągu godziny.

   150 zł
   Dostępny
  • Wymiana Mikrofonu Apple iPhone 7
   160 zł Dostępny

   Uszkodzony mikrofon to dla nas żaden problem. Naprawa może trwać do 24 godzin, jednak zachęcamy do wcześniejszego kontaktu, wtedy nasi technicy wymienią mikrofon w ciągu godziny. Urządzenie można dostarczyć do nas osobiście lub za pomocą firmy kurierskiej. Kurier w ciągu 24h odbierze od Ciebie urządzenie i dostarczy do nas.

   160 zł
   Dostępny
  • Wymiana Obudowy Apple iPhone 7
   330 zł Dostępny

   Uszkodzona obudowa telefony może być wymieniona w ciągu 24 godzin, jednak zachęcamy do wcześniejszego kontaktu z nami, wtedy nasi technicy mogą wymienić obudowę na miejscu, w ciągu 2 godzin.

   330 zł
   Dostępny
  • Wymiana Portu Ładowania Apple iPhone 7
   160 zł Dostępny

   Naprawa portu ładowania może potrwać do 24 godzin. Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą mediów społecznościowych. Urządzenie można dostarczyć do naszego serwisu osobiście lub wybrać opcję kuriera, który odbierze od Ciebie telefon i dostarczy do nas w ciągu 24 godzin.

   160 zł
   Dostępny
  • Wymiana Szybki Apple iPhone 7
   250 zł Dostępny
   8 Opinie

   Serwis Apple SmartSerwis24 - wymiana pękniętej szybki wyświetlacza w iPhone 7. Naprawę wykonujemy na miejscu, lub w 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera, szybkę wyświetlacza i usługę w Serwis iPhone.

   250 zł
   Dostępny
  • Wymiana Wyświetlacza Apple iPhone 7
   260 zł Dostępny
   1 Opinie

   Naprawa uszkodzonego wyświetlacza LCD może trwać w naszym serwisie do 24 godzin, jednak po wcześniejszym kontakcie z nami, nasi technicy wymienią wyświetlacz w ciągu trzech godzin. Zapraszamy do kontaktu!

   260 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów