Wymiana Szybki Apple iPhone 7

7777000000212

Nowy produkt

Wymianę zbitej szybki wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

Więcej szczegółów

210 zł brutto

Więcej informacji

Wymiana szybki iPhone 7

W smartfonie zostaje wymieniona tylko szybka, która nie wpływa na jakość obrazu i czułość dotyku. Element wymiany szybka nie posiada żadnej elektroniki. Warunkiem przeprowadzanej naprawy jest sprawny wyświetlacz, który dodatkowo zweryfikujemy w serwisie. Wymiana szybki jest to usługa, w której jest zastosowana technologia OCA. Technologia ta jest stosowana u producentów telefonów. Po wykonaniu usługi cieszysz się dalej oryginalnym wyświetlaczem a przede wszystkich telefon wygląda jak przed uszkodzeniem szybki. Naprawę w naszym serwisie możemy wykonać na miejscu po wcześniejszym umówieniu. Dla klientów, którzy nie przyjeżdżają osobiście do naszego serwisu zapewniamy naprawę w 24 godziny od otrzymania przesyłki. Usługa objęta jest 6- miesięczną gwarancją. Szczegółowy opis serwisu online.

iPhone 7 wymiana szybki technologią OCA

Po sprawdzeniu i weryfikacji urządzenia zostaje oddzielona szybka od warstwy wyświetlacza. Następnie wyświetlacz zostaje wyczyszczony i naniesiony plaster OCA na wyświetlacz. Kolejnym krokiem jest przyklejenie szybki wyświetlacza. Każdy element prac jest zmechanizowany i do każdej czynności jest odpowiednia maszyna.

Iphone 7 wymiana szybki, można wymienić samodzielnie? Istnieje jednak ryzyko niepowodzenia i uszkodzenia smartfona. Czy warto spróbować? W podjęciu decyzji pomoże krótka instrukcja jak wymienić wyświetlacz.

Zanim zabierzecie się do samodzielnej naprawy wymiana szybki w iPhone 7, koniecznie trzeba przygotować:
 • czyste i dobrze oświetlone miejsce pracy
 • wyświetlacz iPhone 7
 • zestaw śrubokrętów (w tym śrubokręt Y 0,6) i przyssawka
Podobnie jak w iPhone 6, w iPhone 7 należy wykręcić dwie charakterystyczne śrubki, które znajdują się przy wejściu na ładowarkę. Następnie za pomocą plastikowego otwieraka trzeba podważyć ekran i delikatnie go odkleić od korpusu. Po oddzieleniu wyświetlacza należy odpiąć taśmę zasilania i wyświetlacza. By się do nich dostać, należy odkręcić śrubki w metalowej osłonie. W kolejnym kroku należy odkręcić śrubki w osłonie przy taśmie głośnika i tę również wypiąć. Na dole ekranu znajduje się przycisk home, który również należy delikatnie usunąć. Wystarczy odbezpieczyć metalową nakładkę zabezpieczoną czterema śrubami. Następnie trzeba odpiąć frontowy głośnik oraz taśmę, która łączy go z płytą główną. Ostatnim elementem demontażu jest zdjęcie metalowej ramki, znajdującej się na wyświetlaczu.

iPhone 7 wymiana szybki

Tak przygotowane elementy można już wmontować do iPhone 7. Wymieniając wyświetlacz w iPhone 7 wymieniamy szybkę. Wszystkie czynności z etapu demontażu należy wykonać w odwrotnej kolejności. Należy pamiętać, żeby nie pomylić śrubek. Każda z nich ma inną grubość i długość, a wkręcenie nieodpowiedniej może doprowadzić do uszkodzenia płyty głównej lub wyświetlacza LCD. Każda czynność powinna zostać wykonana z najwyższą dokładnością i uwagą, tak by ograniczyć ryzyko zniszczenia urządzenia. Kiedy już wyświetlacz jest już połączony z korpusem, należy nałożyć części na siebie i delikatnie docisnąć ekran. Nie można też zapomnieć o wkręceniu dwóch ostatnich śrubek. Iphone 7 wymiana szybki jest procesem złożonym, warto skorzystać z serwisu iPhone.

Opinie

Ocena 
26-08-2018

szybka

Panowie szybkę wymienili szybciej niż zakładałam, bardzo duży plus! Nie widać żeby cokolwiek było naprawiane, pełny profesjonalizm

  Ocena 
  29-05-2018

  Wymiana szybki

  Polecam, szybko i tanio

   Ocena 
   19-05-2018

   ajfon

   wszystko zrobione tak jak należy, polecam

    Ocena 
    08-04-2018

    Wyamiana Szybki iPhone

    Fachowa robota, wymieniałem już dwa razy i jestem bardzo zadowolony.

     Ocena 
     25-03-2018

     szybka iphone 7

     Bardzo dobra obsługa, usługa serwisowa wykonana sprawnie i profesjonalnie

      Ocena 
      04-03-2018

      szyba

      Jestem zadowolony z naprawy. Polecam.

       Ocena 
       03-02-2018

       zbita szybka

       jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi, po wcześniejszym umówieniu się nie musiałam na długo rozstawać się z moim ukochanym Jabłuszkiem:)

        Ocena 
        10-02-2017

        serwis

        Polecam serwis telefonów komórkowych. Naprawa trwała koło godziny.

         Napisz opinię

         Napisz opinię

         Wymiana Szybki Apple iPhone 7

         Wymiana Szybki Apple iPhone 7

         9 innych produktów w tej samej kategorii: