iPhone 8 Plus

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  iPhone 8 Plus Jest 9 produktów.

  Wymieniamy zbite szybki, uszkodzone wyświetlacze LCD, niesprawne baterie, taśmy ze złączem lightning itd. Naprawy realizowane są w naszym punkcie w Chorzowie. Klient może skorzystać z usługi door to door. Posiadamy wyświetlacze oryginalne i zamienne.
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
  • iPhone 8 plus diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich

   0 zł
   Dostępny
  • iPhone 8 plus diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzenia. Warunkiem

   50 zł
   Dostępny
  • iPhone 8 plus wymiana baterii
   180 zł Dostępny

   Wymianę baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   180 zł
   Dostępny
  • iPhone 8 plus wymiana buzzera
   150 zł Dostępny

   Naprawę zepsutego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   150 zł
   Dostępny
  • iPhone 8 plus wymiana głośnika rozmów
   150 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego głośnika wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku przesłania urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   150 zł
   Dostępny
  • iPhone 8 plus wymiana mikrofonu
   160 zł Dostępny

   Wymianę niesprawnego mikrofonu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   160 zł
   Dostępny
  • iPhone 8 plus wymiana portu ładowania
   160 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego gniazda ładowania wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   160 zł
   Dostępny
  • iPhone 8 plus wymiana szybki
   250 zł Dostępny

   Naprawę zbitej szybki wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   250 zł
   Dostępny
  • iPhone 8 plus wymiana wyświetlacza
   280 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Naprawę zepsutego wyświetlacza wykonujemy na miejscu w punkcie lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera wyświetlacz i usługę serwisową. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach

   280 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów