iPhone 8

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  iPhone 8  Jest 9 produktów.

  Wymieniamy uszkodzone baterie, taśmy ze złączem ładowania, niesprawne wyświetlacze LCD, pęknięte szybki itd. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne. Serwis realizowany jest na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub metodą wysyłkową door to door.
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
  • iPhone 8 diagnoza po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po wykonanej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzenia. Warunkiem wy

   50 zł
   Dostępny
  • iPhone 8 diagnoza urządzenia
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/

   0 zł
   Dostępny
  • iPhone 8 wymiana baterii
   170 zł Dostępny

   Wymianę niesprawnej baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych

   170 zł
   Dostępny
  • iPhone 8 wymiana buzzera
   140 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   140 zł
   Dostępny
  • iPhone 8 wymiana głośnika rozmów
   140 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego głośnika wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku przesłania urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   140 zł
   Dostępny
  • iPhone 8 wymiana mikrofonu
   150 zł Dostępny

   Usługę wymiany niesprawnego mikrofonu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   150 zł
   Dostępny
  • iPhone 8 wymiana portu ładowania
   150 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego gniazda ładowania wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   150 zł
   Dostępny
  • iPhone 8 wymiana szybki
   230 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonej szybki wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   230 zł
   Dostępny
  • iPhone 8 wymiana wyświetlacza
   240 zł Dostępny
   1 Opinie

   Jakość części: Zamiennik Wymianę zepsutego wyświetlacza wykonujemy na miejscu w punkcie lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera wyświetlacz i usługę serwisową. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach

   240 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów