iPhone 8 wymiana szybki

7777100000094

Nowy produkt

Naprawę uszkodzonej szybki wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

Więcej szczegółów

230 zł brutto

Płatności

Więcej informacji

Wymiana szybki iPhone 8

W telefonie zostaje wymieniona tylko szybka, która nie wpływa na czułość dotyku i jakość obrazu. Wymieniana szybka nie posiada żadnej elektroniki. Warunkiem przeprowadzanej naprawy jest sprawny wyświetlacz, który dodatkowo zweryfikujemy w serwisie. Wymiana szybki jest to usługa, w której jest zastosowana technologia OCA. Technologia ta jest stosowana u producentów telefonów. Po wykonaniu usługi cieszysz się dalej oryginalnym wyświetlaczem a przede wszystkich telefon wygląda jak przed uszkodzeniem szybki. Naprawę w naszym serwisie możemy wykonać na miejscu po wcześniejszym umówieniu. Dla klientów, którzy nie przyjeżdżają osobiście do naszego serwisu zapewniamy naprawę w 24 godziny od otrzymania przesyłki. Usługa objęta jest 6- miesięczną gwarancją. Szczegółowy opis serwisu online.

iPhone 8 wymiana szybki technologią OCA

Po sprawdzeniu i weryfikacji urządzenia zostaje oddzielona szybka od warstwy wyświetlacza. Następnie wyświetlacz zostaje wyczyszczony i naniesiony plaster OCA na wyświetlacz. Kolejnym krokiem jest przyklejenie szybki wyświetlacza. Każdy element prac jest zmechanizowany i do każdej czynności jest odpowiednia maszyna.

iPhone 8 wymiana szybki - serwis iPhone

Wymiana szybki iPhone 8 może być wielkim problem w korzystaniu ze smartfona. Naprawa nie należy do najtańszych i najprostszych. Na szczęście uszkodzony wyświetlacz iPhone 8 można wymienić samodzielnie, zarazem wymieniając szybkę w iPhone 8 w domowych warunkach, jeżeli chcemy podjąć ryzyko. Trzeba zwrócić uwagę na kilka rzeczy, przygotować odpowiednio miejsce pracy i wszystkie narzędzia.
  • czysty i dobrze oświetlony blat
  • wyświetlacz do iPhone 8
  • śrubokręt krzyżak
  • śrubokręt Y 0,6
  • przyssawka
  • suszarka

Wymiana szybki iPhone 8 - czas zacząć

Jako że iPhone 8 nie różni się zbytnio wizualnie od swoich poprzedników, naprawę należy rozpocząć od wykręcenia śrubek pentabole. Znajdują się one przy gnieździe ładowania. Następnie należy równomiernie podgrzać cały ekran, by go delikatnie podnieść. Można to zrobić za pomocą opalarki, i Openera, separatora, a nawet zwykłej domowej suszarki. By zdemontować wyświetlacz trzeba go podgrzać, a następnie przy pomocy przyssawki do szyby delikatnie podważyć ekran. Kiedy pojawi się szczelina, należy włożyć tam cienki otwierak i przesunąć dookoła ekranu i delikatnie wypiąć wszystkie zaczepy. iPhone 8 był otwierany poziomo, ponieważ trzeba uważać na taśmy łączące płytę główną z wyświetlaczem. By móc je odłączyć, należy wykręcić śrubki z blaszek, pod którymi ukryte są konektory całego wyświetlacza. Kiedy blaszki zostaną już usunięte, trzeba odłączyć konektory baterii, LCD, przycisku Home oraz górnych sensorów. Po ich odłączeniu, ekran można delikatnie pociągnąć, w celu odłączenia wyświetlacza od korpusu. Następnie należy wymontować przycisk home, głośnik oraz taśmę z sensorami. W górnej części ekranu znajdują się śrubki, które należy wykręcić, a następnie po ściągnięciu metalowych blaszek wyjąć pęsetą kamerę z sensorem ID i głośnik. Należy zachować przy tym szczególną ostrożność, tak, by nie zniszczyć niewielkich elementów. W dolnej części ekranu znajduje się przycisk Home zasłonięty metalową blaszką. Przy pomocy śrubokręta należy odkręcić blaszkę i następnie wypchnąć przycisk. Kiedy powyższy etap zostały wykonany, odkręcamy metalową osłonę z wyświetlacza. W tym celu wystarczy odkręcić śrubki i oddzielić ją od wyświetlacza.

iPhone 8 wymiana szybki - jak samodzielnie wymienić cały wyświetlacz

Tak właśnie udało się zdemontować wyświetlacz w iPhone 8. Teraz należy wymienić ekran na nowy, a wszystkie czynności z demontażu powtórzyć w odwrotnej kolejności. Nowy wyświetlacz w iPhonie 8 jedynie nie będziemy podgrzewać, wystarczy docisnąć go lekko do korpusu, by wszystkie zaczepy złapały. Naprawa wyświetlacza nie należy do łatwych, jednak pamiętajcie, by nie pomylić śrubek. Każda musi wrócić na swoje miejsce. Jeśli macie wątpliwości, czy uda wam się wymienić wyświetlacz, warto zastanowić się, czy nie oddać go do profesjonalnego serwisu SmartSerwis24.

 

Opinie

Napisz opinię

iPhone 8 wymiana szybki

iPhone 8 wymiana szybki

8 innych produktów w tej samej kategorii: