iPhone SE

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  iPhone SE Jest 10 produktów.

  Wymieniamy taśmy ładowania ze złączem lightning, niesprawne baterie, obudowy, ekrany LCD, zbite szybki itd. Na życzenie klienta montujemy części oryginalne lub zamienne. Istnieje możliwość całkowitej odnowy smartfona. Zapraszamy do naszego serwisu w Chorzowie lub do skorzystania z usługi door to door.
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
  • iPhone SE diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich ko

   0 zł
   Dostępny
  • iPhone SE diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzenia. Warunk

   50 zł
   Dostępny
  • iPhone SE wymiana baterii
   160 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego ogniwa wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych

   160 zł
   Dostępny
  • iPhone SE wymiana buzzera
   100 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego buzzera wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   100 zł
   Dostępny
  • iPhone SE wymiana głośnika rozmów
   100 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego głośnika wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku przesłania urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   100 zł
   Dostępny
  • iPhone SE wymiana jacka
   120 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego gniazda Jack wykonujemy na miejscu, w naszym punkcie serwisowym. W przypadku wysyłki telefonu kurierem, naprawę wykonamy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki. Cena obejmuje koszt części wraz z usługą serwisową.

   120 zł
   Dostępny
  • iPhone SE wymiana mikrofonu
   120 zł Dostępny

   Usługę wymiany uszkodzonego mikrofonu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym lub na miejscu. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   120 zł
   Dostępny
  • iPhone SE wymiana portu ładowania
   120 zł Dostępny

   Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej. Wymianę zepsutego gniazda ładowania wykonujemy na miejscu w naszym serwisie lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki.

   120 zł
   Dostępny
  • iPhone SE wymiana szybki
   150 zł Dostępny

   Naprawę pękniętej szybki wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   150 zł
   Dostępny
  • iPhone SE wymiana wyświetlacza
   160 zł Dostępny
   1 Opinie

   Jakość części: Zamiennik Wymianę zepsutego wyświetlacza wykonujemy w punkcie na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera wyświetlacz i usługę serwisową. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach

   160 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów