iPhone X wymiana wyświetlacza

Jakość części: Oryginał Naprawę zepsutego wyświetlacza wykonujemy w punkcie na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera wyświetlacz i usługę serwisową. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach.

Więcej szczegółów

Nowy produkt

950 zł brutto

 • Oryginał

Płatności

Więcej informacji

Wymiana Wyświetlacza Apple iPhone X

Przed wymianą wyświetlacza w urządzeniu, konsultujemy z klientem, jaki rodzaj mamy wykorzystać. Nasi doświadczeni technicy odpowiedzą na wszystkie pytania i odpowiednio doradzą. Stosujemy najwyższej jakości części zamienne, wyświetlacze regenerowane i oryginalne, pochodzące z autoryzowanych hurtowni. Nasi technicy naprawiają urządzenia z najwyższą precyzją i dokładnością, a każde urządzenie po naprawie przechodzi test kontrolny, który daje nam pewność, że wyświetlacz działa prawidłowo. Usługa wymiany wyświetlacza objęta jest 3-miesięczną gwarancją.

Wymiana wyświetlaczw w iPhone X, jest to rodzaj usługi polegającej na wymianie całego modułu wyświetlacza. Większość smartfonów od Apple wygląda bardzo podobnie, również usługi naprawcze wyglądają niemalże identycznie. Nie oznacza to, że tego typu naprawy są proste. Każdy technik zdaje sobie sprawę, że to co najprostsze wbrew pozorom może okazać się najtrudniejsze. Jednak przy użyciu specjalistycznych narzędzi, wiedzy, oryginalnych części, również tych odnawianych można przeprowadzić naprawę wymiany wyświetlacza w iPhone X. Przyjrzyjmy się pokrótce, jak takiej wymiany dokonują nasi technicy.

Jak wygląda wymiana wyświetlacza w telefonie iPhone X?

W przypadku każdej wymiany wyświetlacza w iPhone X, zaczynamy od wykręcenia dwóch śrubek znajdujących się w okolicy złącza ładowania, zwanego też lightning. Do tego używamy znany serwisantom śrubokręt pentabole z pięcioramiennym gwintem. Po wykręceniu tych małych śrubek, czas na powolne podważanie wyświetlacza – do tego używamy przyssawki do wyświetlacza. Delikatnie próbujemy podnieść pęknięty wyświetlacz telefonu iPhone X. Podczas podnoszenia szukając pierwszej lepszej szczeliny staramy się tam wsunąć cienką kostkę do gitary lub inny opener, którym będziemy mogli powoli odseparowywać wyświetlacz od korpusu. Następnie nasi technicy wykręcają inne śrubki znajdujące się na płycie głównej, bowiem trzymają one małą „blaszkę zabezpieczającą” wszystkie konektory. W przypadku telefonów (również iMaców) trzeba pamiętać, że wszystkie śrubki są różnej długości i rozmiarów, dlatego nie można ich pomieszać. Wkręcenie nieodpowiedniej śrubki może spowodować uszkodzenie ekranu lub płyty głównej w iPhone X. Nasi doświadczeni technicy zawsze zwracają na to uwagę, ponieważ to ważna kwestia.

Dalszy przebieg wymiany wyświetlacza w iPhone X

Po odkręceniu śrubek oraz zdemontowaniu blaszki, czas odłączyć wszystkie konektory, które łączą wyświetlacz iPhone’a X z całą płytą główną. Opisowy demontaż tego modułu wyświetlacza może wydawać się prosty, ale nawet najlepszym zdarzają się pomyłki. Nasi technicy oprócz doświadczenia mają również specjalne formaty obrazujące wnętrze urządzenia, co ułatwia zapamiętanie wszystkich szczegółów. Po zdemontowaniu ekranu iPhone X, czas na odłączenie i przełożenie innych elementów na nowy moduł. Robimy to celem montażu nowego ekranu bezpośrednio do telefonu klienta, który składamy w odwrotnej kolejności do demontażu.

Zakończenie wymiany wyświetlacza w iPhone X z gwarancją

Po zakończonej wymianie wyświetlacza w iPhone X nasz technik sprawdza działanie ekranu, weryfikując czy został on dobrze zamontowany. Pamiętajcie, że nasi technicy nie ingerują w treść oddawanych telefonów, dzięki temu nie musicie przywracać ustawień fabrycznych w telefonach, które oddajecie do naszej firmy. Ostatnim etapem jest oczywiście przygotowanie iPhone’a X do transportu, celem odesłania go do klienta zgodnie z adresem jaki mamy w naszym systemie. Oczywiście każdy naprawiony przez nas telefon otrzymuje 3 miesięczną gwarancję.
Wymiana wyświetlacza iPhone X w SmartSerwis24, to usługa warta uwagi.

Opinie

Ocena 
11-07-2018

Apple

Jestem bardzo zadowolona z wymiany wyświetlacza :-). Polecam serwis w 100% .

  Ocena 
  11-04-2018

  Super

  Profesjonalny i szybki serwis

  • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
  Ocena 
  11-04-2018

  Wymiana

  Szybko i na temat.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

  Napisz opinię

  Napisz opinię

  iPhone X wymiana wyświetlacza

  iPhone X wymiana wyświetlacza

  7 innych produktów w tej samej kategorii: