iPhone XR

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  iPhone XR Jest 8 produktów.

  Wymieniamy niesprawne taśmy ładowania lightning, uszkodzone wyświetlacze OLED itd. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • iPhone XR diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/

   0 zł
   Dostępny
  • iPhone XR diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po wykonanej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzenia. Warunkiem w

   50 zł
   Dostępny
  • iPhone XR wymiana baterii
   260 zł Dostępny

   Wymianę niesprawnego ogniwa wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych

   260 zł
   Dostępny
  • iPhone XR wymiana buzzera
   200 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   200 zł
   Dostępny
  • iPhone XR wymiana głośnika rozmów
   200 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego głośnika rozmów wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku przesłania urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   200 zł
   Dostępny
  • iPhone XR wymiana mikrofonu
   220 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego mikrofonu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym serwisie telefonów lub na miejscu. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   220 zł
   Dostępny
  • iPhone XR wymiana portu ładowania
   220 zł Dostępny

   Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej. Wymianę zepsutego gniazda ładowania wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie.

   220 zł
   Dostępny
  • iPhone XR wymiana wyświetlacza
   600 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu w punkcie. Cena zawiera wyświetlacz i usługę serwisową. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach.

   600 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów