iPhone XS

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  iPhone XS Jest 5 produktów.

  Wymieniamy niesprawne taśmy ładowania lightning, uszkodzone wyświetlacze OLED itd. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.
  Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
  • Diagnoza Po Zalaniu Apple iPhone XS
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po przeprowadzonej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzenia. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzorów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

   50 zł
   Dostępny
  • Diagnoza Urządzenia Apple iPhone XS
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzorów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

   0 zł
   Dostępny
  • Wymiana Baterii Apple iPhone XS
   300 zł Dostępny

   Wymianę ogniwa wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   300 zł
   Dostępny
  • Wymiana Portu Ładowania Apple iPhone XS
   350 zł Dostępny

   Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części. Wymianę zepsutego gniazda ładowania wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie.

   350 zł
   Dostępny
  • Wymiana Wyświetlacza Apple iPhone XS
   1 200 zł Dostępny

   Naprawę zepsutego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu w punkcie. Cena zawiera wyświetlacz i usługę serwisową. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach.

   1 200 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów