Mate 10 Lite RNE-L01

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent
  Jakość części

  Serwis Huawei Mate 10 Lite - ściągamy blokady Google Gmail. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Wymieniamy zbite ekrany dotykowe, wyświetlacze LCD, wykrzywione korpusy, niesprawne płytki ładowania micro-usb, baterie itd. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.

  Mate 10 Lite RNE-L01 Jest 6 produktów.

  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
  • Usunięcie Blokady Google (FRP) Huawei Mate 10 Lite
   80 zł Dostępny
   1 Opinie

   Usunięcie blokady FRP wykonujemy w naszym serwisie do 24 godzin. Zachęcamy jednak do uprzedniego kontaktu, wtedy umówimy się na konkretny termin, a nasi technicy ściągną blokadę w ciągu 2 godzin. Urządzenie można przynieść do nas osobiście lub wysłać za pomocą firmy kurierskiej.

   80 zł
   Dostępny
  • Wymiana Baterii Huawei Mate 10 Lite
   130 zł Dostępny
   1 Opinie

   Wymiana baterii w urządzeniu Huawei następuje do 24 godzin po dostarczeniu zamówienia do naszego serwisu. Można skrócić czas oczekiwania, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą mediów społecznościowych i umówić się na dowolny termin. Technicy dokonają wtedy wymiany baterii na poczekaniu, w ciągu godziny.

   130 zł
   Dostępny
  • Wymiana Dotyku Huawei Mate 10 Lite
   200 zł 250 zł -50 zł Dostępny
   Promocja!
   2 Opinie

   Wymiana dotyku w urządzeniu zajmie nam maksymalnie do 24 godzin. Zachęcamy jednak do wcześniejszego kontaktu, wtedy nasi technicy wymienią dotyk w ciągu 3 godzin. Urządzenie można dostarczyć do nas osobiście lub za pomocą firmy kurierskiej. Kurier w ciągu 24h odbierze od Ciebie urządzenie i dostarczy do nas.

   200 zł 250 zł -50 zł
   Obniżka!
   Dostępny
  • Wymiana Głośnika Rozmów Huawei Mate 10 Lite
   80 zł Dostępny

   Niedziałający głośnik rozmów nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Naprawa urządzenia wynosi do maksymalnie 24 godzin, jednak zachęcamy do uprzedniego kontaktu, wtedy umówimy się na konkretny termin i naprawę wykonamy w ciągu godziny.

   80 zł
   Dostępny
  • Wymiana Portu USB Huawei Mate 10 Lite
   100 zł Dostępny

   Naprawa portu USB w urządzeniu może potrwać do 24 godzin. Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą mediów społecznościowych. Urządzenie można dostarczyć do naszego serwisu osobiście lub wybrać opcję kuriera, który odbierze od Ciebie telefon i dostarczy do nas w ciągu 24 godzin.

   100 zł
   Dostępny
  • Wymiana Wyświetlacza Huawei Mate 10 Lite
   250 zł 300 zł -50 zł Dostępny
   Promocja!
   7 Opinie

   Serwis Huawei SmartSerwis24 – wymiana uszkodzonego wyświetlacza w Huawei Mate 10 Lite. Naprawę wykonujemy na miejscu, lub w 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera, wyświetlacz z dotykiem i usługą w serwis Huawei.

   250 zł 300 zł -50 zł
   Obniżka!
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów