Mate 10 Lite

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Mate 10 Lite Jest 8 produktów.

  Ściągamy blokady Google Gmail. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Wymieniamy zbite ekrany dotykowe, wyświetlacze LCD, wykrzywione korpusy, niesprawne płytki ładowania micro-usb, baterie itd. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • Huawei Mate 10 lite diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po wykonanej diagnozie urządzenia skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/

   0 zł
   Dostępny
  • Huawei Mate 10 lite diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po przeprowadzonej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urządzenia.

   50 zł
   Dostępny
  • Huawei Mate 10 lite usunięcie blokady Google
   70 zł Dostępny
   1 Opinie

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która pojawia się, gdy zresetujemy urządzenie (poprzez ustawienia fabryczne), bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę ściągamy w 24 godziny od otrzymania przesyłki lub w naszym serwisie na miejscu.

   70 zł
   Dostępny
  • Huawei Mate 10 lite wymiana baterii
   150 zł Dostępny
   1 Opinie

   Jakość części: Zamiennik Wymianę ogniwa wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt usługi serwisowej oraz baterii. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lu

   150 zł
   Dostępny
  • Huawei Mate 10 lite wymiana dotyku
   170 zł Dostępny
   2 Opinie

   Wymianę pękniętej szybki dotyku wykonujemy na miejscu w naszym punkcie serwisowym lub w 24 godziny przy obsłudze door to door. Prezentowana cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   170 zł
   Dostępny
  • Huawei Mate 10 lite wymiana głośnika rozmów
   80 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego głośnika wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku przesłania urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   80 zł
   Dostępny
  • Huawei Mate 10 lite wymiana portu USB
   100 zł Dostępny

   Wymianę niesprawnego gniazda USB wykonujemy na miejscu w naszym serwisie lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   100 zł
   Dostępny
  • Huawei Mate 10 lite wymiana wyświetlacza
   220 zł Dostępny
   7 Opinie

   Jakość części: Zamiennik Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu w punkcie. Cena zawiera koszt wyświetlacza i usługi serwisowej. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennyc

   220 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów