Wymiana Baterii Huawei Mate 10 Lite

Nowy produkt

Wymianę uszkodzonej baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt baterii wraz z robocizną. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

Więcej szczegółów

150 zł brutto

 • Zamiennik
 • Oryginał

Więcej informacji

Po dostarczeniu urządzenia do naszego salonu technicy z najwyższą precyzją i dokładnością dokonują wymiany baterii. W naszym serwisie dokonujemy zamiany na wyłącznie oryginalne baterie, nie stosujemy zamienników. Co ważne, przed wydaniem urządzenia klientowi, każdy naprawiony smartfon czy tablet przechodzi test kontrolny. Usługa wymiany baterii w urządzeniu objęta jest 3-miesięczną gwarancją. Zapraszamy do skorzystania z opcji wysyłki do salonu, bez potrzeby wychodzenia z domu. Po wybraniu odpowiedniej opcji, w ciągu 24 godzin pojawi się u Państwa kurier, zabierze urządzenie i dostarczy do SmartSerwis24.

Opinie

Ocena 
13-11-2018

spuchnięty telefon

telefon tak jakby zaczął sie rozrywać, puchąć - dowiedzialem sie tutaj ze chodzi o baterie, zrobili mi to w ciagu godziny nie musialem nawet zostawiac telefonu

  Napisz opinię

  Napisz opinię

  Wymiana Baterii Huawei Mate 10 Lite

  Wymiana Baterii Huawei Mate 10 Lite

  7 innych produktów w tej samej kategorii: