Wymiana Baterii Huawei Mate 10 Lite

Nowy produkt

Wymianę ogniwa wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt usługi serwisowej oraz baterii. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

Więcej szczegółów

150 zł brutto

 • Zamiennik
 • Oryginał

Więcej informacji

Po dostarczeniu urządzenia do naszego salonu, serwisanci z najwyższą dokładnością i precyzją dokonują wymiany ogniwa. W naszym serwisie wymieniamy akumulatorki na oryginalne ogniwa. Zamienników używamy tylko na wyraźne polecenie i odpowiedzialność klienta. Co ważne, przed wydaniem urządzenia klientowi, każdy naprawiony smartfon czy tablet przechodzi test kontrolny. Usługa wymiany ogniwa w urządzeniu objęta jest 3-miesięczną gwarancją. Zapraszamy do skorzystania z opcji wysyłki do salonu, bez potrzeby wychodzenia z domu. Po wybraniu odpowiedniej opcji, w ciągu 24 godzin pojawi się u Państwa kurier, zabierze urządzenie i dostarczy do SmartSerwis24.

Opinie

Ocena 
13-11-2018

spuchnięty telefon

telefon tak jakby zaczął sie rozrywać, puchąć - dowiedzialem sie tutaj ze chodzi o baterie, zrobili mi to w ciagu godziny nie musialem nawet zostawiac telefonu

  Napisz opinię

  Napisz opinię

  Wymiana Baterii Huawei Mate 10 Lite

  Wymiana Baterii Huawei Mate 10 Lite

  7 innych produktów w tej samej kategorii: