Wymiana Wyświetlacza Huawei Mate 10 Lite

Nowy produkt

Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu w punkcie. Cena zawiera koszt wyświetlacza i usługi serwisowej. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach.

Więcej szczegółów

220 zł brutto

  • Zamiennik

Płatności

Więcej informacji

Wymiana wyświetlacza Huawei Mate 10 Lite

W telefonie Huawei Mate 10 Lite wymieniamy wyświetlacz wraz z szybką dotyku. Naprawy wykonujemy przy użyciu części oryginalnych lub części zamiennych, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Ich jakość jest porównywalna do części oryginalnych, co pozwala na zachowanie płynnej pracy urządzenia, tak jak przed uszkodzeniem wyświetlacza. Największym atutem wymiany wyświetlacza na częściach oryginalnych jest jednak pewność, że telefon po wykonanej naprawie będzie działał identycznie jak przed uszkodzeniem. Po wcześniejszym umówieniu się z doradcą serwisowym wymiana wyświetlacza w naszym serwisie nie zajmie więcej niż dwie godziny. Twoje dane w telefonie są bezpieczne. Nie wgrywamy oprogramowania, nie resetujemy telefonu bez Twojej wiedzy. Jeżeli zajdzie potrzeba ingerowania w oprogramowanie, poinformujemy Cię o tym i w miarę możliwości zrobimy kopie zapasową Twoich danych.

Wymiana wyświetlacza Huawei Mate 10 Lite – naprawa wysyłkowa

Jeżeli zakupisz usługę w naszym sklepie, to naprawimy Twój telefon w przeciągu 24 godzin od otrzymania i rejestracji urządzenia. Szczegółowy opis serwisu online. Jeżeli w Twoim urządzeniu zostanie zdiagnozowana dodatkowa usterka, to nasz doradca techniczny przedstawi indywidualnie czas i kosztorys naprawy, rabatując kompleksowo całą usługę. Na co warto zwrócić uwagę przed wymianą wyświetlacza? Smartfony po upadku często mają uszkodzoną ramkę czy klapkę baterii. W takiej sytuacji, konieczna jest wymiana tych elementów, aby naprawa została przeprowadzona profesjonalnie. Doradca techniczny na bieżąco informuje o przebiegu naprawy. Zapewniamy pełne wsparcie podczas przebiegu naprawy oraz doboru akcesoria. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie do Twojego smartfona akcesoria, które pozwolą uniknąć kolejnego uszkodzenia. Podstawą wykonania dobrej i szybkiej usługi jest profesjonalna diagnoza. Każda usługa wymiany wyświetlacza w naszym serwisie jest objęta 3-miesięczna gwarancją, która obejmuje naprawę i wymienione części.

Wymiana wyświetlacza Huawei Mate 10 Lite

Jest to rodzaj usługi polegającej na wymiana wyświetlacza w Huawei Mate 10 Lite. Usuwamy w ten sposób nie tylko defekty ekranu, ale również i uszkodzenia mechaniczne, które dość często przytrafiają się naszym klientom. Korzystając z tej usługi nasi klienci otrzymują doświadczenie naszych techników oraz oryginalne części lub wysokiej klasy zamienniki. Oprócz usługi pokażemy również jak wygląda wymiana wyświetlacza w Huawei Mate 10 Lite .

Jak wygląda wymiana wyświetlacza w telefonie Huawei Mate 10 Lite?

Całą naprawę rozpoczynamy od wykręcenia dwóch śrubek w okolicy złącza ładowania śrubokrętem Torx. Dzięki temu, możemy przystąpić do odseparowania wyświetlacza telefonu Huawei Mate 10 Lite. Do tej czynności nasi technicy najczęściej używają specjalnych kostek serwisowych. Używając kostki możemy ją wsunąć między szczelinę ekranu, a ramki wykonanej z aluminium. Podczas stopniowego przesuwania narzędzia będziemy swobodnie podnosić moduł, który będzie wyskakiwać z zaczepów. Przy demontażu pokrywy baterii w telefonie Huawei Mate 10 Lite nasi technicy pamiętając, że oddzieloną klapkę można odłożyć na bok uważając tym samym na przycisk linii papilarnych, który łączy cały element z urządzeniem. Dopiero po odłączeniu czytnika możemy przejść do wypinania wszystkich konektorów (baterii, wyświetlacza, oraz dolnych komponentów – płytki ładującej). Nie musimy, bowiem usuwać wszystkich innych elementów, wystarczy na tym etapie położyć cały moduł wraz z płytą oraz baterią bezpośrednio na separator i przejść do dalszej rozbiórki telefonu.

Kolejne prace - wymiana wyświetlacza Huawei Mate 10 Lite

Po podgrzaniu powierzchni LCD przystępujemy do separacji wyświetlacza w telefonie Huawei Mate 10 Lite. Do tej czynności technik używa kostki serwisowej. Bardzo cieńkie zakończenie idealnie nadaje się do oddzielania LCD od korpusu oraz wielu innych elementów. Serwisant podczas takich czynności zawsze stara się, aby drobne elementy szkła z wyświetlacza nie odpryskiwały na bok. Gdy ekran uda się nam wyciągnąć z korpusu, to czas na jego oczyszczenie poprzez usunięcie pozostałości starego kleju. Każdy technik pamięta również o odtłuszczeniu korpusu co ułatwia założenie nowego kleju T-7000. Przygotowany korpus odkładamy na bok i bierzemy się za nowy ekran, na który musimy przełożyć maskownice głośnika. Przy tak małych elementach idealnym narzędziem do pracy będzie pęseta, która jest na wyposażeniu każdego serwisu telefonów komórkowych.
Pozostaje nam jeszcze nałożenie nowego kleju oraz zamontowanie nowego wyświetlacza w telefonie Huawei Mate 10 Lite. Przez zamontowaniem ekranu na stałe, warto go sprawdzić. Wystarczy podłączyć konektor LCD oraz baterie sprawdzając czy ekran włącza się prawidłowo i nie ma żadnych skaz. Na dokładniejszą weryfikację przyjdzie czas później. Po wymianie wyświetlacza w telefonie Huawei Mate 10 Lite możemy rozpocząć montaż całości w analogicznej kolejności do demontażu. Podłączamy wszystkie konektory, wkręcamy śrubki celem założenia blaszek zabezpieczających oraz montujemy pokrywę baterii w telefonie Huawei Mate 10 Lite.

Zakończenie wymiany wyświetlacza Huawei Mate 10 Lite z gwarancją

Po złożeniu całości pozostaje nam włożyć szufladkę na kartę sim. Tak naprawiony telefon nasz technik przekazuje bezpośrednio na testy. Inny technik sprawdza poprawność działania telefonu w segmencie LCD. W sytuacji, kiedy wszystko jest w porządku zabezpieczone urządzenie zostaje przekazane kurierowi, który dostarczy paczkę do klienta zgodnie z adresem wpisanym podczas rejestracji w naszym systemie. W środku znajdziemy nie tylko naprawiony telefon, ale również paragon oraz dokument upoważniający do 3 miesięcy gwarancji na wykonaną usługę wymiany wyświetlacza w telefonie Huawei Mate 10 Lite.

Opinie

Ocena 
11-09-2018

Wymiana wyświetlacza Huawei Mate 10 Lite

Jestem zadowolony z wymiany, mega szybko. Polecam serwis telefonów

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Ocena 
13-08-2018

ekran hujawej

mój telefon po wymianie wyświetlacza wygląda jak nowy! Polecam

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Ocena 
01-07-2018

serwis

Jestem zadowolona, wymiana wyświetlacza i klapki była w ten sam dzień. Polecam.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Ocena 
15-06-2018

Zbity wyświetlacz

Bardzo fachowe podejście, profesjonalna diagnoza, bo w telefonie po upadku było więcej wad a jednak opłacało się go naprawiać. Polecam serwis.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Ocena 
10-04-2018

wymiana ekranu

po zamówieniu usługi, następnego dnia kurier odebrał mój telefon do naprawy, za 2 dni już wrócił z powrotem naprawiony! Jestem pozytywnie zaskoczony szybkością realizacji usługi, pełen profesjonalizm

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Ocena 
25-03-2018

Wymiana wyświetlacza

Pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem polecam ten serwis telefonów komórkowych.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Ocena 
03-03-2018

wyświetlacz

Szybki kontakt, następnego dnia umówiłem się na naprawę, a po 2 godzinach telefon już był naprawiony!

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię

Wymiana Wyświetlacza Huawei Mate 10 Lite

Wymiana Wyświetlacza Huawei Mate 10 Lite

7 innych produktów w tej samej kategorii: