Mate 20 Lite

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Mate 20 Lite Jest 12 produktów.

  Wymieniamy uszkodzone baterie, złącza USB, niesprawne wyświetlacze LCD, pęknięte tylne klapki itd. Serwis realizowany jest w naszym punkcie w Chorzowie na miejscu, lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne.
  Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
  • Huawei Mate 20 lite diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie urządzenia skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodó

   0 zł
   Dostępny
  • Huawei Mate 20 lite diagnoza po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po wykonanej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzenia. Warunkiem wy

   50 zł
   Dostępny
  • Huawei Mate 20 lite usunięcie blokady Google
   80 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która pojawia się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne), bez usunięcia kont e-mail lub haseł. Blokadę ściągamy na miejscu w naszym serwisie lub w 24 godziny od otrzymania przesyłki.

   80 zł
   Dostępny
  • Huawei Mate 20 lite wymiana baterii
   150 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę zepsutej baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt usługi serwisowej oraz baterii. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zam

   150 zł
   Dostępny
  • Huawei Mate 20 lite wymiana buzzera
   90 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego buzzera wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   90 zł
   Dostępny
  • Huawei Mate 20 Lite wymiana głośnika rozmów
   0 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego głośnika rozmów wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku przesłania urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   0 zł
   Dostępny
  • Huawei Mate 20 lite wymiana klapki baterii
   80 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę uszkodzonej klapki baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt klapki oraz usługi. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach zamiennych l

   80 zł
   Dostępny
  • Huawei Mate 20 Lite wymiana mikrofonu
   100 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego mikrofonu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym serwisie telefonów lub na miejscu. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   100 zł
   Dostępny
  • Huawei Mate 20 lite wymiana portu USB
   130 zł Dostępny

   Wymianę niesprawnego złącza USB wykonujemy na miejscu w naszym serwisie lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   130 zł
   Dostępny
  • Huawei Mate 20 Lite wymiana slotu sim
   140 zł Dostępny

   Wymianę czytnika kart SIM wykonujemy w naszym serwisie telefonów na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   140 zł
   Dostępny
  • Huawei Mate 20 lite wymiana szybki
   200 zł Dostępny

   Wymianę zbitej szybki dotyku wykonujemy na miejscu w naszym punkcie serwisowym lub w 24 godziny przy obsłudze door to door. Prezentowana cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   200 zł
   Dostępny
  • Huawei Mate 20 lite wymiana wyświetlacza
   260 zł Dostępny
   1 Opinie

   Jakość części: Zamiennik Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki w punkcie lub na miejscu. Cena zawiera koszt wyświetlacza i usługi serwisowej. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennyc

   260 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów