Mate 20 Pro LYA-L09

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent
  Jakość części

  Mate 20 Pro LYA-L09 Jest 5 produktów.

  Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
  • Usunięcie Blokady Google (FRP) Huawei Mate 20 Pro
   100 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która pojawia się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne) bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę ściągamy na miejscu lub w 24 godziny od otrzymania przesyłki do serwisu.

   100 zł
   Dostępny
  • Wymiana Baterii Huawei Mate 20 Pro
   250 zł

   Wymianę uszkodzonej baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt baterii wraz z robocizną. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   250 zł
  • Wymiana Buzzera Huawei Mate 20 Pro
   150 zł

   Wymianę uszkodzonego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   150 zł
  • Wymiana Portu USB Huawei Mate 20 Pro
   200 zł

   Wymianę uszkodzonego gniazda USB wykonujemy na miejscu w naszym serwisie lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   200 zł
  • Wymiana Wyświetlacza Huawei Mate 20 Pro
   1 350 zł
   1 Opinie

   Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu. Cena zawiera oryginalny wyświetlacz i usługę serwisową.

   1 350 zł
  Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

  Serwis Huawei Mate 20 Pro - wgrywamy oprogramowanie, usuwamy blokady Google, wymieniamy pęknięte wyświetlacze, rozbite klapki baterii, buzzery, złącza ładowania, baterie. W naszej ofercie posiadamy usługę door-to-door. Naprawy wykonujemy w naszym salonie w Chorzowie.