Mate 20 Pro LYA-L09

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Mate 20 Pro LYA-L09 Jest 7 produktów.

  Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
  • Diagnoza Po Zalaniu Huawei Mate 20 Pro LYA-L09
   62 zł Dostępny
   Wyprzedaż!

   Diagnozę po zalaniu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera usługę serwisową. Po wykonanej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urządzenia. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzorów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

   62 zł
   Dostępny
  • Diagnoza Urządzenia Huawei Mate 20 Pro LYA-L09
   0 zł Dostępny
   Wyprzedaż!

   Diagnozę zepsutego urządzenia wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po wykonanej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzorów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

   0 zł
   Dostępny
  • Usunięcie Blokady Google (FRP) Huawei Mate 20 Pro
   100 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która pojawia się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne) bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę ściągamy na miejscu lub w 24 godziny od otrzymania przesyłki do serwisu.

   100 zł
   Dostępny
  • Wymiana Baterii Huawei Mate 20 Pro
   250 zł

   Wymianę uszkodzonej baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt baterii wraz z robocizną. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   250 zł
  • Wymiana Buzzera Huawei Mate 20 Pro
   150 zł

   Wymianę uszkodzonego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   150 zł
  • Wymiana Portu USB Huawei Mate 20 Pro
   200 zł

   Wymianę uszkodzonego gniazda USB wykonujemy na miejscu w naszym serwisie lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   200 zł
  • Wymiana Wyświetlacza Huawei Mate 20 Pro
   1 350 zł
   1 Opinie

   Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu. Cena zawiera oryginalny wyświetlacz i usługę serwisową.

   1 350 zł
  Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

  Serwis Huawei Mate 20 Pro - wgrywamy oprogramowanie, usuwamy blokady Google, wymieniamy pęknięte wyświetlacze, rozbite klapki baterii, buzzery, złącza ładowania, baterie. W naszej ofercie posiadamy usługę door-to-door. Naprawy wykonujemy w naszym salonie w Chorzowie.