Mi 9

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Mi 9 Jest 7 produktów.

  Wymieniamy uszkodzone baterie, niesprawne wyświetlacze LCD, złącza ładowania, pęknięte tylne klapki itd. Serwis realizowany jest w naszym punkcie w Chorzowie na miejscu, lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne.
  Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
  • Diagnoza Po Zalaniu Xiaomi Mi 9
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po wykonanej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urządzenia. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzorów blokad ekranu, dostępu do urządzenia.

   50 zł
   Dostępny
  • Diagnoza Urządzenia Xiaomi Mi 9
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po wykonanej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzorów blokad ekranu, dostępu do smartfona.

   0 zł
   Dostępny
  • Usunięcie Blokady Google (FRP) Xiaomi Mi 9
   100 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która pojawia się, gdy zresetujemy urządzenie (poprzez ustawienia fabryczne), bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę ściągamy w 24 godziny od otrzymania telefonu lub na miejscu w naszym serwisie.

   100 zł
   Dostępny
  • Wymiana Baterii Xiaomi Mi 9
   300 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego ogniwa wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta wymianę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   300 zł
   Dostępny
  • Wymiana Buzzera Xiaomi Mi 9
   200 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki telefonu kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania urządzenia. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   200 zł
   Dostępny
  • Wymiana Portu USB Xiaomi Mi 9
   200 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego złącza USB przeprowadzamy na miejscu w naszym serwisie lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   200 zł
   Dostępny
  • Wymiana Wyświetlacza Xiaomi Mi 9
   630 zł Dostępny

   Naprawę zepsutego wyświetlacza wykonujemy na miejscu w punkcie lub do 24 godziny od otrzymania urządzenia. Cena zawiera koszt wyświetlacza i usługi serwisowej. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach.

   630 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów