Mi 9

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Mi 9 Jest 7 produktów.

  Wymieniamy uszkodzone baterie, niesprawne wyświetlacze LCD, złącza ładowania, pęknięte tylne klapki itd. Serwis realizowany jest w naszym punkcie w Chorzowie na miejscu, lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne.

  Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
  • Xiaomi Mi 9 diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po wykonanej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzor

   0 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Mi 9 diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po wykonanej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urządzenia. Warunkiem

   50 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Mi 9 usunięcie blokady Google
   100 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która pojawia się, gdy zresetujemy urządzenie (poprzez ustawienia fabryczne), bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę ściągamy w 24 godziny od otrzymania telefonu lub na miejscu w naszym serwisie.

   100 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Mi 9 wymiana baterii
   200 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego ogniwa wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta wymianę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   200 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Mi 9 wymiana buzzera
   200 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki telefonu kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania urządzenia. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   200 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Mi 9 wymiana portu USB
   200 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego złącza USB przeprowadzamy na miejscu w naszym serwisie lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   200 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Mi 9 wymiana wyświetlacza
   700 zł Dostępny

   Naprawę zepsutego wyświetlacza wykonujemy na miejscu w punkcie lub do 24 godziny od otrzymania urządzenia. Cena zawiera koszt wyświetlacza i usługi serwisowej. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach.

   700 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów