Mi A2

Mi A2 Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • Diagnoza Po Zalaniu Xiaomi Mi A2
  50 zł Dostępny
  Wyprzedaż!

  Diagnozę po zalaniu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po przeprowadzonej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzenia. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzorów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

  50 zł
  Dostępny
 • Diagnoza Urządzenia Xiaomi Mi A2
  0 zł Dostępny
  Wyprzedaż!

  Diagnozę zepsutego urządzenia przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić całkowity kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzorów/kodów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

  0 zł
  Dostępny
 • Usunięcie Blokady Google (FRP) Xiaomi Mi A2
  90 zł Dostępny
  Wyprzedaż!

  Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która pojawia się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne), bez usunięcia kont e-mail lub haseł. Blokadę zdejmujemy w 24 godziny od otrzymania przesyłki lub w naszym serwisie na miejscu.

  90 zł
  Dostępny
 • Wymiana Baterii Xiaomi Mi A2
  200 zł Dostępny
  Wyprzedaż!

  Wymianę uszkodzonej baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt ogniwa oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach oryginalnych lub zamiennych.

  200 zł
  Dostępny
 • Wymiana Portu USB Xiaomi Mi A2
  150 zł Dostępny
  Wyprzedaż!

  Wymianę zepsutego złącza USB wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub w naszym serwisie na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

  150 zł
  Dostępny
 • Wymiana Wyświetlacza Xiaomi Mi A2
  250 zł Dostępny
  Wyprzedaż!

  Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu w punkcie. Cena zawiera koszt wyświetlacza i usługi serwisowej. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na zamiennych lub oryginalnych częściach.

  250 zł
  Dostępny
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów