Wymiana Wyświetlacza Huawei P Smart

Nowy produkt

Naprawa uszkodzonego wyświetlacza LCD może trwać w naszym serwisie do 24 godzin, jednak po wcześniejszym kontakcie z nami, nasi technicy wymienią wyświetlacz w ciągu dwóch godzin. Zapraszamy do kontaktu!

Więcej szczegółów

250 zł brutto

  • Oryginał
  • Zamiennik

Więcej informacji

Wymiana wyświetlacza w telefonie Huawei P Smart

Jest to rodzaj usługi, w którym technicy naszego serwisu dokonają wymiany ekranu bez ramki. Producent do każdego modelu posiada ściśle określone zasady swoich napraw. Nasza firma trzyma ten standard pilnując, aby każda naprawa telefonu była wykonana profesjonalnie. Oprócz zastosowania oryginalnych części, warto zauważyć, że nasi technicy korzystają ze specjalistycznych narzędzi.

Jak wygląda wymiana wyświetlacza w telefonie Huawei P Smart?

Zacznijmy od tego, że model Huawei P Smart jak większość smartfonów chińskiego producenta posiada aluminiową pokrywę baterii. To właśnie od tego elementu musimy zacząć otwieranie urządzenia. Nasi technicy korzystają tutaj bezpośrednio z plastikowych otwieraków, którymi delikatnie można odseparować pokrywę baterii od całego korpusu z wyświetlaczem.

 Po odłączeniu czytnika linii papilarnych pamiętajmy, że z całego korpusu urządzenia musimy delikatnie zdemontować nie tylko płytę główną, ale również i baterię. Każdy element odłączany jest z należytą staranności. Zwracamy uwagę na te drobne elementy, które bardzo często podatne są na uszkodzenia mechaniczne. Gdy już uda się nam odkręcić wszystkie śrubki, zdemontować osłonki z płyty czas, abyśmy zabrali się za demontaż baterii. Jest to niezbędna czynność, gdyż pod nią znajdziemy taśmę wyklejanego modułu wyświetlacza. Do wymiany baterii (demontażu) w telefonie Huawei P Smart używamy separatora. Jego płyta grzewcza ustawiona w odpowiedniej temperaturze pozwala nam zmiękczyć klej, a następnie delikatnie podnieść akumulator.

 W dalszej części tego skróconego opisu ponownie będziemy zmuszeni skorzystać z separatora, którym przy pomocy równomiernego ciepła rozprowadzonego po wyświetlaczu będziemy mogli delikatnie odseparować moduł wyświetlacza telefonu Huawei P Smart od całego korpusu urządzenia. W tym działaniu nasi technicy podczas separacji tych elementów zawsze dbają o swoje bezpieczeństwo używając nie tylko rękawiczek, ale również i gogli zabezpieczających oczy, gdyż szybka Huawei P Smart może odpryskiwać na bok. Podważany i uszkodzony element odkładamy na bok, po czym przygotowujemy się do wstawienia nowego ekranu w urządzeniu Huawei P Smart.

Zakończenie wymiany wyświetlacza w telefonie Huawei P Smart z gwarancją

Końcowy etap to już tylko montaż nowego wyświetlacza. W tym celu musimy pamiętać, że skoro wykleiliśmy go z korpusu, czas go teraz wkleić. Bardzo często wielu klientów zadaje nam pytanie jak wykonujemy takie operacje. W zależności od urządzenia korzystamy z odpowiedniego kleju, który dokładnie pozwoli nam na spasowanie całości.Po zespoleniu całego korpusu z wyświetlaczem pamiętajmy, że zostaje nam jeszcze złożenie wszystkich innych podzespołów w tym baterii, którą również należy przykleić używając do tego dwustronnej taśmy samoprzylepnej. Na koniec zostanie nam już tylko złożenie telefonu Huawei P Smart oraz wykonanie wszystkich testów serwisowych sprawdzających działanie wyświetlacza. Jeśli testy zakończą się pozytywnie, pakujemy urządzenie zabezpieczając je na czas transportu i odsyłamy do klienta zgodnie z danymi w naszym systemie. Oczywiście na każdą usługę, jak i również na wymianę wyświetlacza w telefonie Huawei P Smart dajemy 3 miesięczną gwarancję.

Opinie

Oceń 
03-07-2018

Huawei

Jestem bardzo zadowolona profesjonalnym podejściem do sprawy :-) .

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Wymiana Wyświetlacza Huawei P Smart

    Wymiana Wyświetlacza Huawei P Smart