Wymiana Wyświetlacza Huawei P Smart

Nowy produkt

Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera wyświetlacz i usługę serwisową. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach.

Więcej szczegółów

240 zł brutto

 • Zamiennik
 • Oryginał

Więcej informacji

Wymiana wyświetlacza Huawei P Smart

W telefonie Huawei P Smart wymieniamy wyświetlacz wraz z szybką dotyku. Naprawy wykonujemy przy użyciu części oryginalnych lub części zamiennych, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Ich jakość jest porównywalna do części oryginalnych, co pozwala na zachowanie płynnej pracy urządzenia, tak jak przed uszkodzeniem wyświetlacza. Największym atutem wymiany wyświetlacza na częściach oryginalnych jest jednak pewność, że telefon po wykonanej naprawie będzie działał identycznie jak przed uszkodzeniem. Po wcześniejszym umówieniu się z doradcą serwisowym wymiana wyświetlacza w naszym serwisie nie zajmie więcej niż dwie godziny. Twoje dane w telefonie są bezpieczne. Nie wgrywamy oprogramowania, nie resetujemy telefonu bez Twojej wiedzy. Jeżeli zajdzie potrzeba ingerowania w oprogramowanie, poinformujemy Cię o tym i w miarę możliwości zrobimy kopie zapasową Twoich danych.

Wymiana wyświetlacza Huawei P Smart – naprawa wysyłkowa

Jeżeli zakupisz usługę w naszym sklepie, to naprawimy Twój telefon w przeciągu 24 godzin od otrzymania i rejestracji urządzenia. Szczegółowy opis serwisu online. Jeżeli w Twoim urządzeniu zostanie zdiagnozowana dodatkowa usterka, to nasz doradca techniczny przedstawi indywidualnie czas i kosztorys naprawy, rabatując kompleksowo całą usługę. Na co warto zwrócić uwagę przed wymianą wyświetlacza? Smartfony po upadku często mają uszkodzoną ramkę czy klapkę baterii. W takiej sytuacji, konieczna jest wymiana tych elementów, aby naprawa została przeprowadzona profesjonalnie. Doradca techniczny na bieżąco informuje o przebiegu naprawy. Zapewniamy pełne wsparcie podczas przebiegu naprawy oraz doboru akcesoria. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie do Twojego smartfona akcesoria, które pozwolą uniknąć kolejnego uszkodzenia. Podstawą wykonania dobrej i szybkiej usługi jest profesjonalna diagnoza. Każda usługa wymiany wyświetlacza w naszym serwisie jest objęta 3-miesięczna gwarancją, która obejmuje naprawę i wymienione części.

Wymiana wyświetlacza Huawei P Smart

Wymiana wyświetlacza Huawei P Smart jest to rodzaj usługi, w którym technicy naszego serwisu dokonają wymiany ekranu bez ramki. Producent do każdego modelu posiada ściśle określone zasady swoich napraw. SmartSerwis24 zapewnia standard, aby każda naprawa telefonu była wykonana profesjonalnie. Oprócz zastosowania oryginalnych części, warto zauważyć, że nasi technicy korzystają ze specjalistycznych narzędzi.

Jak wygląda wymiana wyświetlacza Huawei P Smart?

Zacznijmy od tego, że model Huawei P Smart jak większość smartfonów chińskiego producenta posiada aluminiową pokrywę baterii. To właśnie od tego elementu musimy zacząć otwieranie urządzenia. Nasi technicy korzystają tutaj bezpośrednio z plastikowych otwieraków, którymi delikatnie można odseparować pokrywę baterii od całego korpusu z wyświetlaczem.Po odłączeniu czytnika linii papilarnych pamiętajmy, że z całego korpusu urządzenia musimy delikatnie zdemontować nie tylko płytę główną, ale również i baterię. Zwracamy uwagę na te drobne elementy, które bardzo często podatne są na uszkodzenia mechaniczne. Gdy już uda się nam odkręcić wszystkie śrubki, zdemontować osłonki z płyty czas, abyśmy zabrali się za demontaż baterii. Jest to niezbędna czynność, gdyż pod nią znajdziemy taśmę wyklejanego modułu wyświetlacza. Do wymiany baterii (demontażu) w telefonie Huawei P Smart używamy separatora. Jego płyta grzewcza ustawiona w odpowiedniej temperaturze pozwala nam zmiękczyć klej, a następnie delikatnie podnieść akumulator.W dalszej części tego skróconego opisu ponownie będziemy zmuszeni skorzystać z separatora, którym przy pomocy równomiernego ciepła rozprowadzonego po wyświetlaczu będziemy mogli delikatnie odseparować moduł wyświetlacza telefonu Huawei P Smart od całego korpusu urządzenia. W tym działaniu nasi technicy podczas separacji tych elementów zawsze dbają o swoje bezpieczeństwo używając nie tylko rękawiczek, ale również i gogli zabezpieczających oczy, gdyż szybka Huawei P Smart może odpryskiwać na bok. Podważany i uszkodzony element odkładamy na bok, po czym przygotowujemy się do wstawienia nowego ekranu w urządzeniu Huawei P Smart.

Zakończenie wymiany wyświetlacza Huawei P Smart z gwarancją

Końcowy etap to już tylko montaż nowego wyświetlacza. W tym celu musimy pamiętać, że skoro wykleiliśmy go z korpusu, czas go teraz wkleić. Bardzo często wielu klientów zadaje nam pytanie jak wykonujemy takie operacje. W zależności od urządzenia korzystamy z odpowiedniego kleju, który dokładnie pozwoli nam na spasowanie całości.Po zespoleniu całego korpusu z wyświetlaczem pamiętajmy, że zostaje nam jeszcze złożenie wszystkich innych podzespołów w tym baterii, którą również należy przykleić używając do tego dwustronnej taśmy samoprzylepnej. Na koniec zostanie nam już tylko złożenie telefonu Huawei P Smart oraz wykonanie wszystkich testów serwisowych sprawdzających działanie wyświetlacza. Jeśli testy zakończą się pozytywnie, pakujemy urządzenie zabezpieczając je na czas transportu i odsyłamy do klienta zgodnie z danymi w naszym systemie. Oczywiście na każdą usługę, jak i również na wymianę wyświetlacza w telefonie Huawei P Smart dajemy 3 miesięczną gwarancję.

Opinie

Ocena 
03-07-2018

Huawei

Jestem bardzo zadowolona profesjonalnym podejściem do sprawy :-) .

  Napisz opinię

  Napisz opinię

  Wymiana Wyświetlacza Huawei P Smart

  Wymiana Wyświetlacza Huawei P Smart

  6 innych produktów w tej samej kategorii: