Wymiana Wyświetlacza Huawei P20 Lite

Nowy produkt

Naprawa uszkodzonego wyświetlacza LCD może trwać w naszym serwisie do 24 godzin, jednak po wcześniejszym kontakcie z nami, nasi technicy wymienią wyświetlacz w ciągu dwóch godzin. Zapraszamy do kontaktu!

Więcej szczegółów

270 zł brutto

  • Oryginał
  • Zamiennik

Więcej informacji

Wymiana oryginalnego wyświetlacza w Huawei P20 Lite

Jest to usługa wymiany wyświetlacza w telefonie Huawei P20 Lite. Cały proces polega przede wszystkim na wymianie modułu wyświetlacza wraz z ramką całego urządzenia. Dzięki temu przy takiej naprawie uzyskujemy nie tylko nowy wyświetlacz, ale dodatkowo ramkę, baterię oraz głośnik. Naprawa każdego urządzenia w naszym serwisie odbywa się przy pomocy profesjonalnych narzędzi, maszyn serwisowych oraz przede wszystkim wieloletniego doświadczenia techników firmy SmartSerwis24.

Najnowszy sposób montażu ekranu w telefonie Huawei P20 Lite narzuca sam producent oferując jednocześnie użycie oryginalnych części producenta. Wyklejanie wyświetlacza z ramki jest działaniem, które nie jest akceptowane przez producenta. Nasza firma zwracając uwagę na takie szczegóły oferuje szybką wymianę wyświetlacza w przystępnej cenie.

Jak wygląda wymiana wyświetlacza w telefonie Huawei P20 Lite?

Nasza firma ceni sobie stałą relacje z klientem. Właśnie dlatego przedstawiamy w skrócie, jak wygląda proces wymiany ekranu w telefonie Huawei P20 Lite. Całość zaczynamy od rejestracji w naszym systemie, gdzie zapisujemy wszystkie informację oraz uwagi klienta. Następnie telefon Huawei P20 Lite trafia na stół naszych serwisantów, gdzie zostaje poddany zabiegom podgrzewającym całą pokrywę baterii przy użyciu separatora. Podgrzanie klapki umożliwi nam dość łatwy demontaż pokrywy przy użyciu specjalistycznych otwieraków serwisowych.

Po całkowitym demontażu pokrywy baterii, czas na wyciąganie wszystkich podzespołów w tym płyty głównej. Części, które wyciągniemy będziemy musieli bowiem przełożyć do nowego modułu wyświetlacza telefonu Huawei P20 Lite. Cały wyświetlacz + ramka występuje wraz z baterią oraz górnym głośnikiem. Umożliwia to wszystko przełożenie każdego podzespołu do nowego korpusu, który jako oryginalna część ułatwia pracę technikom sprawiając tym samym, że naprawa przebiega szybko i sprawnie.

Zakończenie wymiany wyświetlacza w telefonie Huawei P20 Lite z gwarancją

W ostatnim etapie kończącym naprawę telefonu Huawei P20 Lite czas na założenie kleju, który umożliwi nam ponowny montaż klapki baterii. Jest to bardzo ważny moment, gdzie każdy technik musi pamiętać o prawidłowym założeniu kleju oraz spasowaniu pokrywy baterii w telefonie Huawei P20 Lite. Na koniec telefon zostaje podany różnym testom w zakresie wyświetlacza. Sprzęt testowany na podstawie kodów serwisowych, to nie wszystkie czynności jakie wykonujemy. Każdego smartfona poddajemy weryfikacji w warunkach normalnego użytkowania. Warto pamiętać, że nie ingerujemy w dane klienta. Po wykonanych testach, telefon możemy spakować odsyłając go do klienta w dowolne miejsce Polski. Oczywiście na każdą usługę, jak i również na wymianę wyświetlacza w telefonie Huawei P20 Lite dajemy 3 miesięczną gwarancję.Opinie

Napisz opinię

Wymiana Wyświetlacza Huawei P20 Lite

Wymiana Wyświetlacza Huawei P20 Lite