P20 Pro

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  P20 Pro Jest 9 produktów.

  Wymieniamy uszkodzone wyświetlacze OLED, taśmy ze złączem USB, baterie, obudowy itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Naprawy realizowane są w naszym punkcie w Chorzowie. Klient może skorzystać z usługi door to door. 
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
  • Huawei P20 pro diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po wykonanej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić całkowity kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzor

   0 zł
   Dostępny
  • Huawei P20 pro diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po przeprowadzonej diagnozie smartofna po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urządzenia.

   50 zł
   Dostępny
  • Huawei P20 pro usunięcie blokady Google
   80 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która aktywuje się, gdy zresetujemy urządzenie (poprzez ustawienia fabryczne), bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę ściągamy w naszym serwisie na miejscu lub w 24 godziny od otrzymania przesyłki.

   80 zł
   Dostępny
  • Huawei P20 pro wymiana baterii
   160 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę ogniwa wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach oryginalnych l

   160 zł
   Dostępny
  • Huawei P20 pro wymiana buzzera
   140 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego buzzera wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania urządzenia. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   140 zł
   Dostępny
  • Huawei P20 pro wymiana głośnika rozmów
   120 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego głośnika wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania telefonu. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   120 zł
   Dostępny
  • Huawei P20 pro wymiana klapki baterii
   90 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Naprawę potłuczonej klapki baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt klapki oraz usługi. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach zamiennych l

   90 zł
   Dostępny
  • Huawei P20 pro wymiana portu USB
   160 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego złącza USB wykonujemy na miejscu w naszym serwisie lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   160 zł
   Dostępny
  • Huawei P20 pro wymiana wyświetlacza
   1 150 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy na miejscu w punkcie lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej i modułu wyświetlacza. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach.

   1 150 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów