P30

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  P30 Jest 11 produktów.

  Wymieniamy uszkodzone złącza USB, niesprawne wyświetlacze LCD, pęknięte tylne klapki, baterie itd. Serwis realizowany jest w naszym punkcie w Chorzowie na miejscu, lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne.
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
  • Huawei P30 diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzorów blokad ekranu i dostępu do urządzenia. Po wykonanej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby p

   0 zł
   Dostępny
  • Huawei P30 diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania urządzenia. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po wykonanej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy telefonu. Warunkiem wy

   50 zł
   Dostępny
  • Huawei P30 usunięcie blokady Google
   100 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która pojawia się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne), bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę ściągamy w naszym serwisie na miejscu lub w 24 godziny od otrzymania telefonu.

   100 zł
   Dostępny
  • Huawei P30 wymiana baterii
   190 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonej baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta wymianę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnyc

   190 zł
   Dostępny
  • Huawei P30 wymiana buzzera
   140 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego buzzera wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki telefonu kurierem, wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   140 zł
   Dostępny
  • Huawei P30 wymiana głośnika rozmów
   140 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego głośnika wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki telefonu kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania telefonu. Cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

   140 zł
   Dostępny
  • Huawei P30 wymiana klapki baterii
   260 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonej klapki baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie telefonów. Cena zawiera koszt klapki oraz usługi. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   260 zł
   Dostępny
  • Huawei P30 wymiana mikrofonu
   170 zł Dostępny

   Usługę wymiany uszkodzonego mikrofonu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym. Cena na stronie zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   170 zł
   Dostępny
  • Huawei P30 wymiana portu USB
   170 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego gniazda USB przeprowadzamy na miejscu w naszym serwisie lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   170 zł
   Dostępny
  • Huawei P30 wymiana slotu sim
   170 zł Dostępny

   Wymianę czytnika kart SIM wykonujemy w naszym serwisie telefonów na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   170 zł
   Dostępny
  • Huawei P30 wymiana wyświetlacza
   800 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania urządzenia w punkcie lub na miejscu. Cena zawiera koszt wyświetlacza i usługi serwisowej. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach.

   800 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów