P30 Pro

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  P30 Pro Jest 9 produktów.

  Wymieniamy uszkodzone baterie, niesprawne wyświetlacze LCD, pęknięte tylne klapki, złącza USB itd. Serwis realizowany jest w naszym punkcie w Chorzowie na miejscu, lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne.
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
  • Diagnoza Po Zalaniu Huawei P30 Pro
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po wykonanej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urządzenia. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzorów blokad ekranu, dostępu do urządzenia.

   50 zł
   Dostępny
  • Diagnoza Urządzenia Huawei P30 Pro
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po wykonanej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzorów blokad ekranu, dostępu do smartfona.

   0 zł
   Dostępny
  • Usunięcie Blokady Google (FRP) Huawei P30 Pro
   120 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która pojawia się, gdy zresetujemy urządzenie (poprzez ustawienia fabryczne), bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę ściągamy na miejscu w naszym serwisie lub w 24 godziny od otrzymania telefonu.

   120 zł
   Dostępny
  • Wymiana Baterii Huawei P30 Pro
   210 zł Dostępny

   Wymianę zepsutej baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta wymianę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   210 zł
   Dostępny
  • Wymiana Buzzera Huawei P30 Pro
   150 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego buzzera wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki telefonu kurierem, wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   150 zł
   Dostępny
  • Wymiana Głośnika Rozmów Huawei P30 Pro
   150 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego głośnika wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki telefonu kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania telefonu. Cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

   150 zł
   Dostępny
  • Wymiana Mikrofonu Huawei P30 Pro
   200 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego mikrofonu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym. Cena na stronie zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   200 zł
   Dostępny
  • Wymiana Portu USB Huawei P30 Pro
   250 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego złącza USB przeprowadzamy na miejscu w naszym serwisie lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   250 zł
   Dostępny
  • Wymiana Wyświetlacza Huawei P30 Pro
   1 200 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania urządzenia w punkcie lub na miejscu. Cena zawiera koszt wyświetlacza i usługi serwisowej. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach.

   1 200 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów