P30 Pro

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  P30 Pro Jest 11 produktów.

  Wymieniamy uszkodzone baterie, niesprawne wyświetlacze LCD, pęknięte tylne klapki, złącza USB itd. Serwis realizowany jest w naszym punkcie w Chorzowie na miejscu, lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne.
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
  • Huawei P30 pro diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po wykonanej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzor

   0 zł
   Dostępny
  • Huawei P30 pro diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po wykonanej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urządzenia. Warunkiem w

   50 zł
   Dostępny
  • Huawei P30 pro usunięcie blokady Google
   100 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która pojawia się, gdy zresetujemy urządzenie (poprzez ustawienia fabryczne), bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę ściągamy na miejscu w naszym serwisie lub w 24 godziny od otrzymania telefonu.

   100 zł
   Dostępny
  • Huawei P30 pro wymiana baterii
   200 zł Dostępny

   Wymianę zepsutej baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta wymianę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   200 zł
   Dostępny
  • Huawei P30 pro wymiana buzzera
   150 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego buzzera wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki telefonu kurierem, wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   150 zł
   Dostępny
  • Huawei P30 pro wymiana głośnika rozmów
   150 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego głośnika wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki telefonu kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania telefonu. Cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

   150 zł
   Dostępny
  • Huawei P30 pro wymiana klapki baterii
   320 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonej klapki baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie telefonów. Cena zawiera koszt klapki oraz usługi. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   320 zł
   Dostępny
  • Huawei P30 pro wymiana mikrofonu
   170 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego mikrofonu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym. Cena na stronie zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   170 zł
   Dostępny
  • Huawei P30 pro wymiana portu USB
   210 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego złącza USB przeprowadzamy na miejscu w naszym serwisie lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   210 zł
   Dostępny
  • Huawei P30 pro wymiana slotu sim
   160 zł Dostępny

   Wymianę czytnika kart SIM wykonujemy w naszym serwisie telefonów na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   160 zł
   Dostępny
  • Huawei P30 pro wymiana wyświetlacza
   1 200 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania urządzenia w punkcie lub na miejscu. Cena zawiera koszt wyświetlacza i usługi serwisowej. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach.

   1 200 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów