P8

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  P8 Jest 11 produktów.

  Wizualnie refabrykujemy (wymiana ekranu i korpusu), wymieniamy baterie, gniazda ładowania, korpusy, LCD itd. Naprawy wykonujemy na miejscu w Chorzowie. Klient posiada możliwość z korzystania z usługi door-to-door. Podzespoły, które montujemy są wysokiej jakości zamiennikami lub oryginałami.
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
  • Huawei P8 diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić całkowity kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/

   0 zł
   Dostępny
  • Huawei P8 diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po wykonanej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzenia. Warunkiem wykona

   50 zł
   Dostępny
  • Huawei P8 usunięcie blokady Google
   70 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która aktywuje się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne), bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę ściągamy w 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie.

   70 zł
   Dostępny
  • Huawei P8 wymiana baterii
   120 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę uszkodzonej baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach o

   120 zł
   Dostępny
  • Huawei P8 wymiana buzzera
   80 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego buzzera wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania urządzenia. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   80 zł
   Dostępny
  • Huawei P8 wymiana głośnika rozmów
   80 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego głośnika wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania telefonu. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   80 zł
   Dostępny
  • Huawei P8 wymiana mikrofonu
   90 zł Dostępny

   Usługę wymiany niesprawnego mikrofonu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym lub na miejscu. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   90 zł
   Dostępny
  • Huawei P8 wymiana obudowy
   120 zł Dostępny

   Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz nowej obudowy. Wymianę uszkodzonej obudowy wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od momentu zarejestrowania przesyłki w naszym serwisie.

   120 zł
   Dostępny
  • Huawei P8 wymiana portu USB
   90 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego gniazda USB wykonujemy na miejscu w naszym serwisie lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   90 zł
   Dostępny
  • Huawei P8 wymiana slotu sim
   100 zł Dostępny

   Wymianę czytnika kart SIM wykonujemy na miejscu w serwisie lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   100 zł
   Dostępny
  • Huawei P8 wymiana wyświetlacza
   210 zł Dostępny
   1 Opinie

   Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy w punkcie na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej i modułu wyświetlacza. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach.

   210 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów