Huawei P8 wymiana wyświetlacza

Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy w punkcie na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej i modułu wyświetlacza. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach.

Indeks: 7777300000549

Stan: Nowy produkt

Producent:

210 zł brutto

szt

Dane katalogowe

Model P8
Usługa Wymiana wyświetlacza
Producent Huawei

Więcej informacji

Wymiana wyświetlacza Huawei P8

W telefonie Huawei P8 wymieniamy wyświetlacz wraz z szybką dotyku. Naprawy wykonujemy przy użyciu części oryginalnych lub części zamiennych, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Ich jakość jest porównywalna do części oryginalnych, co pozwala na zachowanie płynnej pracy urządzenia, tak jak przed uszkodzeniem wyświetlacza. Największym atutem wymiany wyświetlacza na częściach oryginalnych jest jednak pewność, że telefon po wykonanej naprawie będzie działał identycznie jak przed uszkodzeniem. Po wcześniejszym umówieniu się z doradcą serwisowym wymiana wyświetlacza w naszym serwisie nie zajmie więcej niż dwie godziny. Twoje dane w telefonie są bezpieczne. Nie wgrywamy oprogramowania, nie resetujemy telefonu bez Twojej wiedzy. Jeżeli zajdzie potrzeba ingerowania w oprogramowanie, poinformujemy Cię o tym i w miarę możliwości zrobimy kopie zapasową Twoich danych.

Wymiana wyświetlacza Huawei P8 – naprawa wysyłkowa

Jeżeli zakupisz usługę w naszym sklepie, to naprawimy Twój telefon w przeciągu 24 godzin od otrzymania i rejestracji urządzenia. Szczegółowy opis serwisu online. Jeżeli w Twoim urządzeniu zostanie zdiagnozowana dodatkowa usterka, to nasz doradca techniczny przedstawi indywidualnie czas i kosztorys naprawy, rabatując kompleksowo całą usługę. Na co warto zwrócić uwagę przed wymianą wyświetlacza? Smartfony po upadku często mają uszkodzoną ramkę czy klapkę baterii. W takiej sytuacji, konieczna jest wymiana tych elementów, aby naprawa została przeprowadzona profesjonalnie. Doradca techniczny na bieżąco informuje o przebiegu naprawy. Zapewniamy pełne wsparcie podczas przebiegu naprawy oraz doboru akcesoria. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie do Twojego smartfona akcesoria, które pozwolą uniknąć kolejnego uszkodzenia. Podstawą wykonania dobrej i szybkiej usługi jest profesjonalna diagnoza. Każda usługa wymiany wyświetlacza w naszym serwisie jest objęta 3-miesięczna gwarancją, która obejmuje naprawę i wymienione części.

Wymiana wyświetlacza Huawei P8 - serwis Huawei

Wyświetlacz w twoim smartfonie został uszkodzony? Można go wymienić w domowych warunkach, bez dużej ingerencji w urządzenie. Jak to zrobić, podpowiadamy krok po kroku. Przed przystąpieniem do pracy należy przygotować odpowiednio miejsce pracy, tak by było czyste i dobrze oświetlone. Koniecznie trzeba też zaopatrzyć się w zestaw narzędzi do domowej naprawy smartfona, które można kupić w sklepie internetowym lub serwisie. Po zadbaniu o swoje bezpieczeństwo można rozpocząć wymianę wyświetlacza w Huawei P8.

Wymiana wyświetlacza Huawei P8 - naprawa krok po kroku

Jako, że model ten stanowi jedną bryłę, na początku należy wyjąć boczne szuflady od kart SIM i SD. Przy wejściu na ładowarkę umieszczone są dwie śruby, które należy odkręcić, by móc zdjąć korpus Huawei P8. Następnie należy wykonać jeden z trudniejszych kroków, to znaczy zdemontować korpus. Przyda się do tego cienki, metalowy otwierak i przyssawka do szybki. Ramka nie jest przyklejona, a wpięta na zatrzaski. Dlatego wystarczy lekko podważyć ramkę, aby uwolnić się od korpusu. Kolejną rzeczą jest odkręcić osiem śrub i usunąć metalowe osłonki. W ten sposób dostaniemy się to taśm od baterii, ekranu LCD, przycisków, aparatu oraz gniazda jack, które należy wypiąć. Pod baterią znajduje się też biały kabelek, czyli antena. Tę również należy wypiąć. Znajdująca się z boku baterii płyta główna, również jest przymocowana za pomocą zatrzasków, więc jej wyjęcie nie powinno sprawić problemów.

Kolejny etap wymiany wyświetlacza Huawei P8

W kolejny kroku należy oddzielić ekran od ramki urządzenia. Element wystarczy podgrzać na separatorze w temperaturze 85 stopni, a następnie za pomocą cienkiego otwieraka oddzielić szkło przesuwając nim dookoła ramki. Ważne, by później wyczyścić ramkę z resztek kleju i odtłuścić alkoholem izopropylowym. Do tak przygotowanego elementu można przykleić nowy wyświetlacz LCD. Przydadzą się tutaj klej B7000 lub samoprzylepne taśmy, tzw. stickery. Jeśli użyjecie kleju, trzeba pamiętać, że schnie on ok. 24 godzin. Po nałożeniu kleju na ramkę należy delikatnie przyłożyć wyświetlacz i docisnąć. Tak przygotowany wyświetlacz Huawei P8 można złożyć z resztą korpusu. W tym celu wystarczy wykonać wszystkie czynności demontażu, jednak w odwrotnej kolejności. Pamiętajcie, by zrobić to ze szczególną dokładnością. W ten sposób został wymieniowy wyświetlacz w Huawei P8. Naprawa nie należy do trudnych, jednak jeśli macie obawy, warto swój smartfon oddać do profesjonalnego serwisu telefonów. Samodzielna naprawa może być jeszcze droższym wydatkiem niż usługa w serwisie.

Recenzje

Ocena

05-07-2018

P20Lite

Profesjonalnie i na temat. Polecam!

Napisz recenzję

10 innych produktów w tej samej kategorii: