P8 Lite

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  P8 Lite Jest 10 produktów.

  Wymieniamy zniszczone obudowy, potłuczone ekrany LCD, porty micro USB, baterie itd. Zachęcamy do skorzystania z odnowy telefonu (wymiana LCD z ramką + klapka). Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby w Chorzowie lub do skorzystania z przesyłek kurierskich door to door.
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
  • Diagnoza Po Zalaniu Huawei P8 Lite
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po wykonanej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzenia. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzorów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

   50 zł
   Dostępny
  • Diagnoza Urządzenia Huawei P8 Lite
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić całkowity kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzorów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

   0 zł
   Dostępny
  • Wymiana Baterii Huawei P8 Lite
   90 zł Dostępny
   3 Opinie

   Wymianę zepsutej baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach oryginalnych lub zamiennych.

   90 zł
   Dostępny
  • Wymiana Głośnika Rozmów Huawei P8 Lite
   70 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego głośnika wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania telefonu. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   70 zł
   Dostępny
  • Wymiana Klapki Baterii Huawei P8 Lite
   40 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonej klapki baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt klapki oraz usługi. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   40 zł
   Dostępny
  • Wymiana Mikrofonu Huawei P8 Lite
   80 zł Dostępny

   Wymianę niesprawnego mikrofonu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym lub na miejscu. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   80 zł
   Dostępny
  • Wymiana Portu USB Huawei P8 Lite
   80 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego złącza USB wykonujemy na miejscu w naszym serwisie lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   80 zł
   Dostępny
  • Wymiana Slotu SIM Huawei P8 Lite
   90 zł Dostępny

   Wymianę czytnika kart SIM wykonujemy w serwisie na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   90 zł
   Dostępny
  • Wymiana Wyświetlacza Huawei P8 Lite
   190 zł Dostępny
   1 Opinie

   Naprawę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy w punkcie na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej i modułu wyświetlacza. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach.

   190 zł
   Dostępny
  • Wymiana Wyświetlacza z Ramką Huawei P8 Lite
   200 zł Dostępny
   1 Opinie

   Wymianę uszkodzonego wyświetlacza z ramką wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera wyświetlacz z ramką i usługę serwisową. Usługę wykonujemy wyłącznie na oryginalnych częściach.

   200 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów