P9

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  P9 Jest 11 produktów.

  Wszystkie naprawy realizujemy w naszym punkcie w centrum Chorzowa. Wymieniamy ekrany LCD, zniszczone obudowy, porty ładowania, baterie itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Oferujemy również pełne odnowienie telefonu. Dostępna jest usługa door to door.
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
  • Huawei P9 diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić całkowity kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodó

   0 zł
   Dostępny
  • Huawei P9 diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzenia. Warunk

   50 zł
   Dostępny
  • Huawei P9 usunięcie blokady Google
   70 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która aktywuje się, gdy zresetujemy urządzenie (poprzez ustawienia fabryczne), bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę ściągamy w 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie.

   70 zł
   Dostępny
  • Huawei P9 wymiana baterii
   140 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach oryginalnych

   140 zł
   Dostępny
  • Huawei P9 wymiana buzzera
   90 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego buzzera wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania urządzenia. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   90 zł
   Dostępny
  • Huawei P9 wymiana głośnika rozmów
   90 zł Dostępny

   Naprawę zepsutego głośnika wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania telefonu. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   90 zł
   Dostępny
  • Huawei P9 wymiana mikrofonu
   90 zł Dostępny

   Usługę wymiany uszkodzonego mikrofonu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym lub na miejscu. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   90 zł
   Dostępny
  • Huawei P9 wymiana obudowy
   150 zł Dostępny

   Cena zawiera koszt nowej obudowy oraz usługi serwisowej. Wymianę uszkodzonej obudowy wykonujemy do 24 godziny od momentu zarejestrowania przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu.

   150 zł
   Dostępny
  • Huawei P9 wymiana portu USB
   100 zł Dostępny

   Wymianę niesprawnego złącza USB wykonujemy na miejscu w naszym serwisie lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   100 zł
   Dostępny
  • Huawei P9 wymiana slotu sim
   120 zł Dostępny

   Naprawę czytnika kart SIM wykonujemy na miejscu w serwisie lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   120 zł
   Dostępny
  • Huawei P9 wymiana wyświetlacza
   240 zł Dostępny
   1 Opinie

   Jakość części: Zamiennik Naprawę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu w punkcie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej i modułu wyświetlacza. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub za

   240 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów