Huawei P9 wymiana wyświetlacza

Nowy produkt

Naprawę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu w punkcie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej i modułu wyświetlacza. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach.

Więcej szczegółów

240 zł brutto

 • Zamiennik

Płatności

Więcej informacji

Wymiana wyświetlacza Huawei P9

W telefonie Huawei P9 wymieniamy wyświetlacz wraz z szybką dotyku. Naprawy wykonujemy przy użyciu części oryginalnych lub części zamiennych, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Ich jakość jest porównywalna do części oryginalnych, co pozwala na zachowanie płynnej pracy urządzenia, tak jak przed uszkodzeniem wyświetlacza. Największym atutem wymiany wyświetlacza na częściach oryginalnych jest jednak pewność, że telefon po wykonanej naprawie będzie działał identycznie jak przed uszkodzeniem. Po wcześniejszym umówieniu się z doradcą serwisowym wymiana wyświetlacza w naszym serwisie nie zajmie więcej niż dwie godziny. Twoje dane w telefonie są bezpieczne. Nie wgrywamy oprogramowania, nie resetujemy telefonu bez Twojej wiedzy. Jeżeli zajdzie potrzeba ingerowania w oprogramowanie, poinformujemy Cię o tym i w miarę możliwości zrobimy kopie zapasową Twoich danych.

Wymiana wyświetlacza Huawei P9 – naprawa wysyłkowa

Jeżeli zakupisz usługę w naszym sklepie, to naprawimy Twój telefon w przeciągu 24 godzin od otrzymania i rejestracji urządzenia. Szczegółowy opis serwisu online. Jeżeli w Twoim urządzeniu zostanie zdiagnozowana dodatkowa usterka, to nasz doradca techniczny przedstawi indywidualnie czas i kosztorys naprawy, rabatując kompleksowo całą usługę. Na co warto zwrócić uwagę przed wymianą wyświetlacza? Smartfony po upadku często mają uszkodzoną ramkę czy klapkę baterii. W takiej sytuacji, konieczna jest wymiana tych elementów, aby naprawa została przeprowadzona profesjonalnie. Doradca techniczny na bieżąco informuje o przebiegu naprawy. Zapewniamy pełne wsparcie podczas przebiegu naprawy oraz doboru akcesoria. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie do Twojego smartfona akcesoria, które pozwolą uniknąć kolejnego uszkodzenia. Podstawą wykonania dobrej i szybkiej usługi jest profesjonalna diagnoza. Każda usługa wymiany wyświetlacza w naszym serwisie jest objęta 3-miesięczna gwarancją, która obejmuje naprawę i wymienione części.

Wymiana wyświetlacza Huawei P9 - serwis Huawei

Naprawa uszkodzonego wyświetlacza w Huawei P9, czyli we flagowym smartfonie chińskiego producenta, wcale nie jest tak trudna. Jeśli więc macie stłuczony ekran i ograniczony budżet, zachęcamy do zapoznania się z poniższą instrukcją.Nie mniej jednak może czekać nas kilka niespodzianek. Najważniejsze to przygotowanie się do naprawy. W tym celu powinniśmy zaopatrzyć się w zestaw narzędzi dedykowanych do wymiany wyświetlacza, przyda się też dobrze oświetlone miejsce pracy i oczywiście nowy moduł wyświetlacza do Huawei P9. Kiedy wszystko gotowe, można zabrać się do właściwej wymiany.

Wymiana wyświetlacza Huawei P9 - naprawa samodzielna

Zaczynamy od wyłączenia telefonu i usunięcia szuflady z kartą SD oraz sim. Następnie odkręcamy dwie śrubki umiejscowione na dole wyświetlacza, przy wejściu na ładowarkę. Teraz czas na demontaż korpusu. Jest on zamontowany na zaczepy, dlatego trzeba je wypiąć. Przyda się tutaj skalpel, który należy wsunąć między ramkę i korpus, i delikatnie przeciągając dookoła wypinać wczepy. Zwróćcie tutaj szczególną uwagę na taśmę linii papilarnych, żeby jej nie urwać. Kiedy dostaniemy się do środka, należy odkręcić metalową osłonkę, za którą znajdują się taśmy od wyświetlacza Huawei P9 i baterii. Baterię należy wyjąć z korpusu. Zrobicie to za pomocą ostrego narzędzia, które pozwoli na odklejenie przyklejonej baterii. Uważajcie jednak, żeby jej nie uszkodzić. Teraz pozostało nam jeszcze wypięcie taśm od przycisków bocznych i taśmę ekranu, które także zabezpieczone są metalową osłoną. Tak przygotowany moduł należy podgrzać na separatorze lub suszarką do włosów w temperaturze 90 stopni Celsjusza.Kiedy wyświetlacz jest już podgrzany, należy od odseparować od ramki. Pomoże wam w tym bardzo cienki, plastikowy otwierak, który należy włożyć do szczeliny w ramce i przesuwać dookoła. Kiedy uda się rozdzielić ekran, ramkę trzeba wyczyścić z resztek kleju, a następnie odtłuścić. Teraz wystraszy rozprowadzić równomiernie dookoła ramki klej T8000 i wkleić nowy panel wyświetlacza. Pamiętajcie, że klej powinien wysychać ok. 24 godzin. W tak przygotowany moduł należy wmontować w odwrotnej kolejności wszystkie części, które uprzednio zdemontowaliśmy. Nie zapomnijcie o dociśnięciu klapki i wkręceniu dwóch śrubek.W ten sposób został wymieniony wyświetlacz we flagowym modelu Huawei P9 bez wychodzenia z domu. Jeśli jednak nie ufacie swoim umiejętnością manualnym, zachęcamy do skorzystania z profesjonalnego serwisu telefonów.

Opinie

Ocena 
03-07-2018

Zadowolona Mi.

Dziękuję za przemiłą obsługę i szybką reakcję ! Znów mogę w pełni korzystać z telefonu. Jestem bardzo zadowolona!

  Napisz opinię

  Napisz opinię

  Huawei P9 wymiana wyświetlacza

  Huawei P9 wymiana wyświetlacza

  10 innych produktów w tej samej kategorii: