Redmi 4X

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Redmi 4X Jest 8 produktów.

  Większość napraw wykonujemy na miejscu lub usługą kurierską door-to-door. Naprawa telefonu po zalaniu, usunięcie blokady Gmail, wgranie oprogramowania, wymieniamy dotyki, wyświetlacze LCD, płytki USB itd. Korzystamy jedynie z pewnych części zamiennych, bardzo dobrej jakości. 
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • Xiaomi Redmi 4x diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po wykonanej diagnozie urządzenia skontaktujemy się, aby przedstawić całkowity kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzorów/kodów

   0 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Redmi 4x diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po wykonanej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urządzenia. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Warunk

   50 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Redmi 4x usunięcie blokady Google
   70 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która aktywuje się, gdy zresetujemy urządzenie (poprzez ustawienia fabryczne), bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę zdejmujemy w naszym serwisie na miejscu lub w 24 godziny od otrzymania przesyłki.

   70 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Redmi 4x wymiana baterii
   110 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę zepsutego ogniwa wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt ogniwa oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach orygi

   110 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Redmi 4x wymiana dotyku
   150 zł Dostępny
   4 Opinie

   Wymianę zbitej szybki dotyku wykonujemy na miejscu w naszym punkcie serwisowym lub w 24 godziny przy obsłudze door to door. Prezentowana cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

   150 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Redmi 4x wymiana mikrofonu
   80 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego mikrofonu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub w naszym punkcie serwisowym, na miejscu. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   80 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Redmi 4x wymiana portu USB
   80 zł Dostępny
   1 Opinie

   Naprawę uszkodzonego złącza USB wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub w naszym serwisie na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   80 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Redmi 4x wymiana wyświetlacza
   190 zł Dostępny
   2 Opinie

   Naprawę zepsutego wyświetlacza wykonujemy w punkcie na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt wyświetlacza i usługi serwisowej. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na zamiennych lub oryginalnych częściach.

   190 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów