Wymiana Dotyku Xiaomi Redmi 4X

7777000000598

Nowy produkt

Wymianę zbitej szybki dotyku wykonujemy na miejscu w naszym punkcie serwisowym lub w 24 godziny przy obsłudze door to door. Prezentowana cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

Więcej szczegółów

160 zł brutto

Więcej informacji

Wymiana szybki dotyku Xiaomi Redmi 4X

W telefonie zostaje wymieniona sama szybka dotyku, która nie wpływa na jakość obrazu. Warunkiem przeprowadzanej naprawy jest sprawny wyświetlacz, którego sprawność dodatkowo zweryfikujemy w serwisie. Wymiana szybki dotyku jest to usługa, w której jest zastosowana technologia OCA. Technologia ta jest stosowana u producentów telefonów. Po wykonaniu usługi cieszysz się dalej oryginalnym wyświetlaczem a przede wszystkich telefon wygląda jak przed uszkodzeniem szybki dotyku. Naprawę w naszym serwisie możemy wykonać na miejscu po wcześniejszym umówieniu. Dla klientów, którzy nie przyjeżdżają osobiście do naszego serwisu zapewniamy naprawę w 24 godziny od otrzymania przesyłki. Szczegółowy opis serwisu online. Usługa objęta jest 6- miesięczną gwarancją.

Wymiana szybki dotyku Xiaomi Redmi 4X, technologią OCA

Po sprawdzeniu i weryfikacji urządzenia zostaje oddzielona szybka dotyku od warstwy wyświetlacza. Następnie wyświetlacz zostaje wyczyszczony i naniesiony plaster OCA na wyświetlacz. Kolejnym krokiem jest przyklejenie szybki dotyku wyświetlacza. Każdy element prac jest zmechanizowany i do każdej czynności jest odpowiednia maszyna.

Serwis telefonów Xiaomi Redmi 4X - wymiana zbitej szybki/dotyku, uszkodzonego wyświetlacza, gniazda ładownia czy napuchniętej baterii jest codziennością w serwisie smartfonów Xiaomi Redmi 4X - SmartSerwis24. Poniżej serwis pokazuje, jak samodzielnie wymienić dotyk w Xiaomi Redmi 4X

Niestety, zbity i niedziałający wyświetlacz w smartfonie może okazać się sporym problemem, szczególnie teraz jak telefon jest naszym nie rozłącznym narzędziem codziennego użytku. Naprawy można jednak dokonać w domowych warunkach, jeżeli chcemy podjąć ryzyko.
Do wymiany wyświetlacza w popularnym modelu Xiaomi Redmi 4X należy przygotować:

zestaw narzędzi do naprawy smartfonów
wyświetlacz LCD Xiaomi Redmi 4X
suszarkę do włosów
oświetlone i przejrzyste miejsce pracy
serwis Xiaomi Redmi 4X

Serwis dotyku Xiaomi Redmi 4X

Wymiana wyświetlacza, serwis Xiaomi Redmi 4X, może nie należy do najtrudniejszych, ale czeka nas kilka trudnych rzeczy do wykonania.
Po pierwsze wyłączamy smartfon i wyjmujemy szufladkę na kartę SD i SIM. Później możemy wypiąć zatrzaski tylnej klapki. Zrobimy to za pomocą ostrego narzędzia, na przykład skalpela. Po drugie, korpus jest zintegrowany z czytnikiem linii papilarnych, poprzez taśmę biegnącą pod klapką. Trzeba uważać, żeby jej nie uszkodzić. Po trzecie, by dostać się do płyty głównej trzeba wykręcić wszystkie śruby i zdjąć wszystkie metalowe osłony. Pod nimi znajdują się taśmy, które należy wypiąć.

Są to taśmy:

digitizera
wyświetlacza
przycisków bocznych
baterii
elementów dolnych

Odkręcamy też znajdującą się na dole urządzenia osłonę portu ładowania, a dzięki temu dostaniemy się do baterii. Co więcej, jest ona przyczepiona na białe taśmy montażowe; wystarczy je odpowiednio pociągnąć, a klej powinien puścić.

Dalsze czynności - serwis Xiaomi Redmi 4X

Tak przygotowany smartfon nagrzewamy równomiernie. Teraz powinniśmy oddzielić wyświetlacz od ramki. Przyda się do tego jednak cienki, plastikowy otwierak lub skalpel. Jako, że wyświetlacz jest dość mocno sklejony, czynność ta może przysporzyć trochę problemów. Następnie po wyjęciu ekranu, ramkę dokładnie czyścimy z resztek kleju i odtłuszczamy izopropanolem. Teraz możemy nanieść na nią klej T7000 i wklejamy zregenerowany panel wyświetlacza do Xiaomi Redmi 4X delikatnie dociskając. Do tak przygotowanego modułu możemy przenieść w odwrotnej kolejności wszystkie uprzednio zdemontowane elementy. Baterię naklejamy na taśmę 3M i zamykamy cały korpus. Telefon należy odłożyć i poczekać aż całkowicie wyschnie. Serwis Xiaomi Redmi 4X jest spoko.

Opinie

Ocena 
23-11-2018

Polecam

Krótki czas oczekiwania i profesjonalne wykonanie. Polecam!

  Ocena 
  15-11-2018

  Dotyk

  5/5

   Ocena 
   13-11-2018

   Tanio!

   Chyba najtańszy serwis w okolicy. Za 120zl naprawiłem szybkę, jestem zadowolony.

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Wymiana Dotyku Xiaomi Redmi 4X

    Wymiana Dotyku Xiaomi Redmi 4X

    7 innych produktów w tej samej kategorii: